مشاهده منو

توسعه

خدمات و راه کار ها خدمات و راه کار ها خدمات و راه کار ها از ملی پیامک

توسعۀ سیستم‌های ویپ و CRM

به کمک سیستم ویپ شما می‌توانید تماس‌های دریافتی خود را به بهترین نحو مدیریت کنید و از هزینه‌های خود بکاهید.

همچنین می‌توانید یک سیستم مدیریت روابط با مشتری (CRM) را بروی ویپ خود پیاده‌سازی کنید تا خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید. بدین ترتیب، کارمندان شما می‌توانند در لحظۀ تماس مشتری، از تمامی اطلاعات و سوابق گذشتۀ وی آگاه شوند و پاسخگویی بهتری داشته باشند. همچنین می‌توانید برای مشتریان خود پیامک‌ها و ایمیل‌هایی با ذکر نام آنها بفرستید.

سرعت بالا

پیامک‌های شما بلافاصله به دست مشتریان می‌رسد

امنیت خوب

بانک شماره و پیامکهای شما در امنیت کامل هستند.

تعرفه مناسب

تعرفه پائین بوده و هزینه آن چه نرسیده باز می‌گردد.

توسعۀ کمپین‌های تبلیغاتی

تیم نوین برای تبلیغات شما یک کمپین جامع و کامل طراحی خواهد کرد تا بتوانید یک هویت جذاب و یکپارچه را به مشتریان خود نمایش دهید.

کمپین شما می‌تواند به شکل یک پیشنهاد وسوسه‌برانگیز برای مشتری، یک مسابقه، نظرسنجی یا ... باشد. ما به شما کمک می‌کنیم نوع کمپین خود را مشخص کنید، شعارها و گرافیک‌هایی برای آن طراحی کنید و آن را از طریق رسانه‌های دیجیتال مختلف تبلیغ کنید.



توسعه کمپین‌های اشتراکی

هدف از کمپین‌های اشتراکی، جمع‌آوری مشخصات افرادی است که به محصولات و خدمات شما علاقه دارند.

شما می‌توانید بسته به نیاز خود یک اشتراک پیامکی یا ایمیلی را راه‌اندازی کنید. سپس این سرویس اشتراکی را به مشتریان خود معرفی نمایید و توضیح دهید که از این طریق چه مزایایی نصیبشان خواهد شد. بعد از اینکه تعداد مشترکان سرویس شما به حد نصاب رسید، کافیست یک پیشنهاد ویژه را از این طریق ارائه دهید و منتظر سیل مشتریان مشتاق باشید.

سرعت بالا

پیامک‌های شما بلافاصله به دست مشتریان می‌رسد

امنیت خوب

بانک شماره و پیامکهای شما در امنیت کامل هستند.

تعرفه مناسب

تعرفه پائین بوده و هزینه آن چه نرسیده باز می‌گردد.

با ما شروع کنید اکنون تماس بگیرید

تماس با ما

پرسش و پاسخ

پاسخ تمامی سوالات شما

این عبارت به معنای ایجاد سیستمی برای بهبود رابطه با مشتری و ارائه خدمات بهتر است. در یک سیستم مناسب، شما کلیۀ اطلاعات مشتریان را ذخیره می‌کنید و بدین ترتیب همیشه می‌توانید با توجه به نیاز وی خدمات خود را ارائه دهید. این موضوع باعث می‌شود که مشتری از شما خاطرۀ خوبی در ذهن نگه دارد و در نتیجه باز هم به سراغتان بیاید.
در یک کمپین تبلیغاتی، شما با یک برنامه مشخص و یکپارچه اقدام به معرفی و تبلیغ برند خود از طریق رسانه‌های مختلف می‌کند. این برنامه می‌تواند به شکل یک مسابقه با جوایز مختلف یا آنکه یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان باشد. وجود یک کمپین یکپارچه باعث می‌شود که شانس آشنا شدن کاربران دیجیتال با برند شما بیشتر شود و آن را بهتر بشناسند.
در یک کمپین اشتراکی شما اقدام به دریافت اطلاعات تماس کاربران خواهید کرد. این کمپین کمک می‌کند تا لیستی از مشتریان خود را در اختیار داشته باشید و هر زمان که پیشنهاد و خبر جدیدی را داشتید، تمام آنها را مطلع کنید. کمپین اشتراکی شما می‌تواند به شکل یک خبرنامۀ ایمیلی یا پیامکی باشد.

ارتباط با نوین

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

شماره تماس: 021-63404

ایمیل: info@novin.com