تا 70% تخفیف بهاری همه دوره‌های دیجیتال مارکتینگ تا پایان خرداد
مشاهده تخفیف‌ها
ترکیب چند دوره

دوره دیجیتال مارکتینگ (پکیج کامل)

بیش از 25 آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ که برای هر کسب‌و‌کار آنلاینی واجب است (دانش تخصصی، عمیق و کامل + انتقال بیش از 17 سال تجربه نوین + تخفیف ویژه)

 • +150 ساعت
 • قیمت: 13.24.9 میلیون تومان
  مشاوره رایگان 021-63404 داخلی 3
  مدت آموزش
  +150 ساعت
  امکان پرداخت
  به صورت قسطی
  مدارک رسمی
  مدرک رسمی نوین
  موضوعات
  ۷ تخصص اصلی
  کتاب
  ۹ کتاب تخصصی
  سطح سختی
  مبتدی تا پیشرفته
  آموزش کاملاً
  عملی و پروژه‌محور
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  چه چیزهایی در این ترکیب چند دوره یاد میگیرم؟

  • اصول و مفاهیم بازاریابی دیجیتال
  • از ایده‌یابی تا راه‌اندازی کسب‌وکار
  • راه‌اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی
  • فروش محصول و خدمات با اینترنت
  • بازاریابی مبتنی بر محتوا
  • سئو و جذب مشتری از موتورهای جستجو
  • تبلیغات بهینه، هدفمند و موثر
  • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
  • کسب درآمد از اینستاگرام
  • تکنیک‌های افزایش فروش اینترنتی
  • طراحی و راه‌اندازی کمپین‌
  • تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال
  • تعامل اصولی با مخاطبان
  • تحلیل وبسایت و رفتار کاربران

  این پکیج، مجموعه ای از +25 دوره آموزشی در تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ است.
  پس از مشاهده دوره، شما یک متخصص دیجیتال مارکتینگ خواهید شد و تسلط کاملی بر مهارت‌های بازاریابی اینترنتی، کسب درآمد از اینترنت، سئو، تبلیغات گوگل، ساخت سایت و فروشگاه، تحلیل و تعامل، شبکه‌های اجتماعی و… خواهید داشت.

  چرا باید در دوره دیجیتال مارکتینگ ثبت‌نام کنم؟

  شرکت در این دوره می‌تواند در دو مسیر به شما کمک کند. اول اینکه می‌توانید با آموختن کامل بازاریابی دیجیتال برای خودتان یک کسب و کار راه بیندازید و توسعه دهید. دوم اینکه امکان استخدام شدن به عنوان مسئول بازاریابی دیجیتال شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. توجه داشته باشید که اکثر کسب و کارها نیاز به چنین نیرویی دارند و مهم‌تر از آن، حقوق یک بازاریاب دیجیتال معمولاً به رقم قابل توجهی می‌رسد.

  چقدر درآمد خواهم داشت؟

  مهارت‌هایی که در دوره جامع دیجیتال مارکتینگ یاد می‌گیرید به شما کمک می‌کند در هر شرایطی درآمد بالایی داشته باشید؛ اگر کسب و کار دارید می‌توانید فروشتان را چند برابر کنید و اگر می‌خواهید استخدام شوید، می‌توانید از 10 تا 70 میلیون تومان حقوق بگیرید.

  چرا دوره دیجیتال مارکتینگ نوین؟

  • بیش از 17 سال فعالیت در اینترنت و بازاریابی دیجیتال
  • راه‌اندازی بیش از 20 کسب و کار موفق: ملی‌پیامک، پرتال، دیدوگرام، گرافیل و…
  • برگزارکننده دوره‌های آموزشی دیجیتال مارکتینگ برای بیش از 4000 نفر
  • مشاور صدها کسب‌وکار بزرگ اینترنتی
  • ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به صدها کسب و کار
  • کاملترین دوره‌ها از نظر سرفصل‌ها
  • کیفیت بالای محتوا و تولید

  آپدیت دی ماه 1401

  در ادامه سرفصل‌ها و توضیحات دوره کامل دیجیتال مارکتینگ را توضیح می‌دهیم.

  این پکیج 3 ماه پشتیبانی رایگان دارد

   

  مشاوره رایگان و پرداخت اقساطی در تلگرام:

  تلگرام پشتیبانی نوین.آکادمی

  با مفاهیم و اصول بازاریابی شروع می‌کنید

  قبل از وارد شدن به به دنیای بزرگ دیجیتال مارکتینگ، اول از همه با مفاهیم و اصول پایه آن آشنا می‌شوید. در این بخش شما یاد می‌گیرید، که دنیای اینترنت چطور کار می‌کند و چگونه می‌توان یک کسب‌وکار، محصول، خدمت، فرد، تخصص یا هر چیز دیگری را از طریق اینترنت معرفی کرد یا فروخت. هدف ما از این بخش از دوره این است که شما یک دید عمیق به بازاریابی دیجیتال پیدا کنید که در طول دوره به آن نیاز دارید.

  یاد می‌گیرید یک کسب و کار راه بیندازید

  در این بخش یاد می‌گیرید چطور یک کسب و کار آنلاین را راه‌اندازی و مدیریت کنید. اول می‌فهمید چه ایده‌هایی و فرصت‌هایی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد و کدامشان پولساز و موفق است. بعد یاد می‌گیرید که چطور یک سایت یا فروشگاه اینترنتی برای خودتان بزنید و کارتان را شروع کنید. یک کتاب راهنمای بیزینس هم دارید که مرحله به مرحله راه‌اندازی یک کسب و کار موفق را برایتان بازگو می‌کند.

  بازاریابی محتوا را آموزش می‌بینید

  این بخش با یکی از مهم‌ترین و ضوروری‌ترین مهارت‌ دیجیتال مارکتینگ یعنی تحقیق کلمات کلیدی شروع می‌شود. بعد یاد می‌گیرید که چطور برای یک کسب و کار و سایت استراتژی بچینید و تقویم محتوا درست کنید. در ادامه قدم به قدم به شما نوشتن محتواهای بی‌نقص را به شما آموزش می‌دهیم که خودش یکی پر تقاضاترین شغل‌های بازار است.

  سئو را به طور تخصصی یاد می‌گیرید

  در این بخش از دوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ یاد می‌گیرید که یک سایت را با اجرای تکنیک‌های سئو به رتبه‌های بالای گوگل برسانید.

  این دوره را با مفاهیم و اصول سئو در دوره مقدماتی شروع می‌کنیم تا اول یک پیش زمینه ذهنی داشته باشید که سئو و موتورهای جستجو چطور کار می‌کنند. بعد وارد مباحث سئوی داخلی و فنی سایت می‌شویم و تمام آن چیزی که باید روی سایتتان پیاده کنید را یاد می‌گیرید. بعد از آن روش‌های لینک‌سازی و سئوی خارجی را یاد می‌گیرید و یک متخصص سئو خواهید شد.

  یاد می‌گیرید تبلیغات دیجیتال انجام دهید

  در این بخش از دوره بازاریابی دیجیتال یکی از موثرترین و هدفمندترین تبلیغات دنیا یعنی تبلیغات گوگل را به صورت عملی آموزش می‌بینید (کلیکی و بنری) راه‌اندازی و بهینه کردن کمپین‌های تبلیغاتی، مدیریت هزینه، نوشتن متن‌های تبلیغاتی موثر را قدم به قدم یاد می‌گیرید.

  در شبکه‌های اجتماعی رشد می‌کنید

  در این بخش به شما آموزش می‌دهیم که چطور در فضای اینستاگرام دیده شوید و رشد کنید. کار با اینستاگرام، تولید پست و استوری، افزایش فالوور، تبلیغات ایینستاگرام، تعامل و ابزارها فقط بخش کوچکی از آموزش این بخش از بازاریابی دیجیتال است. بعد از این دوره شما می‌توانید یک پیج بزنید و از صفر تا صد مدیریت کنید و به درآمد برسید.

