دوره کامل بازاریابی دیجیتال
آنلاین

دوره کامل بازاریابی دیجیتال

از الف تا ی بازاریابی دیجیتال را به صورت اصولی بیاموزید. ما فقط حرف نمی‌زنیم. بلکه آستین بالا می‌زنیم و همراه هم وارد عمل می‌شویم.

مدت زمان
87 ساعت ویدیو
تعداد جلسات
27 جلسه آنلاین
مدرک
ارائه مدرک رسمی نوین

چه چیزهایی در این دوره یاد میگیرم؟

 • روش‌های مختلف بازاریابی و فروش در دنیای اینترنت
 • اصطلاحات و مفاهیمی که به آنها نیاز خواهید داشت!
 • بازاریابی ربایشی (از جذب مخاطب تا تبدیل او به مشتری)
 • دلایل اهمیّت و نحوۀ طراحی هویت برند
 • شناخت دقیق مشتری‌ها با طراحی پرسونا
 • نقشۀ سفر مشتری و نحوۀ ترسیم آن
 • بازاریابی محتوا - نوشتن مقاله‌های موثر در جذب مشتری
 • کپی‌رایتینگ - نوشتن متن‌هایی که می‌فروشند!
 • سئو و بهینه‌سازی - کسب رتبه‌های اول در گوگل
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام، لینکدین و ...)
 • بازاریابی ایمیلی و پیامکی - ارتباط موثر با مشتری
 • روش‌های تبلیغات دیجیتال و اصول موفقیت در آنها
 • افزایش آنی فروش با تبلیغات گوگل
 • اتوماسیون بازاریابی - طراحی یک ماشین پولساز
 • تحلیل دیجیتال - شناخت موفقیت‌ها و شکست‌ها
 • استراتژی بازاریابی - ترسیم برنامۀ دقیق موفقیت
 • و ...

30 روز بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین مدرس

دسترسی به تمام آپدیت ها

 • توضیحات

 • سرفصل ها

 • نظرات

 • پرسش و پاسخ (6)

 • سوالات متداول

آیا می‌دانستید +۶۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد؟ این یعنی بیش از ۷۰% جمعیت کشور. این یعنی یک بازار کار عالی!

شما با شرکت در این دوره تبدیل به یک متخصص بازاریابی و افزایش فروش در دنیای دیجیتال خواهید شد.

این دورۀ ۳ و نیم ماهه فقط یک دورۀ آموزشی نیست. بلکه از ۱۴ کارگاه عملی تشکیل شده است که در طی آنها شما دانش + مهارت بازاریابی و فروش در دنیای دیجیتال را کسب می‌کنید.

پس اگر یک کسب و کار دارید که می‌خواهید شاهد رشد و موفقیت آن باشید یا اگر شغل بازاریابی دیجیتال را دوست دارید، پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای مصاحبۀ رایگان دوره ثبت‌نام کنید. شما در این مصاحبه با جزئیات بیشتری از دورۀ آموزش بازاریابی دیجیتال نوین آشنا خواهید شد و در صورت قبولی می‌توانید یکی از شرکت‌کننده‌های دوره باشید.

همچنین در صورتی که به مشاوره در مورد این دوره نیاز دارید، با شمارۀ ۰۲۱۶۳۴۰۴ (داخلی ۳) تماس بگیرید.

صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این متن را مطالعه کنید و سپس نگاهی به سرفصل‌های دوره بیندازید تا مطمئن باشید در بهترین دورۀ بازاریابی دیجیتال در ایران ثبت‌نام می‌کنید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

بگذارید بی‌جهت شما را با کوهی از آمار و ارقام خسته‌کننده آزار ندهیم. چون دیگر کسی نیست که از اهمیّت دنیای دیجیتال و رسانه‌های آن بی‌خبر باشد. به جای این کار بیایید یک سوال دیگر را از خودمان بپرسیم: شرکت در دورۀ بازاریابی دیجیتال ما به درد چه کسانی می‌خورد؟

 • کسب و کارهای اینترنتی: شما بر روی مفاهیم و تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال تسلط پیدا می‌کنید. به این ترتیب علاوه بر آنکه خودتان در اداره امور و افزایش فروش تواناتر خواهید بود، زبانی مشترک با سایر اعضای مجموعه خواهید داشت.
 • علاقه‌مندان به بازاریابی دیجیتال: وقتی که بحث بر سر بازاریابی دیجیتال است، بدون شک دربارۀ یکی از جذاب‌ترین شغل‌های دنیا صحبت می‌کنیم. شغلی که تلفیقی از علم و هنر است، همه‌چیز در آن پویاست و البته، فراموش نکنیم که درآمد بالایی برای شما خواهد داشت. شرکت در این دوره، فرصتی است برای آنکه بتوانید به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار (پر تقاضای) دیجیتال شوید و چیزهایی را یاد بگیرید که کمتر کسی در این بازار می‌داند.
 • کسب و کارهای سنتی: دیگر وقت آن رسیده که کسب و کار خود را وارد دنیای دیجیتال کنید. با شرکت در این دوره، شما قدم به قدم دربارۀ روش‌های بازاریابی و فروش به صورت اینترنتی یاد خواهید گرفت. در ضمن، ما پکیج‌های ویژه‌ای نیز برای شما آماده کرده‌ایم که شامل ساخت سایت / فروشگاه اینترنتی هم می‌شوند. این یعنی شما با شروع دوره، کسب و کار اینترنتی خود را راه می‌اندازید و در طول دوره، قدم به قدم روش‌های بازاریابی و ایجاد فروش را یاد خواهید گرفت.

