خبر جدید اینکه «دوره پایه سئو» نوین منتشر شد!
بزن بریم!

تولید محتوا برای محصول سلینوی کاله

لوگو سلینوی کاله

مجموعۀ بزرگ کاله یکی دیگر از محصولات خود با نام تجاری سلینو رونمایی کرده بود. مهم‌ترین ویژگی این محصولات، عدم وجود هرگونه گلوتن در آنها بود. حالا وقت آن رسیده بود تا کاله بتواند به بهترین شکل محصولات جدیدش را در دنیای دیجیتال و بخصوص شبکه‌های اجتماعی معرفی کند. همکاری تیم تولید محتوای نوین با مجموعۀ حرفه‌ای کاله از همینجا شروع شد.

چالش

چالش

چالش اصلی مجموعۀ سلینوی کاله این بود که بتواند به بهترین و موثرترین روش ممکن، محصولات جدیدش را به مخاطبان هدف خود معرفی کند. مهم‌ترین ویژگی محصولات سلینوی کاله، عدم وجود ماده‌ای به نام گلوتن در آنها بود. بنابراین، افرادی که دچار بیماری‌های گوارشی و بخصوص بیماری سلیاک هستند، می‌توانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

سلینوی کاله تنها یک وب‌سایت داشت که تولید محتوای چندانی هم در آن صورت نگرفته بود. قطعاً داشتن تنها یک سایت برای معرفی همه جانبۀ این محصول کافی نبود و این مجموعه به بسترهای دیجیتالی گسترده‌تری نیاز داشت تا علاوه بر رشد برند خود، بتواند به مشتریان هدف بیشتری دست پیدا کند. مشتریانی که محصولات بدون گلوتن سلینو می‌توانست زندگی آنها را سالم‌تر و صد البته خوشمزه‌تر از قبل کند!

راهکار

راهکار

با بررسی‌های اولیه و برگزاری جلسات متعدد با مجموعۀ سلینوی کاله، دریافتیم که تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی وب‌سایت می‌تواند به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای این مجموعه باشد و نقش اساسی در معرفی محصولات جدیدشان خواهد داشت. اما قبل از شروع کار، ابتدا باید هویت برند و پرسونای مخاطبان سلینو را مشخص می‌کردیم تا بتوانیم نیاز اصلی مخاطبان را بشناسیم و با یک برنامه‌ریزی اصولی، محتوایی تولید کنیم که ارزشمند باشد و بتواند ذهن آنها را درگیر خود سازد.

بنابراین در اولین قدم، یک استراتژی 6 ماهه برای تولید محتوا در اینستاگرام و سایت کاله تدوین شد. مهم‌ترین ویژگی محصولات سلینوی کاله، عدم وجود گلوتن در آنها بود. بنابراین باید در تولید محتواها این مزیت را به بهترین شکل عنوان می‌کردیم.

بطور کلی 4 دسته محتوا در اینستاگرام توسط تیم نوین تولید شد. دستۀ اول به معرفی غذاهایی مربوط بود که می‌توانستیم بدون گلوتن آنها را تهیه کنیم. دستۀ دوم پست‌های آموزشی بود که مزایای استفاده از این محصولات را معرفی می‌کرد و در کنار آن، در مورد بیماری‌های گوارشی اطلاعات مفید در اختیار مخاطبان قرار می‌داد. همچنین تیم تصویربرداری نوین از درست‌اندرکاران، کارشناسان و تجهیزات سلینو فیلم و عکس تهیه کرد تا در اینستاگرام منتشر شود. دستۀ آخر نیز مربوط به استوری‌هایی بود که راه‌های تهیۀ این محصولات را معرفی می‌کرد.

در سایت کاله نیز دو دسته محتوا تولید شد. دستۀ اول محتواهایی بودند که طرز تهیۀ انواع غذاها با محصولات سلینو را آموزش می‌دادند و دستۀ دوم، محتواهایی بود که در مورد بیماری‌های گوارشی و بخصوص سلیاک آموزش‌های لازم را در اختیار مخاطبان قرار می‌داد.

نتیجه

نتیجه

نتیجۀ تولید محتوا در اینستاگرام فوق‌العاده بود و با استقبال بالای مخاطبان مواجه شدیم. همزمان، در استوری اینستاگرام هم روش‌های تهیۀ این محصولات را معرفی می‌کردیم. در نهایت، صفحۀ اینستاگرام سلینوی کاله امروز تبدیل به بستری امن برای بیماران مبتلا به سلیاک شده که بازخورد خوبی از محتواهای تولید شده نشان داده‌اند و هر روز منتظر پست‌ها و معرفی محصولات جدید سلینو هستند.

همچنین تولید محتوا برای وب‌سایت این مجموعه بازخورد بسیار مطلوبی داشت. تا جایی که مقالات این سایت روی مهم‌ترین کلمۀ کلیدی هدف یعنی گلوتن و هچنین کلمات مرتبط با آن، جزو چند نتیجۀ اول در جستجوی گوگل می‌باشند.

همین حالا تولید محتوای خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست تولید محتوای ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم نوین دریافت کنید.

021-63404 داخلی 3

مشاوره رایگان تلفنی

آکادمی آموزشی نوین

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.
تماس با کارشناسان ما: 021-63404 داخلی ۳