دنبال ایده‌ و مهارت‌های پولساز می‌گردی؟ دوره فرصت های کسب درآمد از اینترنت منتشر شد!
می‌خوام شرکت کنم
تصویر موبایل کمک

طراحی گرافیکی وب سایت موبایل کمک

لوگوی موبایل کمک

اگر به تعمیرات تخصصی گوشی موبایل نیاز پیدا کرده‌اید، به احتمال خیلی زیاد گذرتان به سایت موبایل کمک خورده است! یک تیم حرفه‌ای و متخصص که می‌توانید تعمیرات موبایل خود را با خیال راحت به آن‌ها بسپارید. همکاری نوین و موبایل کمک با طراحی گرافیکی وبلاگ این مجموعه شروع شد و تا به امروز با تبلیغات گوگل ادامه یافته است.

طراحی سایت موبایل کمک
چالش

چالش

مجموعۀ موبایل کمک در حوزه تعمیرات موبایل فعالیت می‌کند و کاربران می‌توانند به صورت آنلاین درخواست تعمیر موبایل خود را در سایت آن ثبت کنند. یکی از مهم‌ترین اهداف این مجموعه، جذب کاربران از طریق تولید محتوای باکیفیت بود تا از این طریق علاوه بر توسعه برند، بتوانند مشتریان خود را افزایش دهد. بنابراین، دوستان موبایل کمک به دنبال طراحی یک وبلاگ جذاب با سرعت بالا بودند که در عین حال، هزینۀ تمام شده آن مناسب و منطقی باشد.

راهکار

راهکار

تجربه به ما ثابت کرده که داشتن یک وبلاگ خوب، در جذب مشتری و جلب اعتماد او اهمیت بالایی دارد. پس تیم طراحی سایت نوین تمام تمرکز خود را بر این گذاشت تا یک وبلاگ حرفه‌ای برای موبایل کمک طراحی کند. وبلاگی که با برخورداری از یک رابط کاربری جذاب و حال ساده، به موبایل کمک، کمک کند تا به بهترین شکل ممکن، محتواهای آموزشی خود را در آن ارائه کند.

البته سایت موبایل کمک قبلاٌ توسط تیم این مجموعه طراحی شده بود. بنابراین در انتخاب رنگ و شمایل کلی صفحه آموزش کمی محدودیت داشتیم. با این حال، تمام تلاش خود را متمرکز کردیم تا یک صفحۀ یکدست با سایر صفحات سایت ایجاد کنیم.

تیم نوین در اولین قدم طراحی گرافیکی این صفحه را انجام داد. البته طراحی‌ها برای هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ انجام شد. سپس طرح‌های گرافیکی را در اختیار تیم موبایل کمک قرار گرفت.

پس از تایید نهایی طرح گرافیکی، پیاده‌سازی و کد نویسی آن شروع شد. باتوجه به اینکه سیستم وردپرس از قابلیت‌های بالایی در نوشتن و مدیریت محتوا برخوردار است، در طراحی وبلاگ از این سیستم استفاده شد. تمام تلاش تیم نوین در این مرحله، پیاده‌سازی کدها در بهینه‌ترین حالت ممکن بود تا صفحات وبلاگ سرعت بارگذاری مناسبی داشته باشند.

نتیجه

نتیجه

نتیجه کار، همین چیزی است که مشاهده می‌فرمایید. یک وبلاگ ساده و دوست داشتنی که می‌تواند کاربر را به مدت زیادی در سایت نگه دارد و اعتماد او را جلب کند.

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

در طراحی صفحه وبلاگ موبایل کمک، از رنگ‌های اصلی سایت استفاده شده است. این رنگ‌ها آبی و سرخ آبی هستند.

#ed145b
#0038ba

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

  • وردپرس
  • فوتوشاپ
  • Html
  • CSS

گالری تصاویر

تعدادی از صفحات طراحی شده برای موبایل کمک

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم پرتال دریافت کنید.

021-63404 داخلی 2

مشاوره رایگان تلفنی