مهم نیست شما در کدام دسته قرار می‌گیرید، ما مهارتی را به شما خواهیم آموخت که می‌تواند تضمین‌کنندۀ آیندۀ شما باشد.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

ما به دنبال کسانی هستیم که حاضرند برای یادگیری و کسب مهارت وقت بگذارند. پس اگر جزو دسته‌های زیر هستید، به هیچ‌وجه برای مصاحبه ثبت‌نام نکنید:

 • در صورتی که زمان و انگیزۀ کافی برای انجام دادن تکالیف را ندارید.
 • در صورتی که تعهدی نسبت به استاد و سایر دانشجویان احساس نمی‌کنید.
 • در صورتی که فقط از روی وقت‌گذرانی و بدون هیچ هدفی در کلاس شرکت می‌کنید.

آنچه در این دوره به شما ارائه می‌شود

ما در طی این دوره دو هدف اساسی را دنبال خواهیم کرد:

 1. ایجاد درک درست و تسلط بر روش‌های مختلف بازاریابی دیجیتال
 2. پیاده‌سازی عملی روش‌های مختلف بازاریابی برای کسب تجربه

برای رسیدن به این دو هدف، ما منابع آموزشی مختلفی را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

۱۰۰ ساعت کلاس و کارگاه آموزشی: ما در طول ۱۴ کارگاه، با هم در بحث‌های مختلف بازاریابی دیجیتال عمیق می‌شویم. هر کارگاه به دو بخش اصلی تقسیم شده است. در ابتدا ما آموزش‌های لازم را به شما خواهیم داد و در بخش بعدی نوبت شماست تا در عمل ایده‌های خود را پیاده کنید و آنها را توضیح دهید تا نقاط قوت و ضعف شما را پیدا کنیم.

کتاب واژگان بازاریابی دیجیتال: این کتاب یک فرهنگ لغت برای تمام کسانی است که در دنیای بازاریابی دیجیتال فعال هستند. به کمک این کتاب شما همواره مرجعی خواهید داشت تا اصطلاحات مختلف بازاریابی را درک کنید. این کتاب در جلسه اول در اختیار شما قرار می‌گیرد و مهمترین اصطلاحات آن همراه مدرس بررسی خواهد شد.

پرسش‌نامۀ هویت برند و مشتری به ارزش ۳۹ هزار تومان: این پرسش‌نامه به شما کمک خواهد کرد تا هویت کسب و کارتان را تعریف کنید، ویژگی‌های مشتری‌های خود را درک کنید و مسیرهای بهتری برای خرید آنها طراحی نمایید. در کارگاه دوم این دوره، ما همراه هم این پرسش‌نامه را تکمیل خواهیم کرد و کاربردهای مختلف آن را یاد می‌گیریم.

کتاب آموزش تولید محتوای نوین به ارزش ۱۹۹ هزار تومان: در کتاب بمب‌گذاری محتوا، ما هر آنچه برای نوشتن یک مقاله که بتواند به رتبه‌های اول گوگل برسد لازم دارید را به شما یاد خواهیم داد. ما این کتاب را در کارگاه بازاریابی محتوا در اختیار شما قرار خواهیم داد و با در نظر گرفتن نکات آن، کیفیت مقاله‌های نوشته شده توسط شما را تحلیل می‌کنیم.

کتاب آموزش بازاریابی پیامکی: این کتاب به شما کمک خواهد کرد روش اصولی و درست استفاده از پیامک برای افزایش فروش را یاد بگیرید. ما همراه یکدیگر به صورت عملی از تکنیک‌های گفته شده در این کتاب استفاده خواهیم کرد و مهارت بازاریابی پیامکی (و ایمیلی) را یاد می‌گیریم. ما همچنین از این کتاب در بحث تبلیغات پیامکی نیز کمک خواهیم گرفت.

پرسش‌نامۀ SWOT: برای آنکه بتوانید تصمیم‌گیری‌های درستی درباره بازاریابی یک کسب و کار داشته باشید، لازم است به خوبی ویژگی‌ها و وضعیت آن را بشناسید. جدول تحلیلی SWOT دقیقاً برای همین ساخته شده است. ما در کارگاه آخر دوره یعنی طراحی استراتژی، همراه یکدیگر جدول سوات را تکمیل و بر طبق آن، یک استراتژی طراحی خواهیم کرد.


مقالات وبلاگ نوین: در هر کارگاه، تعدادی مقاله از وبلاگ نوین به شما معرفی خواهد شد که می‌توانند به درک بهتر شما درباره موضوع کارگاه کمک کنند. خواندن این مقالات در واقع مروری است بر کلیات آنچه که طی کلاس به شما یاد داده شده است و می‌تواند به یادگیری هر چه بهتر شما کمک بسیاری کند.

طبیعتاً در صورتی که شما پیش از این اقدام به خریداری کتاب‌های ما کرده باشید، هزینه آنها از مبلغ کل دوره کسر خواهد شد.