  یاد می‌گیرید چطور با مخاطب تعامل داشته باشید

  وقتی تعامل اصولی با مخاطب را یاد بگیرید می‌توانید آن‌ها را ترغیب به خرید کنید و اعتمادشان را جلب کنید تا مشتری همیشگی شما شوند. شما در بخش شبکه‌های اجتماعی تعامل در اینستاگرام را یاد گرفتید؛ اینجا با ابزار پیامک و فروش با آن آشنا می‌شوید که هنوز یکی از روش‌های تاثیرگذار بازاریابی دیجیتال است.

  تحلیل کسب و کار را آموزش میبینید

  همه چیزهایی که تا اینجا یاد می‌گیرید برای یک دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ و تبدیل شدن به یک متخصص ضروری و مهم هستند. اما هر چقدر هم در بازاریابی و تبلیغات خبره باشید، تا زمانی که فعالیت‌های خود را به درستی تحلیل نکنید، کارتان تمام نشده است.

  بنابراین برای تیر آخر، ابزارهای تحلیل را یاد می‌گیرید تا در تمام مراحل کسب و کارتان خود را رصد و اصلاح کنید.

  این دوره برای من مناسب است؟

  دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ جامع از 8 بخش تشکیل شده است. هر بخش با مفاهیم ساده و پایه‌ای شروع می‌شود و به بخش‌های تخصصی و عملی می‌رسد و برای افراد زیر مناسب است:

   •  افرادی که می‌خواهند یک کسب و کار برای خودشان راه بیندازند
   • افرادی که در حال خاضر کسب و کار دارند و می‌خواهند فروششان را چندبرابر کنند و کسب و کارشان را توسعه دهند
   • کسانی که به دنبال فرصت‌های شغلی پردرآمد در حوزه بازاریابی دیجیتال هستند

  چرا باید برای یادگیری بازاریابی دیجیتال، هزینه کنم؟

  اگر این دوره بتواند درآمد شما را 200% یا حتی 150% افزایش دهد، آیا ارزش مبلغی که هزینه کرده‌اید را نداشته است؟ فراموش نکنید که چنین مهارتی آیندۀ شما را تضمین می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد که رشد کنید. پس اگر به نظرتان قیمت این دوره بالاست، به ارزشی فکر کنید که در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. به این فکر کنید که قرار است دانش و تجربه 15 ساله ما را داشته باشید.

  قطعاً زمان شما ارزشی بسیار بیشتر از هزینه این دوره دارد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا چاله‌ها و موانع مسیر خود را بشناسید، آزمون و خطای کمتری داشته باشید و سریع‌تر به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

  از 10 تا 70 میلیون تومان در ماه
  درآمد یک دیجیتال مارکتر

  یک دیجیتال مارکتر چقدر درآمد دارد؟

  دیجیتال مارکتینگ یک مهارت ارزشمند برای همه کسب و کارهای آنلاین است؛ تقاضا برای مشاغل بازاریابی دیجیتال به شدت بالاست و معمولاً حقوق بالایی می‌گیرند چون کارشان مستقیماً به رشد یک کسب و کار مربوط می‌شود.

  مدرک رسمی نوین

  مدرک رسمی نوین

   آنچه در این دوره یاد خواهید گرفت، پلی خواهد بود برای استخدام در شرکت‌های بزرگ و کوچک. توجه داشته باشید که آموزش‌های نوین، مورد تائید مجموعه‌های بسیاری است که برخی از آنها در تصویر آمده‌اند.
  ولی بعد از گذراندن کامل دوره بازاریابی دیجیتال، در صورت درخواست شما، مدرک رسمی نوین برایتان صادر خواهد شد.

  برای ثبت‌نام چه باید بکنم؟

  برای ثبت نام آنلاین در این دوره، بر روی دکمه «ثبت‌نام در دوره» کلیک نمایید تا مستقیماً به صفحه ثبت‌نام بروید. اگر سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید با تلفن 021-63404 داخلی 3 تماس بگیرید تا کارشنا‌س‌های پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

  آیا امکان پرداخت قسطی هم وجود دارد؟

  بله شما می‌توانید مبلغ دوره دیجیتال مارکتینگ را در دو قسط به فاصله یک ماه پرداخت کنید. برای اطلاعات بیشتر به کارشناسان پشتیبانی ما تیکت بزنید یا با شماره اعلام شده تماس بگیرید.

  منتظر چه هستید؟

  این یک سفر برای یادگیری است. سفری که قرار است یک عمر با شما بماند و کمک کند در زندگی حرفه‌ای خود رشد کنید. پس اگر مقصد این سفر برایتان جذاب است، دیگر هیچ دلیلی برای شک کردن وجود ندارد.

  برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 63404-021 داخلی 3

  سعید رهبری سعید رهبری

  مدرس

  سعید رهبری

  مدیرعامل نوین - فعالیت در حوزه اینترنت از سال 81 - برگزارکننده دوره‌های آموزشی برای بیش از 4000 نفر - مشاور بیش از 10 کسب‌وکار بزرگ اینترنتی - مدرس دوره‌های استراتژی کسب و کار، فروش اینترنتی و بازاریابی دیجیتال

  حامد رضوی حامد رضوی

  مدرس

  حامد رضوی

  مدیر بازاریابی نوین - نویسندۀ کتاب‌های اصول تبلیغات در گوگل، نصب اپلیکیشن با گوگل ادز، اصطلاحات تگ منیجر و آموزش کاربری RegEx - بیش از 5 سال تجربه کار با گوگل ادز - راه‌اندازی بیش از 200 کمپین موفق

  سمیرا سرباز سمیرا سرباز

  مدرس

  سمیرا سرباز

  نویسندۀ کتاب‌های راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و واژه‌نامه بازاریابی دیجیتال - بیش از 6 سال تجربه تدوین استراتژی و بازاریابی محتوا - سردبیر وبلاگ ایران سرور

  سرفصل ها

  مبانی و اصول بازاریابی دیجیتال

  در این بخش، تمام راه و رسم بازاریابی دیجیتال را به شما آموزش داده‌ایم. این بخش شامل:

  • واژه‌نامه بازاریابی دیجیتال: در این کتاب مثل دیکشنری تمام اصطلاحات و مفاهیم دیجیتال مارکتینگ را به زبان ساده توضیح داده‌ایم.
  • کتاب هویت برند و مشتری: در این آموزش به شما یاد می‌دهیم که چطور برند خودتان را بشناسید، یا بقول معروف هویت برند خود را تعریف کنید. پرسونای مشتری‌هایتان را بسازید و جامعه هدفتان را مشخص کنید و بعد با توجه به این دو موضوع سفر مشتری را طراحی کنید.
  • کتاب دیجیتال مارکتینگ و متعلقات: این کتاب یک راهنمای کلی دیجیتال مارکتینگ است؛ اینکه بازاریابی دیجیتال چیست، شامل چه بخش‌هایی است، هر بخش چگونه کار می‌کند و کلاً این سیستم و متعلقاتش چگونه در کنار هم کار می‌کنند.
  • دوره بازاریابی و فروش آنلاین: بهترین و کاملترین دوره فروش اینترنتی که ابهامی در بازاریابی آنلاین برای شما باقی نمی‌‎گذارد. در این دوره بیش از ۱۰ ابزار مختلف بازاریابی آنلاین را به شما معرفی می‌کنیم. بیش از ۵۰ مثال از کسب و کارهای ایرانی می‌زنیم، چون می‌خواهیم فروش در ایران را یاد بگیریم، نه اینکه فقط یک سری تکنیک کلی را مرور کنیم. از تجربه‌های شکست و موفقیت خودمان به شما می‌گوییم و …

   

  کسب درآمد از اینترنت و راه‌اندازی سایت

  در این بخش یاد می‌گیرید چطور یک کسب و کار آنلاین را راه‌اندازی و مدیریت کنید

  • راه‌اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی: در این بخش قدم به قدم از انتخاب دامنه تا مدیریت سایت را به شما آموزش می‌دهیم.
  • کتاب ساختن کسب و کار اینترنتی موفق: یاد می‌گیرید برای ساختن یک کسب و کار آنلاین موفق چه مراحلی را باید طی کنید و چه کارهایی انجام دهید.
  • ایده‌ها و فرصت‌های کسب درآمد از اینترنت: تمام راه‌های کسب درآمد انلاین را به شما خواهیم گفت تا بتوانید بهترین راه را انتخاب کنید.
  • آموزش تجربه کاربری (UX): این دوره در حال آماده‌سازی است و به زودی منتشر خواهد شد.

