از آمار گذشته برای موفقیّت آینده استفاده نمائید!

چگونه می‌توانید دربارۀ برنامه‌های آیندۀ برند خود تصمیم‌گیری کنید؟ چه استراتژی مشخصی برای کسب موفقیّت بیشتر دارید؟ آیا مطمئن هستید که این استراتژی‌های بازاریابی موثر خواهند بود؟ خوشبختانه راهی برای کسب اطمینان وجود دارد. با ورود به عصر دیجیتال، ابزارهای تحلیلگر قدرتمندی ایجاد شده‌اند که به کمک آنها می‌توانید وضعیت دیجیتال برند خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید. این ابزارها حجم زیادی از اطلاعات دربارۀ کاربران را در اختیار شما قرار خواهند داد که با بررسی درست آنها می‌توانید بهترین راهکارها را برای موفقیت بیشتر تجارت خود مشخص کنید.

جایگاه دیجیتال

از وضعیت فعلی برند خود در رسانه های دیجیتال مطلع شوید.

رقبای دیجیتال

آمار مربوط به رقبا را جمع‌آوری کرده تا با خود مقایسه کنید.

مشتریان دیجیتال

خصوصیات کاربران و رفتار آنها را مورد بررسی قرار دهید.

شناخت مسیر

هر قدم خود را حساب شده بردارید


قدرتمندترین ابزارهای تحلیل‌گر

ما مطرح‌ترین تحلیل‌گرهای دیجیتال را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم دقیق‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات ممکن را در مورد وضعیت دیجیتال برند شما جمع‌آوری نموده و مسیر درست را برای شما مشخص نماییم.


شخصی‌سازی طبق اهداف شما

اطلاعات جمع‌آوری شده توسط تحلیل‌گرها را با توجه به اهداف تجارت شما شخصی‌سازی می‌کنیم تا بتوانید تمرکز خود را بروی آماری بگذارید که اهمیّت دارند و وقت خود را صرف اطلاعات نامربوط نکنید.

چه کسی؟

جنسیّت، ردۀ سنی، علاقهمندی‌ها و محل زندگی مخاطبان را بفهمید.

چگونه؟

منابع جذب مخاطب و بهترین کانال‌های تبلیغاتی برند خود را بشناسید.

چرا؟

صفحاتی که بازدیدکنندگان به آنها علاقه نشان داده‌اند را مشخص نمایید.

چه زمانی؟

زمان‌ها و تاریخ‌هایی که فعالیت کاربران بیشتر بوده را تشخیص دهید.


ارائه تحلیل‌های کارشناسانه

کارشناسان نوین به بررسی آمارهای جمع‌آوری شدۀ شما می‌پردازند و مشخص می‌کنند چه کارهایی را درست انجام می‌دهید و موثرترین روش‌های بازاریابی دیجیتال در زمینۀ کاری شما چه هستند.


آموزش المان های تحلیل به شما

در صورتی که بخواهید، طرز استفاده از ابزارهای تحلیل‌گر را به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان نیز بتوانید آمار را زیر نظر داشته باشید و از آخرین اتفاقات و تغییرات با خبر شوید.


پرسش و پاسخ

پاسخی به تمامی سوالات شما

منظور از تحلیل دیجیتال بررسی آمار و ارقام آنلاین به منظور شناسایی بازار هدف، رقبای تجاری، رفتار مشتریان و نیازهای آنان است. تحلیل دیجیتال به یک تجارت کمک می‌کند تا بهترین روش‌‌های تبلیغ و دسترسی به مشتریان را بیابد، خدمات خود را با توجه به نیاز مشتریان بهینه‌سازی نماید، بر وجوه تمایز خود نسبت به سایر رقبا تاکید کند و یک برنامۀ جامع بازاریابی دیجیتال را برای تجارت خود تنظیم نماید.
در حال حاضر ابزارهای رایگان و پولی بسیاری برای تحلیل وجود دارند. اما قدرتمندترین در بین این ابزارها را می‎توان گوگل آنالیتیکز دانست که ابزار تحلیلی رایگان گوگل است و امکانات بی‌نظیری را در اختیار صاحبان وب‌سایت‌ها و برنامه‌های گوشی می‌گذارد. تیم تحلیل نوین به صورت تخصصی از این ابزار استفاده می‌کند و آن را با سایر ابزارهای تحلیلی همراه می‌کند تا بتواند اطلاعات جامع و کاملی را در زمینۀ تجارت شما بدست آورد.
این تحلیل به وسیلۀ بررسی وب‌سایت‌ و برنامۀ گوشی یک برند و همینطور وب‌سایت رقبای تجاری و بازار کار آنلاین یک تجارت صورت می‌گیرد. بدین وسیله می‌توان اطلاعات جامعی را در مورد یک تجارت بدست آورد و به سوالات مختلف پاسخ داد. رقبای تجاری اصلی شما چه کسانی هستند، مشتریان شما بیشتر در جستجوی چه خدمات و محصولاتی هستند، کارکرد وب‌سایت شما تا چه حد برای مخاطبان واضح است و ...