 این دوره چه مزایایی نسبت به سایر دوره‌های دیجیتال مارکتینگ دارد؟

ما تا به امروز بیشتر از ۱۰ وب‌سایت موفق و ناموفق را راه‌اندازی کرده‌ایم. علاوه بر این، با صدها کسب و کار مختلف نیز از نزدیک در ارتباط بوده‌ایم، مشکلات و نیازهای آنها را شناخته‌ایم و در بازاریابی دیجیتال به آنها کمک کرده‌ایم. و این اولین تفاوت مشخص ماست. اینکه بر خلاف دیگران، ما فقط یک مجموعه آکادمیک نیستیم که بخواهد تئوریک همه‌چیز را به شما آموزش دهد. ما بیش از ۱۰ سال در این حوزه تجربه داریم و قرار است این تجربه را در کنار دانش خود به شما منتقل کنیم.

مساله مهم دیگری که باعث تفاوت ما می‌شود، نگاه انسانی نوین به دنیای بازاریابی دیجیتال است. ما هیچوقت فکر نکردیم که همه‌چیز به چندین تکنیک خلاصه می‌شود. بازاریابی واقعی زمانی است که شما بتوانید از ابزارهای مختلف استفاده کنید تا پیام و فکر انسانی خود را منتقل کنید. بازاریابی زمانی ممکن می‌شود که شما فهم درستی از تمامیت موضوع پیدا کنید. نه اینکه فقط چند تکنیک مختلف – و به ظاهر پیچیده – را یاد بگیرید. در واقع، ما به شما یاد می‌دهیم از ۳ جنبۀ فنی، تجاری و انسانی بر بازاریابی دیجیتال تسلط پیدا کنید. نبود این نگاه همه‌جانبه، نقطه ضعف بازار ایران است و نقطۀ قوت شما خواهد بود.

شاید بد نباشد برای اینکه منظور ما را بهتر متوجه شوید، سری به صفحۀ درباره ما در سایت نوین بزنید یا نگاهی به وبلاگ ما بیندازید. کمی وقت بگذارید تا ما را بشناسید. چند مقاله از ما بخوانید. به همه‌چیز دقت کنید. انتخاب کلمات، تصاویر، طراحی صفحات، چیدمان المان‌ها، ساختار وب‌سایت و … اصلاً به این فکر کنید که خود شما چطور ما را پیدا کردید. چه مسیری طی شد تا شما به این صفحه برسید؟ حتماً فکر کردن به این موضوع برایتان جالب خواهد بود.

برای همین تفاوت‌هاست که شرکت در دوره بازاریابی دیجیتال خودمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. دوره‌ای که در طی آن ما تمام آنچه می‌دانیم را بدون هیچ ترسی با شما در میان خواهیم گذاشت.

آیا مدرکی در پایان دوره به شما داده می‌شود؟

فکر می‌کنم شما هم مثل ما از این همه مدرک بازی خسته شده باشید. شاید باور نکنید، اما هر کسی می‌تواند به شما مدرک آکسفورد بدهد. کافی است به سایت‌های برگزاری دوره مثل ایوند کمی پول بیشتر پرداخت کند. تمام مدارک دیگر نیز همینطور هستند. ما هم مخالف این موضوع هستیم و مدرکی از جای دیگری نمی‌دهیم.

به جای اینکار، شما مدرک رسمی نوین را دریافت خواهید کرد. مدرکی که صلاحیت شما در بازاریابی دیجیتال را از نظر نوین تائید خواهد کرد. البته شرکت در کلاس به معنی دریافت این مدرک نیست. در پایان دوره، ما یک آزمون از تمام آنچه در دوره گفته شده برگزار خواهیم کرد. در صورتی که شما بتوانید در این آزمون نمره قبولی را بدست آورید، نشان اعتماد نوین به شما تعلق خواهد گرفت. (نگران نباشید. در صورتی که در این آزمون رد شدید، امکان شرکت مجدد نیز وجود دارد.)

البته این تنها مدرکی نیست که شما می‌توانید دریافت کنید. ما همچنین به شما مسیر دریافت مدرک‌های معتبر از گوگل، هاب‌اسپات و … را نشان خواهیم داد. قطعاً تمام این مدارک، بیشتر از هر مدرک بی‌فایده‌ای نشان‌دهنده دانش شما هستند.

همه اینها عالی، اما باز هم فراموش نکنید: ما و تمام شرکت‌های دیگر، هنگام استخدام به دنبال مدرک شما نیستیم. بلکه دانش و مهارت شما را می‌سنجیم. و این مهمترین چیزی است که قرار است در این دوره به شما منتقل کنیم.

   اطلاعات دقیق دورۀ دیجیتال مارکتینگ نوین

این دوره بصورت مجازی است. به این صورت که فایل ویدیویی هر جلسه در اختیار شما قرار داده می‌شود. پس از دانلود، برای آنکه بتوانید ویدیوی جلسه را مشاهده بفرمایید، به فعال‌سازی فایل ویدیویی نیاز دارید. فعال‌سازی هم بسیار ساده است. پس از آنکه فایل ویدیویی را باز کردید، یک کد در اختیار شما قرار می‌گیرد. کافی است آن کد را برای ما ارسال کنید تا رمز عبور نهایی را در اختیار شما قرار دهیم.

پس از آنکه رمز عبور را وارد کردید، می‌توانید ویدیوی جلسه را مشاهده بفرمایید.