  بازاریابی محتوا

  در این بخش یاد می‌گیرید که با برنامه‌ریزی و تولید محتواهای حرفه‌ای کسب و کار خود را رشد دهید

  • دوره تولید محتوا: در این دوره قدم به قدم نوشتن محتواهایی را به شما آموزش می‌دهیم که هم واقعاً مفید و ارزشمند هستند و هم رتبه‌های بالای گوگل را از آن خود می‌کنند.
  • کتاب بمب‌گذاری در محتوا: کتاب بمب‌گذاری در محتوا، یک مرجع و منبع آموزشی عالی، برای تولید مقاله‌های بی‌نقص است که مشابه آن را در جایی نخواهید دید. 
  • دوره مدیریت و استراتژی محتوا: تحلیل محتوا، مدیریت و چیدن استراتژی محتوا را یاد می‌گیرید و در یک کلام به یک مدیر و استراتژیست محتوا تبدیل می‌شوید.

  سئو و بهینه‌سازی سایت

  بخش مهمی از آموزش دیجیتال مارکتینگ مربوط به سئو و بهینه‌سازی سایت است. در این بخش شما تمام تکنیک‌های سئو (داخلی، خارجی، تکنیکال) را یاد می‌گیرید و می‌توانید یک سایت را به نتایج بالای گوگل برسانید.

  • آموزش پایه و مبانی سئو: در این دوره با طرز کار گوگل و سئو آشنا می‌شوید و هر آنچه که برای شروع سئو لازم دارید را کاربردی و عمیق یاد خواهید گرفت.
  • دوره سئو داخلی: در این بخش سرفصل‌هایی مثل ساختار سایت، سئو محتوا، لینک‌سازی داخلی، تجربه کاربری و کار با وردپرس را یاد خواهید گرفت
  • آموزش کامل سرچ کنسول: در این دوره کار با ابزار گوگل سرچ کنسول را از صفر تا صد آموزش می‌بینید؛
  • دوره تحقیق کلمات کلیدی: در این بخش یاد می‌گریم بهترین و ارشمندترین کلمات کلیدی یک کسب و کار یا مقاله را پیدا کنیم.
  • کتاب سئو از زبان گوگل: این کتاب خود گوگل است که به ما می‌گوید که گوگل چه معیارهایی برای بررسی سایت‌ها دارد
  • کتاب راهنمای رپورتاژ خبری: این کتاب اصول رپرتاژ نویسی و تمام جزئیات آن را آموزش می‌دهد
  • دوره سئو خارجی و لینک‌سازی: این دوره در حال آماده‌سازی است و به زودی منتشر خواهد شد.
  • دوره سئو تکنیکال: این دوره در حال آماده‌سازی است و به زودی منتشر خواهد شد.

  تبلیغات دیجیتال

  این بخش از دوره درباره مهم‌ترین قسمت دیجیتال مارکتینگ یعنی تبلیغات است. در این بخش درباره راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغات گوگل (موثرترین روش تبلیغاتی در جعبه ابزار شما) صحبت کنیم. سایر روش های تبلیغاتی نیز مشابه گوگل کار میکنند.

  • دوره جامع تبلیغات گوگل:  شما طی 15 ساعت کار با گوگل ادز، نوشتن متن‌های تبلیغاتی، راه‌اندازی و بهینه‌سازی انواع کمپین‌ها و تحلیل نتایج را یاد می‌گیرید و به یک کارشناس گوگل ادز تبدیل می‌شوید.
  • کتاب نصب اپلیکیشن با گوگل ادز: در این کتاب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با استفاده از تبلیغات گوگل، با کمترین هزینه تعداد نصب اپلیکیشن را چند هزار برابر کنید.
  • کتاب اصول تبلیغات گوگل: هرآنچه که برای شروع یادگیری تبلیغات گوگل نیاز دارید حتماً در این کتاب پیدا می‌‌کنید.

   

  بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

  در این بخش پکیج تخصصی دیجیتال مارکتینگ یاد می‌گیرید که چطور در اینستاگرام دیده شوید و رشد کنید.

  • دوره آموزش اینستاگرام، از قدم اول تا کسب درآمد: کار با اینستاگرام، تولید پست و استوری، افزایش فالوور، تبلیغات، تعامل و ابزارها فقط بخش کوچکی از آموزش حرفه‌ای اینستاگرام است.

  تعامل در دنیای دیجیتال

  در این بخش با یک ابزار مهم ارتباط و فروش در دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌شوید و بازاریابی با آن را آموزش می‌بینید.

  • بازاریابی پیامکی: در این آموزش یاد می‌گیرید چگونه یک سامانه پیامکی عالی انتخاب کنید، چه استراتژی‌های در بازاریابی پیامکی جواب می‌دهد، چه متن‌هایی بنویسید که بیشترین بازخورد را داشته باشد و چگونه کارتان را تحلیل کنید.
  • کتاب بازاریابی پیامکی: بد نیست مرجع بی‌نظیر بازاریابی پیامکی همیشه همراهتان باشد تا جواب سوالاتتان را پیدا کنید.
  • بازاریابی ایمیلی: این دوره در حال ضبط و آماده‌سازی است و به زودی منتشر خواهد شد.

  تحلیل دیجیتال

  در بخش از پکیج دیجیتال مارکتینگ ابزارهای تحلیل را یاد می‌گیرید تا در تمام مراحل، کسب و کارتان  را رصد و اصلاح کنید. 

  • دوره آموزش آنالیتیکس: این دوره در حال ضبط و آماده‌سازی است و به زودی منتشر خواهد شد.
  • دوره آموزش تگ منیجر: مدیریت تمام تگ‌های سایت با این ابزار گوگل انجام می‌شود؛ در این دوره تمام تنظیمات و کار با این ابزار را به شما آموش داده‌ایم
  • کتاب راهنمای اصطلاحات تگ‌منیجر: تمام اصطلاحات و کلماتی که برای کار با تگ منیجر لازم دارید در یک این کتاب قرار داده شده است.
  • کتاب راهنمای کاربردی RegEX: این کتاب الفبا و مهم‌ترین کاربردهای رجکس در گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ‌منیجر است.
  • کتاب ماتریس SWOT: فرصت‌ها و تهدیدهای کسب و کار خود را شناسایی کنید و برای آن برنامه‌ای مدیرانه بچینید.
  • آموزش ابزار گوگل آنالیتیکس: این دوره در حال ضبط و آماده‌سازی است و به زودی منتشر خواهد شد.

  تجربه کاربری

   شما در انتهای این آموزش یک UX کار ماهر می‌شوید، چون تمام راهکارهای بهینه‌سازی تجربه کاربری برای تبدیل کاربران به مشتری را به شما آموزش می‌دهیم.

