دنبال ایده‌ و مهارت‌های پولساز می‌گردی؟ دوره فرصت های کسب درآمد از اینترنت منتشر شد!
می‌خوام شرکت کنم

طراحی سایت ملی پیامک

لوگوی ملی پیامک

بی‌اغراق می‌توان گفت که ملی پیامک حرفه‌ای ترین و کامل‌ترین سامانه پیامکی است! افتخار طراحی سایت این مجموعۀ بزرگ و معتبر با تیم طراحی سایت نوین بوده و این همکاری امروزه در ابعاد بیشتری برقرار است.

طراحی صفحه اصلی ملی پیامک
چالش

چالش

ملی پیامک به دنبال سایتی بود که بتواند امکانات فراوان خود را به بهترین شکل ممکن در آن تعریف کند. سایتی که از قسمت وبلاگ گرفته تا صفحه تعرفه‌ها و حتی تماس با مای آن، طراحی ساده، جذاب و بی‌نظیری داشته باشد. داشتن یک سایت عالی برای ملی پیامک، بسیار اهمیت داشت، زیرا این مجموعه با مشتریان و برندهای بزرگی همکاری دارد و همواره به دنبال آن است تا از مشتریان خود به بهترین شکل پذیرایی کند!

راهکار

راهکار

هرچند مجموعۀ ملی پیامک در کار خود همه چیز تمام و حرفه‌ای است، اما برای طراحی سایت به سراغ مجموعۀ نوین آمدند تا بتوانند خدمات و امکانات متنوع خودشان را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند.

کار طراحی سایت ملی پیامک پس از بررسی‌ها و جلسات متعدد میان دو مجموعه آغاز شد. در ابتدا سعی کردیم نیازهای این مجموعه را به طور کامل بشناسیم و با دغدغه‌های آنها آشنا شویم. این مجموعه به دنبال یک سایت کامل، ساده و در عین حال سریع و جذاب بود تا به بهترین نحو پاسخگوی نیاز مشتریانش باشد. بر این اساس طرح‌های اولیه (وایرفریم‌ها) توسط تیم نوین ارائه شد. این طرح‌ها با اندکی تغییر توسط مجموعۀ ملی پیامک مورد تایید قرار گرفت.

در مرحلۀ بعد، طراحی گرافیکی وایرفریم‌ها آغاز شد. تلاش ما این بود تا با توجه به رنگ‌های سازمانی این مجموعه، یک طراحی مینیمال، ساده و جذاب داشته باشیم. در نهایت، فایل‌های گرافیکی (پی اس دی) در اختیار مدیران ملی پیامک قرار گرفت و خوشبختانه توانست رضایت آنها را جلب نماید.

حالا نوبت به پیاده‌سازی کدها رسیده بود. با توجه به اینکه حجم مخاطبان ملی پیامک زیاد بود، باید تمام تلاش خود را می‌کردیم تا سایت عملکرد مناسبی داشته باشد و در عین حفظ ظاهری جذاب و زیبا، از سرعت قابل قبولی برخوردار باشد.

نتیجه

نتیجه

نتیجه کار علاوه بر اینکه مورد تحسین مجموعۀ ملی پیامک قرار گرفت، کاملاً مورد تایید تیم ما بود و از طراحی چنین سایتی، بسیار راضی و خرسند بودیم. بازخوردهایی که بارها از کاربران سایت دریافت کردیم، تاییدی بر کیفیت مطلوب سایت بود.

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

در طراحی سایت ملی پیامک، از رنگ‌های سبز و نارنجی استفاده شده است.

#6ac847
#1f94ce
#ffb931

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

  • وردپرس
  • فوتوشاپ
  • HTML
  • CSS
  • PHP
  • Java Script
  • JQuery
طراحی ریسپانسیو سایت ملی پیامک

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم پرتال دریافت کنید.

021-63404 داخلی 2

مشاوره رایگان تلفنی