روند ثبت‌نام در دورۀ بازاریابی دیجیتال نوین به چه شکل است؟

پیشنهاد ما این است که قبل از هر چیز، با شمارۀ ۶۳۴۰۴ (داخلی ۳) تماس بگیرید تا بتوانید با تیم نوین صحبت کنید و از آنها مشاوره دریافت کنید. به این ترتیب، می‌توانید ارزش این دوره را بهتر درک کنید و مطمئن شوید که برای شما مناسب خواهد بود. بعد از اینکه درباره مفید بودن دوره مطمئن شدید، نوبت مصاحبه می‌رسد. در طول جلسه مصاحبه که به صورت تلفنی است، ما سوالاتی را از شما می‌پرسیم تا شناخت بهتری درباره مهارت‌ها و وضعیت فعلی شما پیدا کنیم. سپس در صورت تائید، شما می‌توانید یکی از شرکت‌کنندگان این باشید.

دوره غیر حضوری (ویدئویی)

نحوه پرداخت دوره به چه شکل خواهد بود؟

دوره غیر حضوری دیجیتال مارکتینگ برای کسانی است که به هر دلیلی نمی‌توانند در کلاس‌ها به صورت حضوری شرکت کنند. در طی این دوره، به صورت هفتگی ویدئوهای آموزشی دوره در اختیار شما قرار خواهند گرفت و سپس وظایفی به شما محول خواهد شد که توسط کارشناسان تیم نوین بررسی و بازخورد لازم درباره آنها به شما داده می‌شود.

هزینه شرکت در دورۀ غیر حضوری معادل ۳.۹ میلیون تومان می‌باشد.

پس از پایان دوره، شما کجا ایستاده‌اید؟

در پایان این دوره، شما تسلط کاملی بر تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ خواهید داشت و به خوبی می‌توانید یک کسب و کار را در دنیای دیجیتال مدیریت کنید. شما فقط ۴ کلمۀ پیچیده را یاد نگرفته‌اید. شما عمیقاً تمام مفاهیم بازاریابی دیجیتال را درک کرده‌اید و آماده هستید تا آنها را پیاده‌سازی کنید.

در پایان این دوره، می‌توانید با قدرت بیشتری یک کسب و کار را به سمت موفقیت دیجیتال هدایت کنید و ارزش شما چند برابر خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای دریافت اطلاعات بیشتر، فرم مشاوره را تکمیل فرمایید. (یا برای دریافت مشاوره با شمارۀ ۶۳۴۰۴ داخلی ۳ تماس بگیرید.)

امیرحسین رهبری امیرحسین رهبری

مدرس

امیرحسین رهبری

مدیر عامل شرکت رسانه تجارت نوین - - فعالیت در حوزه اینترنت از سال 83 - بنیانگذار بیش از 10 سایت اینترنتی از جمله ملی‌پیامک، دیدوگرام، پرتال، نوین، پارس‌تم، فانها، کلیک‌ایران و ... - مشاور بسیاری از برندهای بزرگ و کوچک اینترنتی
سعید رهبری سعید رهبری

مدرس

سعید رهبری

مدیر وب‌سایت نوین - فعالیت در حوزه اینترنت از سال 81 - لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران - برگزاری بیش از 8 دوره کلاس برای کسب و کارهای مختلف اینترنتی - موسس سایت‌های تهران‌ترجمه و oxogame - نویسندۀ کتاب بمب‌گذاری در محتوا - نگارش بیش از 50 مقاله در زمینه بازاریابی دیجیتال - طراح تجربه کاربری و کپی‌رایتر وب‌سایت نوین (و بسیاری وب‌سایت‌های دیگر)
حامد رضوی حامد رضوی

مدرس

حامد رضوی

بخش تبلیغات گوگل دوره توسط حامد رضوی تدریس می‌شود. کسی که بیش از 2 سال تجربه کار با پنل گوگل ادز را دارد و بیش از 200 کمپین موفق را تا به امروز راه‌اندازی کرده است.

کارگاه صفر | شکل‌گیری دیدی کلی نسبت به مبحث بازاریابی دیجیتال

3 ساعت
در ابتدای دوره با هم نگاهی به مفاهیم، روش‌ها و اصطلاحات بازاریابی دیجیتال خواهیم انداخت. هدف اصلی این بخش، ارائه یک دید بازتر به شما در زمینه بازاریابی و جنبه‌های مختلف آن است. در انتهای این بخش شما درکی کلی از آنچه در طول دوره ارائه خواهد شد، به دست آورده‌اید.
 • درباره دوره: آنچه می‌کاریم و آنچه برداشت خواهیم کرد

 • یک بار دیگر از خود بپرسیم که بازاریابی چیست؟

 • بازاریابی شامل چه فعالیت‌هایی می‌شود؟

 • نگاهی کلی به انواع روش‌های بازاریابی

 • ارائه نمونه از روش‌های بازاریابی مختلف

 • بررسی دقیق بازاریابی ربایشی و مراحل آن

 • توضیح درباره قیف بازاریابی و نقشۀ سفر مشتری

 • بررسی نقش و اهمیّت محتوا در بازاریابی

 • اصطلاحات و مفاهیم کلی بازاریابی دیجیتال

 • شکل‌گیری درک درست از اکوسیستم و اهمیّت آن

کارگاه اول | خودتان را بشناسید + مخاطب را بشناسید

6 ساعت
اکنون که دید بهتری نسبت به کلیات پیدا کردید، وقت آن رسیده که در کسب و کار شما دقیق‌تر شویم. برای این منظور باید به 2 سوال اساسی پاسخ دهیم: شما که هستید و مشتری‌های شما چه کسانی هستند؟ به این ترتیب می‌توانید در بازاریابی خود، یک تعادل حیاتی را حفظ کنید: تعادل میان هویت برند شما با نیازها، خواسته‌ها و سلایق مخاطب. آنچه در این کارگاه خلق می‌شود، تا انتهای دوره مورد استفاده ما خواهد بود.
 • توضیح دربارۀ دایرۀ طلایی سایمون سینک