  دوره تجربه‌کاربری (UX): این دوره در حال ضبط و آماده‌سازی است و به زودی به این پکیج اضافه می‌شود.

  قبل از هرچیزی، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید!
  درخواست مشاوره

  امتیاز و دیدگاه دانشجویان

  دوره دیجیتال مارکتینگ (پکیج کامل)
  4.9 از 5
  از مجموع 10 امتیاز
  • سلام و عرض ادب

   اول از همه میخوام از مدرس دوره جناب آقای رهبری تشکر کنم که واقعاً برای این دوره زحمت کشیده بودن.

   من قبلاً با مجموعه نوین آشنا بودم و سایت و وبلاگشونو دنبال میکردم. میدونستم سطح کیفی کار نوین خوبه و کلی ایده گرفته بودم ازمطالبشون برای کسب و کارم. چند ماه پیش که سایتم رو راه‌اندازی کردم تصمیم گرفتم این دوره رو بگیرم. و الان باید بگم یکی از بهترین تصمیماتی بود که برای تیم و کارم گرفتم. مطالبی که توی دوره گفته شده بود، کامل در جهت رشد یک کسب و کار بود، از ساخت و پایه گذاریش که اون اوایل باید چیکار کنیم تا مراحل بعدی که سئو و تبلیغ و...هست. چنان مرتب جلو میره که من به شخصه لذت بردم از این دوره.
   میخوام بهتون بگم که اگر کسب و کاری دارید یا قصد دارید کاری برای خودتون راه‌اندازی کنید. شک نکنید به این دوره. حتماً شرکت کنید چون کارتون رو صدبرابر راحت میکنه.
   سپاس فراوان

  • سلام. من قبل از اینکه تو دوره شرکت کنم، خیلی گشتم، خیلی از دوره‌هارو بررسی کردم. چون هزینه هاشون برام زیاد بود نمیخواستم ریسک کنم. بعد از کلی تحقیق و دودلی دوره نوین رو گرفتم ولی الان حتی یک درصد هم پشیمون نیستم. دوره بی‌نظیرههههه! بالاخره بعد از مدت‌ها اون ایده‌ای که سالها ارزوشو داشتم رو شروع کردم و مطمئنم با چیزهایی که از دوره یاد گرفتم عملی میشه. ممنون از تیم نوین

  • سلام.

   دوره بسیار کاربردی بود. حتی بخش‌هایی که من سالها باهاش آشنایی داشتم نکته‌های مفیدی گفته میشد که بدردم خورد. بخش های مورد علاقه من اول فروش اینترنتی بود که دید من رو نسبت به فروش کاملاً عوض کرد و فهمیدم چه کارهایی میشه کرد. و سئو هم خیلی عالی بود.

   بعد که تو دوره شرکت کردم فهمیدم این همه آموزش با این کیفیت و با این قیمت واقعاً میرزه. ممنون از شما

  • با سلام
   میخواستم تشکر کنم از دوره ی خیلی خیلی خوب و با کیفیتی که گذاشتین، من هیچ اطلاعی از دیجیتال مارکتینگ نداشتم و با دوره شما تونستم خیلی خیلی پیشرفت کنم، دوره بسیار جامع و مفیدی بود، نحوه تدریس اساتید هم خیلی عالی بود. ممنونم.

  • یکی از بهترین دوره‌ها از بهترین آکادمی بازاریابی. خیلی چیزا یاد گرفتم که باید خیلی تو اینترنت سرچ کنید تا دونه دونه پیدا کنید.

  • من دوره‌های مشابه زیاد دیدم و تجربیات مختلفی از آموزش‌ها دارم، اما دوره دیجیتال مارکتینگ نوین واقعاً متفاوت‌تر از همه بود! مباحث واقعا مفید و عالی بودن و میشه گفت از لحاظ مباحثی که آموزش داده میشه، جزء کاملترین دوره‌هاییه که گذروندم. ممنون از همگی و خسته نباشید.

  • از لحاظ محتوا و مطالبی که عنوان میشه در دوره دیجیتال مارکتینگ، باید بگم که خوب بودن و کیفیت راضی کننده‌ای داشتن. از نوع ارائه دوره و طراحی اسلایدها و ویدئوها هم لذت بردم و باعث میشد دوره جذاب باشه.

  • مطالب و محتواهای دوره واقعا مفید بودند و این دوره از درجه یک ترین دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگه
   من در چند دوره از موسسات دیگر هم شرکت کرده بودم اما بی شک اکثر مباحث دوره از لحاظ کیفیت ویدئوها و محتوای آموزشی بسیار بسیار سرآمدتر از دیگر دوره هاست.

  • من این دوره رو قبلا به صورت حضوری شرکت کردم، اساتید خوب و باتجربه و متخصصی داره، به خصوص آقای سعید رهبری که واقعاً از ارائشون لذت بردم. محتوای آموزشی این دوره خیلی خوب بود و از طراحی پاورپوینت ها گرفته تا تسلط استاد روی موضوعات قابل قبول بود و تاثیرش روی کار خودم رو دیدم.
   این دوره رو به دوستانم معرفی کردم و به شما هم حتما توصیه می‌کنم. الان که با تبلیغات نوین مجددا وارد این صفحه شدم، دیدم که حالت پیش فروش گذاشتن و این فرصت واقعا از نظر هزینه ای عالی هست برای اون هایی که می‌خوان توی دوره کامل دیجیتال مارکتینگ شرکت کنن.
   برای همه آرزوی موفقیت دارم.

  • من دوره رو گرفتم و توضیحات واقعا خوبه فقط یه مسئله ای هست که باید بهش توجه بشه متاسفانه فصل بندی مشخصی وجود نداره و کسی مثل من که آشنایی با دیجیتال مارکتینگ نداره نمیدونه کدوم فصل رو باید اول گذروند که متوجه فصل‌های بعدی شد.

   مثلا به من گفتن از تحقیق کلمات کلیدی شروع کنم، تمام مفاهیم رو یاد گرفتم اما نمی‌دونم با کلمات به دست اومده باید چیکار کرد و فکر می‌کنم قبل از این باید مباحث دیگه‌ای رو یاد می‌گیرفتم. اگه درس‌ها فصل بندی شده باشه، این پکیج بی‌نظیره.

  عکس های دوره

  سوالات متداول

  آیا بهتر نیست در دوره‌های جداگانه برای هر موضوع شرکت کنم؟

  پاسخ ما به این سوال، در اکثر موارد منفی است. اما چرا؟ ساده است: هر کسی برای آنکه بتواند در دنیای دیجیتال حضوری موفق داشته باشد، می‌بایست درکی درست نسبت به تمام جوانب و بخش‌های بازاریابی دیجیتال پیدا کند. اینکه شما صرفاً با مفاهیم سئو آشنا شوید، یا بازاریابی محتوا را یاد بگیرید، یک نقطه قوت نیست. بلکه نقطه ضعف شماست. چرا که تمام مفاهیم بازاریابی دیجیتال عمیقاً به هم وابسته هستند. البته، تصور نکنید که در این دوره قرار است همه‌چیز سطحی گفته شود. کاملاً برعکس! ما قرار است در تمام مفاهیم عمیق شویم، همۀ آنچه باید بدانید را به شما بگوییم و به صورت عملی از هر چیزی که یاد می‌گیریم استفاده کنیم.

  آیا شرکت کنندگان این دوره به دوره‌های در حال تولید این پکیج دسترسی خواهند داشت؟

  بله، تمام کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند، به ویدئو دوره‌های آینده ما دسترسی خواهند داشت.

  این دوره آنلاین است یا حضوری؟

  این دوره به صورت ویدیویی است. بعد از ثبت‌نام به شما به ویدیوهای دوره دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آن‌ها را دانلود و تماشا کنید.

