%40 تخفیف ویژه دوره تولید محتوا تا پنجشنبه! همین حالا یه سر بهش بزن :)
بزن بریم!

طراحی وب سایت چاپ‌آقا

چاپ‌آقا

کمتر کسی است که چاپ‌آقا را نشناسد یا حداقل بیلبوردهای آن را ندیده باشد. تیم نوین همکاری خود را در ابتدا با آموزش ادوردز و سئو به عوامل این شرکت آغاز کرد و این همکاری به طراحی سایت چاپ‌آقا ختم شد.

دستگیره را به راست یا چپ بکشید

چالش

چالش

وب‌سایت چاپ‌آقا خدمات متمایزی را در زمینه چاپ ارائه می‌دهد. مشاوره، طراحی رایگان، تضمین کیفیت، سرعت بالا، ارسال رایگان و ... از جمله این خدمات بودند. اما طراحی سایت قبلی چاپ‌آقا، به خوبی نمی‌توانست این ویژگی‌های متمایز را به نمایش بگذارد.

راهکار

راهکار

شاید وقتش رسیده بود که یک وب‌سایت جدید برای چاپ‌آقا طراحی شود. پس تیم نوین دست به کار شد و در اولین قدم، هویت تجاری و مشتریان این شرکت را بررسی کرد. سپس بر اساس شناخت خود از چاپ‌آقا، یک شِمای کلی (wireframe) از صفحه اصلی آنها ترسیم کرد. طرحی که پس از تائید، به صورت فایل گرافیکی آماده شد. سایر صفحات نیز بر همین اساس طراحی شدند.

در نهایت، یک مجموعه از فایل‌های گرافیکی صفحات وب‌سایت (در دو نسخه کامپیوتر و موبایل)، همراه مجموعه تصاویر گرافیکی طراحی شده برای محصولات چاپی این شرکت، در اختیار تیم برنامه‌نویس چاپ‌آقا قرار گرفت که مسئولیت پیاده‌سازی سایت را به عهده داشتند.

درخواست اصلی چاپ‌آقا در این طراحی، فشرده بودن بخش‌های مختلف بود. چرا؟ تا مشتری در همان اولین نگاه، بتواند محصولات را ببیند و به سمت بخش فروش هدایت شود. این شاید چندان با نگاه کلی ما به بحث طراحی سایت و اهمیّت ارزش‌ها در آن همخوانی نداشت. اما قطعاً خواسته مشتری به نقطه نظر ما ارجحیت دارد. موافق نیستید؟

نتیجه

نتیجه

نتیجه یک سایت ساده اما تمیز و دوست‌داشتنی بود. سایتی که یک فضای رسمی، اما شاد خلق می‌کرد.

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

در طراحی سایت چاپ‌آقا، از 4 رنگ اصلی مورد استفاده در چاپ استفاده شده است. این رنگ‌ها مشکی، سایان (آبی)، مجنتا (صورتی) و زرد هستند.

#0f0f0f
#ed188b
#3cb9e0
#ffe315

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

  • اپن‌کارت

گالری تصاویر

تعدادی از صفحات طراحی شده برای چاپ‌آقا

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم نوین دریافت کنید.

021-63404 داخلی 2

مشاوره رایگان تلفنی