 • اهمیّت هویت در برندینگ یک کسب و کار

 • ارزش پیشنهادی (Online Value Proposition) چیست؟

 • نحوه ایجاد یک هویّت یکپارچه برای برند

 • تکمیل پرسش‌نامه هویت برند و بررسی آن

 • روش‌های تحلیل مخاطب و نیازهای او

 • بررسی نکاتی از روان‌شناسی مصرف‌کننده

 • بررسی منحنی خریداران و اهمیّت آن

 • بررسی 7 روش متقاعدسازی چالدینی

 • توضیح درباره تحقیق کلمات کلیدی

 • بررسی و شناخت دقیق‌تر نقشۀ سفر مشتری

 • توضیح درباره پرسونای مشتری (Buyer Persona)

 • آموزش روش‌های ایجاد کردن پرسونای مشتری

 • ایجاد یک پرسونا به همراه نقشۀ سفر

کارگاه دوم | بهینه‌سازی برای کاربران (تجربه کاربری)

6 ساعت
شناخت مخاطب هنوز کامل نشده است. اکنون زمان آن رسیده که دربارۀ تجربۀ مخاطب از شما صحبت کنیم. او از ابتدای آشنایی با شما تا تبدیل شدن به یک مشتری ثابت چه مسیری را طی خواهد کرد؟ چگونه می‌توان این مسیر را برای او لذت‌بخش‌تر نمود؟ چطور می‌توانید از روانشناسی مصرف‌کننده برای ترغیب او به خرید استفاده کنید؟ در این کارگاه همراه یکدیگر اقدام به طراحی یک تجربۀ کوچک برای کاربر می‌کنیم.
 • درک کاربر از همه‌چیز نسبی است

 • تجربه کاربری دقیقاً چیست؟

 • چرا تجربه کاربری اهمیّت بسیاری دارد؟

 • تجربه کاربری شامل چه بخش‌هایی است؟

 • کاربردپذیری چگونه ایجاد می‌شود؟

 • چرا باید از ایجاد اصطکاک فراری بود؟

 • فراخوان عمل چیست و چرا انقدر مهم است؟

 • رابط کاربری چه تاثیری روی تجربه کاربری می‌گذارد؟

 • فضای سفید چیست و چه اهمیّتی دارد؟

 • چگونه ساختار و مسیرهای مناسب طراحی کنیم؟

 • حق انتخاب و تاثیر آن در رفتار کاربران

 • نحوه تشویق کاربران به انتخاب کردن

 • نظریۀ تناقض انتخاب و تاثیر آن

 • قاب بندی و اهمیّت آن در تجربه کاربری

 • قیمت‌گذاری و تاثیر آن بر ذهن انسان

 • چیدمان صفحه و تاثیر ذهنی آن

 • مطرح کردن صدها نکته و تکنیک UX

 • بررسی چند نمونۀ خوب از تجربه کاربری

کارگاه سوم | بازاریابی محتوا

9 ساعت
جهان پر از محتواست. کم نیستند کسانی که محتوا تولید می‌کنند. هزاران نفر کتاب می‌نویسند. صدها برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود. و در میان این حجم وحشتناک از محتوا، تنها تعداد معدودی هستند که تاج و تخت پادشاهی نصیبشان می‌شود. هر کشور یک پادشاه بیشتر ندارد! در این کارگاه یاد می‌گیریم محتواهای خیره‌کننده بنویسیم. و این کلید اصلی بازاریابی دیجیتال است.
 • چرا بازاریابی محتوا؟

 • بررسی انواع فرمت‌های محتوایی

 • پیدا کردن موضوعات مناسب برای تولید محتوا

 • اهمیت تحقیق کلمات کلیدی در بازاریابی محتوا

 • اهمیت شناخت مخاطب در بازاریابی محتوا

 • چرا باید هنگام تولید محتوا، سئو را فراموش کرد؟

 • تداوم: کلید موفقیت یک بازاریابی محتوایی موفق

 • هدف‌گذاری محتوا از منظر کارکرد

 • تنظیم استراتژی برای بازاریابی محتوا برای 1 ماه

 • ایجاد دسته‌بندی اصلی یک وبلاگ

 • هرم بازاریابی محتوا و تولید ایبوک

 • چگونه مقاله های فوق‌العاده بنویسیم؟

 • اهمیت ایجاد تعامل در یک محتوا

 • انتخاب لحن مناسب برای مقاله

 • طراحی ساختار مناسب برای مقاله

 • تکنیک‌هایی برای نوشتن عناوین بهتر

 • عنوان و توضیحات متا

 • نوشتن مقدمه‌های جذاب و گیرا

 • نحوه پیدا کردن و استفاده از تصاویر

 • نوشتن توضیحات جایگزین تصاویر

 • نوشتن جمع‌بندی مناسب

 • برچسب‌های مقاله و اصول ایجاد آنها

 • تکنیک‌های ترویج و توزیع مقاله

 • چگونه یک ایبوک برای خودمان تولید کنیم؟

 • قدم بعدی: تولید محتوای صوتی + ویدئویی

کارگاه چهارم | کپی‌رایتینگ (نوشتن متن‌های فروش و تبلیغات)