  در طول دوره اگر سوال یا مشکلی داشتم چگونه بپرسم؟

  شما می‌توانید در پنل کاربری خود از طریق تیکت سوالات خود را از کارشناسان پشتیبانی بپرسید یا در واتساپ پیام بگذارید

  امکان پرداخت قسطی وجود دارد؟

  برای اطلاع از شرایط قسطی با شماره شماره 021-63404 داخلی 3 تماس بگیرید تا کارشناس‌های پشتیبانی شرایط پرداخت قسطی را برایتان توضیح دهند

  آیا برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن پیش‌زمینه است؟

  خیر، شرکت در دورۀ بازاریابی دیجیتال نوین به هیچ پیش‌زمینه‌ای نیاز ندارد و تمام آنچه باید یاد بگیرید از سطوح مبتدی تا پیشرفته در طول دوره به شما گفته خواهد شد. با اینحال بد نیست قبل از شرکت در کلاس، مطالب ابتدایی وبلاگ نوین را مطالعه کنید.

  وقتی دوره تمام شد، باز هم به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟

  بله. دسترسی شما به محتوای دوره دائمی است و شما هر وقت خواستید می‌توانید مجددا به دوره مراجعه کنید و دوباره ببینید

  آیا این دوره معرفی به کار هم دارد؟

  بله افرادی که در دوره شرکت کرده‌اند و دوره را کامل گذرانده در پلتفرم کاریابی نوین معرفی خواهند شد.

  آیا به آپدیت‌های دوره دسترسی خواهم داشت؟

  بله. در صورتی که دوره آپدیت شود یا بخش جدیدی به این پکیج اضافه شود، به صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار خواهد گرفت

  این دوره قابلیت استفاده برای دو کاربر را دارد؟

  بله دوره‌های ما قابل استفاده روی دو سیستم مختلف هست.

  دسترسی به دوره‌ها چگونه انجام می‌شود؟

  دوره‌های ما از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر اجرا می‌شود. بعد از نصب این برنامه کد لایسنس خود را در برنامه وارد می‌کنید و ویدیوها برای شما نمایش داده می‌شود.

  با وجود منابع مختلف بازاریابی دیجیتال، چه لزومی به شرکت در این دوره است ؟

  مساله اول اینجاست که بسیاری از آموزش‌های اینترنتی رایگان قابل استناد نیستند و کیفیت پایینی دارند. حالا شاید بگویید که وبلاگ خود نوین اینطور نیست. اما آنچه که در طول این دوره به شما آموزش داده می‌شود، هم بسیار فراتر از مباحث وبلاگ نوین خواهد رفت و هم آنچه در مقالات ما می‌خوانید را به صورت عملی به شما یاد خواهد داد.

  پرسش و پاسخ

  • کیمیا نجفی

   11 اردیبهشت 1402، 12:20

   سلام من تازه این پکیج رو گرفتم از کدوم سرفصل باید شروع کنم؟

   • صفیه منتظری

    12 اردیبهشت 1402، 09:38

    سلام کیمیا جان
    طبق ترتیبی که در این صفحه چیدیم پیش برید بهتره؛ یعنی اول با اصول بازاریابی و مفاهیم شروع کنید
    موفق باشی

  • امیر امیری

   06 فروردین 1402، 16:26

   سلام. وقت به‌خیر.
   تو سه‌چهار روز اخیر، من چند بار سعی کرده‌م با مجموعه تماس بگیرم اما موفق به صحبت‌کردن با شما عزیزان نشده‌م؛ بنابراین اگه ممکنه، در خصوص مشاورهٔ تلفنی راهنمایی کنید.
   چه زمانی تماس بگیرم که بتونم با شما صحبت کنم و سوالاتم رو بپرسم؟

   • نسیم کنگری

    10 فروردین 1402، 10:04

    درود
    وقتتون بخیر

    بابت این مورد از شما پوزش میطلبیم، لطفا در قسمت تیکت شماره تماس در دسترس خودتون رو برامون ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

    با احترام

  • مریم

   04 بهمن 1401، 17:15

   من قبلاً دوره بازاریابی محتوا رو شرکت کردم، الان میخوام این پکیج رو بگیرم. آیا بایدکل مبلغ پکیج رو بدم؟

   • صفیه منتظری

    04 بهمن 1401، 17:20

    سلام مریم جان.
    به بچه‌های پشتیبانی تیکت بزن، کامل راهنماییت میکنن که دقیقاً چیکار باید بکنی

  • شیوا بهرامپور

   19 دی 1401، 12:22

   سلام. این دوره قابلیت استفاده ی دوکاربره داره؟

   • محمدرضا بهپور

    20 دی 1401، 16:56

    سلام وقت بخیر
    بله دوره های ما قابل استفاده روی دو سیستم مختلف هست

  • مهدی هاشمی

   25 فروردین 1401، 10:11

   سلام
   دوره های سئو داخلی و خارجی که قرار بود به این پکیج اضافه شوند. چه زمانی بر روی سایت قرار میگیرند؟

   • محمدرضا بهپور

    25 فروردین 1401، 10:24

    سلام وقت بخیر
    دوره‌ها در حال ادیت هستن و به زودی منتشر می‌شن.

  • javad ahmadi

   04 بهمن 1400، 13:27

   سلام چرا دوره های مربوط به سئو نمیزارید ب صورت جداگانه؟

   • حامد رضوی

    15 آبان 1401، 16:46

    سلام جواد جان، دوره‌های سئو در حال تولید هست (داخلی، خارجی، سرچ کنسول، تکنیکال و…)

  • ali rezaie

   26 دی 1400، 22:17

   واقعا حرف ندارید حلالتون.
   تجربیاتی با این دوره بدست آوردم که باید سال ها در موردش تحقیق میکردم و درس میگرفتم.
   این دوره هم سطح اطلاعات آدم رو بالا میبره و از اون مهم تر یکی از اصلی ترین سرمایه های هر انسانی یعنی زمانش رو به بهترین شکل ممکن استفاده میکنه.
   ممنونم از تیم قوی و به روز نوین.

   • مرضیه اقبالی

    27 دی 1400، 10:04

    سلام آقای رضایی
    لطف دارید و خوشحالیم که براتون مفید بوده 🙂

  • علی صفایی

   26 شهریور 1400، 21:23

   شرایط ثبتنام اقساطی به چه شکلی هستش؟

   • فرانک برادران

    27 شهریور 1400، 10:07

    سلام،وقتتون بخیر باشه
    پکیج کامل دیجیتال مارکتینگ رو با قیمت جشنواره طی دوقسط به فاصله یک ماه میتونین دریافت کنین
    برای دریافتش برامون تیکت بذارین کد تخفیف براتون ارسال کنیم

  • محمد

   25 مرداد 1400، 10:06

   سوال اینجانب
   چرا پاسخ داده نمی شود

   • مینا شهانی

    31 مرداد 1400، 14:23

    سلام
    اگر امکانش هست سوالتون رو دوباره برای ما ارسال میکنید؟
    چون من الان چک کردم، از حساب کاربری شما، فقط همین کامنتی که الان گذاشتید اومده.

  • محمدعلی سرکانی

   07 تیر 1400، 10:39

   دو تا سوال داشتم، اول اینکه پکیج آموزش اینستاگرامتون که جدیدا منتشر شده داخل این دوره هست؟ چون توضیحات متن دوره تون نوشته شده بزودی اعلام میشه ولی قید نشده هنوز.