6 ساعت
نوشتن متن آموزشی و مفرح یک بحث است و نوشتن متن‌هایی که بتوانند در فروش شما موثر باشند، بحثی دیگر. ما در این کارگاه یاد می‌گیریم چگونه برای تبلیغات خود متن‌هایی بنویسیم که مخاطب را ترغیب به کلیک کردن کنند. کلیکی که به مشاهده سایت ما، خرید از سایت ما یا هر چیز دیگری که به دنبالش هستیم منجر خواهد شد.
 • کپی‌رایتیگ چیست و چه تاثیری در تجربۀ کاربر دارد؟

 • جهان را از نگاه مخاطبان خود درک کنید

 • تفاوت بین نیاز داشتن و خواستن یک چیز

 • سدهای ذهنی (نقاط درد) کاربران و مقابله با آنها

 • باز تعریف مزایا و امکانات به عنوان دو چیز جداگانه

 • لحن مناسب برای نوشتن متن‌هایی که می‌فروشند

 • معرفی یک ساختار مناسب برای نوشتن متن‌های موثر

 • معرفی تکنیک‌ها و اصطلاحات مختلف کپی‌رایتینگ

 • نوشتن متن‌های فروش در کنار یکدیگر و تحلیل آنها

 • چگونه تجربه کاربری سایت خود را ارتقا بدهم؟

کارگاه پنجم | سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو

12 ساعت
همه‌چیز با گوگل آغاز می‌شود. در این موضوع شکی نیست. سوال اساسی ما اینجاست که: آیا با شما به پایان می‌رسد؟ در این کارگاه درک درست(تری) از سئو و بهینه‌سازی پیدا می‌کنیم، فاکتورهای موتورهای جستجو را می‌شناسیم و یاد می‌گیریم چطور می‌توانیم رتبه‌های اول گوگل را بدست آوریم و روزانه هزاران ورودی جدید از طریق این کانال داشته باشیم.
 • توضیحات کلی درباره سئو و عملکرد موتورهای جستجو

 • چرا سئو با آنچه ایرانی‌ها فکر می‌کنند فرق دارد؟

 • بررسی نقش گوگل در دنیای اینترنت

 • مباحث و مفاهیم ابتدایی در سئو و بهینه‌سازی

 • بازگشتی دوباره به مفهوم تحقیق کلمات کلیدی

 • بررسی کامل جستجوی معنامحور در گوگل

 • بررسی الگوریتم‌های اصلی گوگل

 • 3 معیار اصلی موتورهای جستجو برای رتبه‌بندی

 • معرفی سئو کلاه سفید، سیاه و خاکستری

 • فاکتورهای موثر در سئو داخلی وب‌سایت

 • ابزارهای تحلیل و بهبود سئو داخلی وب‌سایت

 • تحلیل ساختار وب‌سایت و چیدن استراتژی درست

 • بهینه‌سازی متا تایتل و توضیحات متا برای کلمات کلیدی

 • بهینه‌سازی تیترهای موجود در یک صفحه

 • بهینه‌سازی متن صفحات با توجه به کلمات کلیدی

 • نقش تگ و نحوه صحیح استفاده از تگ در محتوا

 • تاثیر توضیحات تصاویر در سئو و نوشتن آنها

 • توضیح درباره سایر فاکتورهای سئو داخلی

 • توضیحی کوتاه دربارۀ AMP و اهمیّت آن

 • ابزارهای تحلیل سئو داخلی وب‌سایت

 • فاکتورهای موثر در سئو خارجی

 • چرا بک‌لینک‌ها مهم هستند؟

 • آشنایی با اجزای اصلی یک بک‌لینک

 • نحوۀ بررسی لینک‌ها توسط موتور جستجو

 • معیارهای ارزشمندی یک لینک

 • ویژگی‌های بک‌لینک‌ اسپم یا کثیف

 • معرفی روش‌های مختلف لینک‌سازی

 • پیدا کردن وب‌سایت‌های مناسب برای لینک‌سازی

 • بررسی ارزش وب‌سایت از نظر سئو با دو ابزار مختلف

 • معرفی تکنیک‌های مختلف لینک‌سازی و روش آنها

 • نحوه بهینه‌سازی انکرتکست‌های بک لینک

 • نحوه لینک‌سازی داخلی بر اساس اصول سئو

 • ابزارهای بررسی بک‌لینک‌های یک وب‌سایت

 • آموزش کامل کار با Google Webmaster Tools

 • تکنیک‌های سئو بر اساس تحلیل Webmaster Tools

 • نقش کلیدی روابط عمومی در سئو

کارگاه ششم | بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

6 ساعت
شبکه‌های اجتماعی... تا وقتی از دور نگاهشان می‌کنند، به نظر قدرتی ندارند. اما کافی است موجی کوچک در دنیای اینستاگرام، لینکدین یا ... ایجاد کنی تا به انرژی نهفته در میان آنها پی ببری. اگر از این انرژی به درستی استفاده شود، توانایی تشدید هر موج از بازاریابی شما را دارد. و در این کارگاه یاد می‌گیرید چطور از این امکان بی‌نصیب نمانید.
 • شبکه‌ اجتماعی = تعامل!