   دوم اینکه من چند تا از این دوره ها رو از نوین تهیه کردم، با این وجود برای اینکه این دوره رو بخرم لازمه پول کامل پکیج رو بدم؟

   • رامین براقی

    08 تیر 1400، 17:16

    تماس گرفته شد

  • Farshad Parsa

   17 فروردین 1400، 10:54

   سلام و وقت بخیر
   دوتا سوال داشتم از خدمتتون
   سوال اول اینکه چطور میتونم از خارج از کشور این محصول رو تهیه کنم؟
   و سوال دوم اینکه اگر اشتباه نکنم این محصول سال 2018 روی سایت شما قرار گرفته، با توجه به این موضوع که آموزش شما کامل و جامع از صفر تا صد هستش و از پایه مسائل رو توصیح میده، بازهم علم مارکتینگ و ترفندهای بازاریابی آنلاین روز به روز در حال گسترش و آپدیت هستن، چطور میتونیم مطمئن باشیم که از جدیدترین مسائل روز هم در آموزش استفاده شده؟ و اینکه به طور مثال روش ها و استاندارهایی که توی سال اخیر اضافه شده به موضوعات آنلاین مارکتینگ در قالب آپدیت به دوره افزوده میشه یا خیر؟
   خیلی ممنون

   • فرانک برادران

    17 فروردین 1400، 17:02

    سلام و درود جناب پارسا
    درخصوص سوال اولتون: برای پرداخت هزینه دوره باید در ایران حساب داشته باشین چون پرداختش از طریق درگاه بانک ملت یا کارت به کارت انجام میشه
    و سوال دومتون: بله آموزش های ما آپدیت هستن و در آینده هم هر آپدیتی اضافه کنیم رایگان روی پنلتون قرار میگیره ضمن اینکه ما از طریق پشتیبانی به سوالاتتون پاسخ میدیم.

  • عبدالله پیلتن

   26 اسفند 1399، 15:41

   سلام
   ببخشید تمام دوره های که الان دارید داخل این دوره جامع هست ؟ ، بازاریابی و فروش ، رابط کاربردی ux و … همه ش ؟

   • سعید رهبری

    26 اسفند 1399، 20:27

    سلام جناب پیلتن عزیز
    خیر، شامل دوره‌ UI و برخی دیگه از دوره‌های فعلی و آینده نمیشه. اما برای کسانی که زودتر خرید کنن، تعدادی از دوره‌ها به صورت هدیه در نظر گرفته شده. برای اطلاعات بیشتر میتونید فردا با بچه‌های ما تماس بگیرید.

  • مسعود اکبری

   11 اسفند 1399، 09:25

   سلام وقتتون بخیر، شرایط اقساطی دوره به چه صورت هست؟ و به چه صورت میتونم دوره رو اقساطی تهیه کنم؟

   • مرضیه اقبالی

    11 اسفند 1399، 11:47

    آقای اکبری عزیز
    برای اطلاع از شرایط اقساط دوره‌ها لطفا با تیم آکادمی تماس بگیرید
    02158438 داخلی 1

  • سعید داوری

   21 دی 1399، 21:03

   ممنونم آقای بابائی از راهنمایی خوبتون.
   دوره شما خیلی خوبه من تعریف شو خیلی شنیدم ولی به نظر من برای موفق شدن و متخصص شدن توی هر کاری یا همین دیجیتال مارکتینگ باید یه کوچ خیلی خوب همراه آدم باشه که به دانشجو فیدبک بده .
   من خودم دوسالی هست که دارم با ویدیو های آموزشی آموزش می بینم و اجرا هم میکنم ولی به نظرم موفق نبودم چون یه مربی خوب که مرتب من را راهنمایی بکنه و ایرادات کار من را بگیره نداشتم
   سوالم اینه که من اگر بخوام به صورت حرفه ای متخصص این زمینه بشم تیم شما کوچ اختصاصی بودن را قبول میکنند؟

   • حسین بابائی

    22 دی 1399، 16:05

    خدمات کوچ اختصاصی به اون شکلی که مد نظر شماست نداریم ولی به همه دانشجویان دوره‌های خودمون تا چند ماه مشاوره می‌دیم. این مشاوره‌ها در هر زمینه‌ای هست.

    من پیشنهاد می‌کنم یک پروژه شخصی در حوزه مورد علاقه خودتون شروع کنید و از دانش و مهارت‌های خودتون برای پیشرفتش استفاده کنید. من و خیلی افراد دیگری که در این حوزه هستند بدون داشتن مربی به سطح بالایی رسیدند. بخش بزرگی از کار با آزمون و خطا و تجربه قابل یادگیری هست و کمتر کسی پیدا میشه که تمام تجربیات خودش رو در اختیار شما قرار بده. ما در دوره‌ها تا جایی که امکانش بوده هر اطلاعاتی داشتیم و نیاز اکثر کاربران هست رو ارائه کردیم.

  • سعید داوری

   30 آذر 1399، 15:16

   سلام درود برشما
   من میخوام کسب و کار شخصی خودم را راه بندازم علاقه ای به استخدام شدن ندارم!
   با شرکت در این دوره میتونم پا بزارم تو اقیانوس قرمز و با رقیبای خودم که خیلی هم قدرن رقابت کنم(فرض کنید یکی از رقیبا شما باشید یعنی نوین) و سهمی از بازار را داشته باشم ؟
   چون من واقعا دوره های دیجیتال مارکتینگ دیگه هم شرکت داشتم ولی اینطوری که شما دورتون را توصیف میکند فکر میکنم به خوبی دوره شما نبوده.

   • حسین بابائی

    07 دی 1399، 10:04

    سلام آقای داوری

    خیلی خوبه که به فکر راه‌اندازی کسب‌وکار خودتون هستید.

    این یک دوره جامع هست و همونطور که توضیح دادیم همچنان بخش‌های جدیدتری داریم به این دوره اضافه می‌کنیم. شما با شرکت در این دوره در کنار یادگیری روش‌ها، تکنیک‌ها و ابزارها، یک دید مفهومی و عمیق از بازاریابی دیجیتال کسب می‌کنید. یعنی بعدش از این دوره وارد مسیری خواهید شد که دیگه نیاز به دوره‌های دیگری نخواهید داشت.

    پیشنهاد می‌کنم برای شروع کتاب راه‌اندازی کسب‌وکار رو بخونید و بعدش از این دوره استفاده کنید.

    موفق باشید.

  • بهاره علیخانی

   04 آبان 1399، 02:15

   سلام. سوال من اینه که فرض کنید فردی زبان انگلیسی در حد خوبیه و وقت کافی در اختیار داره و منابع گوگل گاراژ و هاب اسپات و بقیه دوره ها هم رایگان در اختیارشه. دلیل قانع کننده برای اینکه در دوره شما شرکت کنه چیه. ممنون میشم جناب رهبری منو راهنمایی بفرمایند.

   • سعید رهبری

    06 آبان 1399، 00:07

    سلام به شما خانم علیخانی

    چالش جالبی رو مطرح کردید. من هم صادقانه جواب شما رو میدم. قطعاً دوره‌ها، آموزش‌ها و مطالب رایگان هم برای یادگیری عالی هستن. خود من اکثر چیزهایی که یاد گرفتم به همین شکل بوده (با گشتن توی یوتیوب، خوندن کتاب و …). پس این روش یادگیری رو شخص من هم کاملاً قبول دارم و حتی آدم‌ها رو تشویق میکنم که یاد بگیرن که اینجوری چیزها رو یاد بگیرن :). خود ما هم کلی آموزش رایگان داریم که به لطف تعهد و وسواسی که توی تک تک آدم‌های تیم ما، مطمئن هستیم میتونن خیلی توی مسیر کمک کنن.

    با این حساب، چرا باید توی دوره‌های نوین شرکت کرد؟ چند تا دلیل میتونم مطرح کنم:

    ۱. ما همیشه مطمئن میشیم که قبل از آماده کردن یک دوره، تمام منابع موجود پیرامون موضوع رو بررسی می‌کنیم. یعنی مطالب، کتاب‌ها و دوره‌های مختلف رو دنبال می‌کنیم تا مطمئن باشیم که کامل‌ترین دوره ممکن رو طراحی می‌کنیم. در واقع اگر من بخوام صادق باشم و بدون فروتنی نظر خودم رو بگم، به نظرم خروجی نهایی دوره‌های ما حتی از تمام نمونه‌های خارجی هم کامل‌تر و عمیق‌تر هست و مشابه اونها رو نمیشه در هیچ منبعی پیدا کرد.

    ۲. ما وقت زیادی میگذاریم تا مطمئن بشیم که مطالب رو در ساختار درستی میچینیم و کمک می‌کنیم که در ذهن مخاطب به خوبی طبقه‌بندی بشن. این موضوع به نظرمون واقعاً مهم هست و البته به شدت هم کار سختی هست با توجه به پراکنده بودن حرف‌هایی که معمولاً در مورد یک موضوع وجود داره. واقعاً بدون اغراق میگم که شده گاهی چند ماه به این فکر کنیم که چجوری حرف‌هامون رو در یک دوره جوری بگیم که ساختار واقعاً مرتبی در ذهن پیدا کنن.

    ۳. تجربه‌های شخصی خود ما در طول سال‌ها (چه شکست‌ها و چه موفقیت‌هامون) نقش پر رنگی در طول دوره‌ها دارن. شاید مهمترین ارزش دوره‌ها در همین باشه. اینکه ما تمام چیزی که میگیم رو تجربه کردیم. همه حرف‌هامون نتیجه آزمون و خطا هست. ما از اشتباهاتی میگیم که خودمون بابتشون هزینه دادیم، از موفقیت‌هایی میگیم که خودمون بدست آوردیم و از فکرهایی میگیم که خودمون داشتیم و داریم.

    ۴. به جنبه عملی موضوعات هم می‌پردازیم و بهتون نشون میدیم که چجوری میشه کارهای مختلف رو انجام داد. شما کار با ابزارهای مختلف (از جمله ابزارهای ایرانی) رو یاد میگیرید.

    ۵. مثال‌هایی که میزنیم همیشه ترکیبی از نمونه‌های خارجی و ایرانی هست. اینکه با نمونه‌های ایرانی آشنا بشیم و اونها رو تحلیل بکنیم بهمون کمک میکنه که نسبت به بازاریابی در کشور خودمون دید پیدا کنیم. بفهمیم که چطور میشه اون مفاهیم، اصول و تکنیک‌های کلی بازاریابی رو در محیط ایران پیاده کرد.

    اینها چند موردی بود که به ذهنم میرسید. حالا اگر بخوام در نهایت یک نتیجه‌گیری کنم باید بگم که قطعاً میشه همه چیزهایی که میگیم رو از منابع دیگه و صد البته تجربه شخصی یاد گرفت. اما دوره ما مثل یک راه میانبر و سریع میمونه. شما دارید با هزینه کمتر (هزینه اینجا زمان شما + هزینه مالیِ آزمون و خطاست) یک موضوع رو یاد میگیرید. و صد البته یادگیری شما هم بسیار ساختارمند، اصولی و عمیق هست.

    در نهایت این رو بگم که من هر حرفی بزنم و هر ادعایی کنم، باز هم هیچ‌چیز جای تجربۀ خود شما رو نمیگیره. بنابراین پیشنهادم اینه که توی دوره اصول بازاریابی دیجیتال ما که به زودی عرضه میشه شرکت بکنید تا خودتون از ارزش داشتن یا نداشتن دوره‌هامون مطمئن بشید. خیالتون هم راحت کنم، چون اگر احساس کردید دوره مفیدی نیست و مطالب اون رو میشه هر جایی و به سادگی پیدا کرد، ما تمام هزینه شما رو بدون هیچ شرطی پس میدیم. اینجوری در بدترین شرایط، فقط کمی زمان از دست دادید.

    امیدوارم جوابم تونسته باشه بهتون کمک کنه. عذرخواهی هم میکنم اگر یک مقدار طولانی شد.
    راستی اگر توی این دوره شرکت کردید و به نظرتون خوب بود، حتماً نظر خودتون رو ثبت کنید تا جوابی باشه برای بقیه کسایی که همین سوال شما رو دارن. 🙂

    بازم ممنون از سوالی که پرسیدید.
    با آرزوی بهترین ها

  • محمد سلیمی

   17 مهر 1399، 12:47

   سلام
   میخواستم بدونم این دوره برای افرادی که میخوان برند شخصی خودشون رو بوجود بیارن هم مناسب هستش؟

   • مرضیه اقبالی

    19 مهر 1399، 09:31

    سلام
    آقای سلیمی عزیز
    از اونجایی که دانش دیجیتال مارکتینگ برای راه‌اندازی و گسترش یک کسب و کار اهمیت داره، آموزش‌های این دوره براتون مفید خواهد بود 🙂
    اگر نیاز به مشاوره بیشتر دارید، میتونید با تیم پشتیبانی آکادمی تماس بگیرید.

   • حسین بابائی

    19 مهر 1399، 09:18

    سلام

    هدف اصلی این دوره کسب درآمد از مشاغل دیجیتال مارکتینگ یا راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی هست ام سلف برندینگ یا برندینگ شخصی هم نیاز به بازاریابی دیجیتال داره. یعنی شما نیاز به سایت شخصی یا صفحه شخصی دارید، باید استراتژی تولید محتوا داشته باشید و … که همه در این دوره به شما آموزش داده میشه.

    موفق باشید

  • محمد حقیقت

   15 شهریور 1399، 18:08

   سلام
   پرداخت اقساطی به چه صورت هست؟

   • مرضیه اقبالی

    16 شهریور 1399، 09:39

    سلام
    در حال برنامه‌ریزی نهایی برای پرداخت اقساطی هستیم و تا چند روز آینده اطلاع‌رسانی میشه

  • محسن

   15 شهریور 1399، 10:10

   سلام
   اپدیت دوره ها به شکلی هست که دیگه نیاز به هیچ دوره دیجیتال مارکتینگ دیگه ای نباشه.
   ایا شرکت کننده ها گروهی دارن کتاب ها و آموزش های مکمل توسط استاد دوره معرفی بشه ؟

   • مرضیه اقبالی

    15 شهریور 1399، 11:46

    بله ما سعی کردیم 7 تخصص اصلی دیجیتال مارکتینگ رو پوشش بدیم تا در نهایت بتونه به تمامی سوال‌های شما پاسخ بده.
    با خرید دوره یک سری کتاب‌ها در اختیارتون قرار می‌گیره که داخل توضیحات بهش اشاره کردیم، گروه نداریم در حال حاضر اما پشتیبانی ما به صورت آنلاینه و اگر نیاز به معرفی یا موارد دیگر بود، در خدمتتونیم.

  • محسن

   14 شهریور 1399، 10:09

   سلام وقت بخیر
   این دوره ها اپدیت هم میشن؟
   پشتیانی دوره چه مدت هست شامل چه چیزایی میشه؟

   • مرضیه اقبالی

    15 شهریور 1399، 09:46

    سلام
    بله دوره‌ها آپدیت میشن و در اختیارتون قرار میگیرن
    هر دوره ای که منتشر میشه، پشتیبانی داره تا سه ماه و هر مسئله‌ای در رابطه با مباحث و دوره پیش بیاد، به صورت آنلاین از طریق ارسال تیکت در خدمتتون هستیم

  • ساسان

   12 شهریور 1399، 15:18

   سلام
   امکان پرداخت اقساطی دارید؟
   چند درصد مباحث دوره باید کتاب خونده بشه و چند درصد ویدیو هستش. میشه بدون خوندن کتاب ها دوره رو جلو رفت

   • مرضیه اقبالی

    12 شهریور 1399، 17:26

    سلام
    آقای ساسان عزیز
    بله امکان پرداخت اقساطی وجود داره
    عمده مطالب آموزشی در دوره‌های ویدیویی موجوده اما خوندن کتاب‌ها هم میتونه به عنوان یک منبع کمکی براتون باشه

  • محمد حقیقت

   09 شهریور 1399، 09:16

   سلام
   آیا بسته جامع که می فرمایید ارسالی هست یا از اینترنت باید دانلود کرد؟ چون یکی از دوره هاتون به صورت مشاهده در اینترنت بود؟ و بنظرم باید مجبور باشی هر دفعه به اینترنت متصل باشی تا فیلم ها رو مشاهده کنیم.