 • انتخاب شبکه‌های اجتماعی مناسب

 • شناخت الگوریتم‌های شبکه‌های اجتماعی

 • نحوه ایجاد استراتژی مناسب برای هر شبکۀ اجتماعی

 • تولید محتوای اصولی در شبکه‌های اجتماعی

 • نحوه افزایش تعامل کاربران با صفحۀ شما

 • بررسی روش‌های جذب مخاطب به یک صفحه

 • نحوه راه‌اندازی یک کمپین در شبکه‌های اجتماعی

 • اصول تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

 • تحلیل شبکۀ اجتماعیِ کسب و کارهای موفق

 • معرفی ابزارهای سوشال مارکتینگ

 • نحوه تحلیل شبکۀ اجتماعی یک کسب و کار

کارگاه هفتم | بازاریابی اجازه‌ای (ایمیل و پیامک)

6 ساعت
خیلی‌ها فکر می‌کنند که ایمیل و پیامک موثر نیستند. اما همه آنها اشتباه می‌کنند. این دو ابزارهای ارتباطی اصلی شما با مخاطب‌ها هستند. ابزارهایی که می‌توانند روابطی صمیمی و دوستی‌هایی پایدار را برای شما به ارمغان بیاورند. ما در این کارگاه یاد می‌گیریم چطور باید از این دو ابزار برای درگیر کردن مخاطب‌ها و تبدیل آنها به مشتری‌هایی وفادار استفاده کنیم.
 • اهمیّت بازاریابی اجازه‌ای

 • دو ابزار اصلی بازاریابی اجازه‌ای: ایمیل و پیامک

 • نحوه راه‌اندازی یک خبرنامه و جذب مخاطب

 • روش‌های تبلیغ کردن یک خبرنامه

 • ایجاد یک مشوق برای عضویت

 • روبرو شدن با ترس‌های کاربران

 • استفاده از ابزارهای ایمیلی و پیامکی

 • طراحی یک قالب ایمیل مناسب

 • نوشتن متن و عنوان یک ایمیل موفق

 • نوشتن متن یک پیامک موفق

 • اهمیّت فراخوان عمل در بازاریابی اجازه‌ای

 • بهترین فاصله زمانی بین پیام‌ها

 • نحوه تحلیل بازخورد خبرنامه

کارگاه هشتم | ایجاد اتوماسیون بازاریابی

3 ساعت
انرژی شما محدود است. پس اگر قرار باشد همیشه خودتان برای به دست آوردن مشتری بسیج شوید، هیچوقت نمی‌توانید انتظار بی‌نهایت را داشته باشید. اما اگر یک سیستم انسانی طراحی کنید که مخاطب را درگیر کند و او را به مشتری تبدیل کند چطور؟ سیستمی که به جای شما بازاریابی خواهد کرد.
 • اتوماسیون بازاریابی چیست و چرا اهمیّت دارد؟

 • مفاهیم کلیدی در اتوماسیون بازاریابی

 • برنامه‌ریزی برای ایجاد اتوماسیون بازاریابی

 • ایجاد کردن اتوماسیون‌های ایمیلی

 • ایجاد کردن اتوماسیون‌های پیامکی

 • بررسی بازخورد، جریان و گردش کاربران

 • هدفگیری مجدد مخاطبان و نحوه انجام آن

 • شخصی‌سازی پیام‌های اتوماسیون بازاریابی

 • پیاده‌سازی چند نمونه اتوماسیون کاربردی

کارگاه نهم | تبلیغات دیجیتال، از برنامه‌ریزی تا پیاده‌سازی

6 ساعت
تبلیغات بی‌تاثیر کم نیستند. تبلیغاتی که آن طور که باید نتوانند مخاطب خود را تکان دهند. تبلیغاتی که نتوانند به مشتری‌های زیادی منجر شوند. اما تبلیغات موفق هم وجود دارند. تبلیغاتی که با فکر و برنامه‌ریزی درست انجام می‌شوند، رسانه درستی برای آنها انتخاب می‌شود و تاثیرهای بزرگی هم خواهند داشت. ما می‌خواهیم با هم چنین کمپین‌هایی طراحی کنیم.
 • معرفی راهکارهای اصلی برای تبلیغات اینترنتی

 • بررسی مزایا و معایب هر روش تبلیغاتی

 • انتخاب مکان و زمان درست برای تبلیغ

 • آشنایی با اصطلاحات رایج در تبلیغات دیجیتال

 • سایت‌های تبلیغات کلیکی و تحلیل آنها

 • تبلیغات گوگل به عنوان یک روش فوق‌العاده

 • روش‌های تبلیغاتی در اینستاگرام و لینکدین

 • بررسی کامل تبلیغات بنری

 • اهمیّت شناسایی درست مخاطبان تبلیغ

 • بررسی دو هدف اساسی تبلیغات: جذب + برندینگ

 • نکات حائز اهمیّت برای جذب مخاطبان

 • نکات حائز اهمیّت برای برندینگ

 • ایجاد مسیر حرکت معنادار در تبلیغات

 • انتقال پیام مناسب از طریق تبلیغ

 • اجزای یک (متن) تبلیغ قدرتمند

 • داستان گاو بنفش سث گودین

 • فراخوان عمل و اهمیّت آن در تبلیغات

 • شاخص‌های اندازه‌گیری تاثیرگذاری تبلیغات

 • روش اندازه‌گیری نرخ بازگشت سرمایه تبلیغات

کارگاه دهم | تبلیغات در گوگل ادوردز

6 ساعت
وقتی از ما می‌پرسند موثرترین روش برای تبلیغات در اینترنت چیست، همیشه جواب ما یک چیز است: تبلیغات در گوگل. اما... به شرط آنکه کمپین تبلیغاتی شما به درستی مدیریت شود. این دقیقاً همان چیزی است که در این کارگاه یاد خواهید گرفت.
 • چرا تبلیغات گوگل اهمیّت دارد؟