   • حسین بابائی

    10 شهریور 1399، 09:52

    سلام

    دوره‌های ما به صورت ویدیوی قابل دانلود و تماشای آفلاین هستند. یعنی اولین بار بعد از نصب نرم‌افزار اسپات پلیر، لایسنس رو وارد می‌کنید و بعدش کل دوره دانلود میشه. بعد از دانلود کامل دیگه نیازی به اتصال اینترنت نیست. آموزش‌هایی هم که کتاب دارند فایل PDF قابل دانلود هست.

    باز هم اگر سوالی داشتید می‌تونید با بخش پشتیبانی و فروش صحبت کنید.

  • ساسان

   09 شهریور 1399، 00:25

   سلام
   کتاب هایی که دارید به صورت چاپی اراعه بدید خیلی راحت تر میشه استفاده کرد

   • حسین بابائی

    10 شهریور 1399، 09:54

    سلام

    شاید در آینده به صورت چاپی هم منتشر کردیم. ممنون از پیشنهادتون.

  • ساسان

   07 شهریور 1399، 20:52

   سلام
   کتاب هارو به شکل چاپی میشه اوکی کنید
   چون خوندن pdf راحت نیست برای خیلی ها

   • حسین بابائی

    10 شهریور 1399، 10:07

    سلام

    شاید در آینده به صورت چاپی هم منتشر کردیم.

  • سارا جمالی

   01 تیر 1399، 23:58

   سلام
   من قبلا دوره‌ دیجیتال مارکتینگ دیگری شرکت کردم، آیا شرکت در این دوره را توصیه می‌کنید؟

   • حسین بابائی

    02 تیر 1399، 09:22

    سلام

    باید محتوای دو دوره رو مقایسه کنید و ببینید چه چیزهایی نیاز دارید. اگر توضیحات این دوره یا سایر دوره‌های داخل آکادمی رو مطالعه کنید کمک می‌کنه تا راحت‌تر تصمیم بگیرید. من چون اطلاعی ندارم چه دوره‌ای با چه محتوایی شرکت کردید نمی‌تونم نظر قطعی بدم.

    اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید حتماً با مشاوران ما تلفنی صحبت کنید.

    موفق باشید

  • رضا

   09 خرداد 1399، 11:09

   سلام این دوره ایکه گذاشتید شامل کل سایر دوره هاتون هست ؟
   یا اونا هر کدوم باز جدا هست ؟ به طور مثال من دیدم توی این آموزش گوگل ادز رو دارید میگید در صورتی که پکیج جدای اونم هست

   سوال دوم : مشاوره ای که به ما مدید چند ماه هست و از چه طریقی هست ؟ مثلا گروه تلگرامی دارید یا تماس یا تیکت یا … ؟

   یه انتقاد هم داشتم چرا روز های تعطیل این شماره ای که توی سایت هست پاسخگو نیست !!! 🙁

   • حامد رضوی

    10 خرداد 1399، 16:07

    سلام وقت شما بخیر،
    بله این دوره شامل سایر دوره‌ها هست که اطلاعاتشون رو می‌تونید در صفحه همین دوره مشاهده بفرمایید.
    برای پشتیبانی و مشاوره می‌تونید از طریق تیکیت و تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.
    برای روزهای تعطیل هم در حال حاضر پشتیبانی نداریم، اما برای آینده سعی می‌کنیم اضافه بشه.

  • حسین اسدی

   09 فروردین 1399، 16:51

   با سلام
   آیا پس از گذراندن این دوره ما نیاز به دوره های تکمیلی تری هم در حوزه دیجیتال مارکتینگ خواهیم داشت یا در این دوره کلیه مباحث و نیازها توضیح داده خواهد شد؟
   با سپاس

   • حامد رضوی

    10 فروردین 1399، 14:56

    سلام و عرض ارادت جناب اسدی عزیز؛

    در این دوره تمام تلاش مجموعه نوین بر این بوده و خواهد بود که تمام آنچه شما برای یادگیری و موفقیت در بازاریابی دیجیتال نیاز دارید را آموزش ببینید. بنابراین در دوره‌های آموزشی، تمام و کمال به مباحث پرداخت می‌شود. به عنوان نمونه، برای مبحث محتوا، 3 دوره مختلف برای شما در نظر گرفته‌ایم که این دوره‌‌ها مکمل یکدیگر هستند. به همین شکل برای مبحث سئو و…

    اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که شخص شما هم تعیین کننده هستید؛ با علم به اینکه همچنان چیزهای بیشتر و بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

  • محمد سبزعلی دامغانی

   03 فروردین 1399، 19:48

   مدرک رسمی که نوشتین دقیقا چی هست و چقدر معتبره ؟

   • حامد رضوی

    03 فروردین 1399، 21:06

    سلام وقت شما بخیر،
    این دوره بر این اساس طراحی شده که شما بتوانید در نهایت در شرکت‌های بزرگ و کوچک استخدام شوید. آموزش‌های نوین، مورد تائید مجموعه‌های بسیاری همچون نماشا، گوشی شاپ، ژاکت، همیار وردپرس، موبایل کمک، پین ورک، دیدوگرام، ملی پیامک، پرتال و… است.
    همچنین در انتهای این دوره، برای هر سرفصل آموزشی از شما آزمون گرفته می‌شود. در صورت کسب نمرۀ قبولی در تمامی آزمون‌ها، مدرک رسمی نوین را به شما اهدا خواهیم کرد. البته در نهایت، همچنان تاکید ما بر مهارت آموزی است تا دریافت مدرک، زیرا در نهایت مهارت‌های شما تضمین کننده آینده حرفه‌ای شما خواهد بود.

  • یحیی کریمی

   03 فروردین 1399، 17:09

   سلام وقت بخیر
   این دوره غیرحضوری فقط برای کسب و کارهای اینترنتی است؟

   • حامد رضوی

    03 فروردین 1399، 17:37

    سلام، وقت شما هم بخیر،
    بله، تمرکز این دوره بر کسب‌وکارهای اینترنتی است و کلیه آموزش‌ها و راهکارها جهت رشد و افزایش فروش یک کسب‌وکار از طریق بازاریابی دیجیتال را شامل می‌شود.

  • مصطفی حسینمردی

   10 مهر 1397، 13:28

   سلام
   این دوره آنلاین هست یا باید در کلاس حضور داشته باشیم؟

   • سعید رهبری

    10 مهر 1397، 14:39

    سلام جناب حسین‌مردی
    این دوره به صورت غیرحضوری هست. ویدئوهای کلاس، کتاب و تکالیف را در قالب یک بسته جامع دریافت می‌کنید.

  • قیمت
   13.24.9 میلیون تومان
  مشاوره تلفنی رایگان ثبت‌نام در دوره
  مشاوره رایگان تلفنی

  آکادمی آموزشی نوین

  برای تماس، فرم را تکمیل کنید.
  تماس با کارشناسان ما: 021-63404 داخلی ۳
  پرسش و پاسخ