 • گوگل ادز (Google Ads) چگونه کار می‌کند؟

 • امتیاز کیفی چیست و چه شاخص‌هایی دارد؟

 • انواع کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل

 • نحوه راه‌اندازی یک کمپین در گوگل ادز

 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغ

 • انتخاب کلمات کلیدی منفی (Negative)

 • نوشتن متن تبلیغاتی مناسب

 • تنظیم کردن درست یک کمپین

 • بررسی نمرۀ کیفیت و بهبود آن

 • نحوه قیمت‌گذاری برای هر کلمه

 • استفاده از افزونه‌های تبلیغاتی گوگل

 • نحوه اضافه کردن شماره تلفن به تبلیغ

 • تحلیل آمارهای ارائه شده توسط گوگل ادز

 • اتصال گوگل ادز به گوگل آنالیتیکس

 • کار کردن با اتوماسیون‌های گوگل ادز

 • نکات حرفه‌ای و تخصصی در تبلیغات گوگل

کارگاه یازدهم | سایر روش‌های بازاریابی

6 ساعت
ما تا اینجای کارگاه تقریباً راجع به اکثر روش‌های اصلی بازاریابی دیجیتال صحبت کردیم. اما بد نیست کمی هم وقت بگذاریم تا با سایر روش‌ها هم آشنا شویم و نگاهی درست و حسابی به آنها داشته باشیم.
 • بازاریابی و روابط عمومی

 • بازاریابی رویدادی

 • بازاریابی موبایل

 • بازاریابی ویدئویی

 • تکنیک‌های هک رشد

کارگاه دوازدهم | تحلیل دیجیتال

6 ساعت
همه آنچه تا به اینجا گفته شد، بدون داشتن یک تحلیل درست و حسابی از کاربران فایده ندارد. اگر تحلیل نباشد چگونه بفهمیم که کدام روش ما موثر بوده و کدام روش موثر نبوده است. در این کارگاه تحلیل اصولی را همراه یکدیگر یاد خواهیم گرفت.
 • نقش تحلیل در بهینه‌سازی راهکارهای بازاریابی

 • معرفی مزایای ابزار تحلیل‌گر گوگل آنالیتیکس

 • مزایای استفاده از گوگل آنالیتیکس

 • توضیح طرز کار آنالیتیکس

 • بررسی بخش‌های اصلی این ابزار

 • شناخت کاربر، نحوۀ ورود و رفتار او

 • اهمیّت رویدادها و نحوۀ تنظیم آنها

 • اهمیّت نقاط تبدیل و نحوۀ تنظیم آنها

 • معرفی بخش ای‌کامرس در آنالیتیکس

 • اهمیّت دسته‌بندی در آنالیتیکس

 • نحوۀ شخصی‌سازی گوگل آنالیتیکس

 • اندازه‌گیری نرخ بازگشت سرمایه (ROI)

 • آموزش کار با سایر ابزارهای تحلیل‌گر (Alexa و Hotjar)

کارگاه سیزدهم | تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

3 ساعت
اکنون که همه‌چیز را فرا گرفته‌اید، زمان آن رسیده که یک برنامه جامع برای بازاریابی کسب و کار خود طراحی کنید. یک برنامه جامع که قطعاً در رسیدن به اهدافتان به شما کمک خواهد کرد.
 • چرا حتمآً باید یک استراتژی داشته باشید؟

 • نحوه بخش‌بندی بازار (STP)

 • عوامل کلیدی موفقیت (KSF) چه هستند؟

 • شاخص‌های کلیدی عملکرد (‎KPI) را چگونه باید تعیین کرد؟

 • معرفی تحلیل SWOT و تکمیل آن

 • ایجاد یک استراتژی راهبردی بر اساس SWOT

 • تحلیل دقیق رقبای یک کسب و کار به کمک ابزارهای مختلف

 • تدوین استراتژی کوتاه‌مدت کسب و کار

 • تدوین استراتژی بلندمدت کسب و کار

 • نحوه طراحی کمپین‌های یکپارچه و موثر

آزمون نهایی

3 ساعت
در نهایت، آزمونی از شما گرفته خواهد شد که به خوبی می‌تواند نشان‌دهنده میزان یادگیری شما باشد. کسانی که در این آزمون نمره قبولی را بدست آورند، مدرک تائید نوین را دریافت خواهند کرد.
برای ارسال نظر باید محصول را خریده باشید.
 • پرسش درباره دوره

 • پرسش های دانشجویان

 • علیرضا یوسفی

  ۱۷ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۵۴

  با سلام . خوب بود نمونه ای از فیلم آموزشی در وب سایت میزاشتین !

  • سعید رهبری

   ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸

   به زودی میزاریم جناب یوسفی

 • کیوان جعفری

  ۲۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹

  زمان کلاس مناسب نیست! خیلی از کسایی که دوست دارن توی این کلاس شرکت کنن دانشجو و شاغل هستن . لطفا اگر میشه یه کلاس هم برای ۵ شنبه و جمعه بزارین . مرسی

  • سعید رهبری

   ۲۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸

   سلام جناب جعفری. واقعیت در حال حاضر دوره به صورت حضوری در حال برگزاری هست. شما می تونید در دوره آنلاین (ویدئویی) شرکت کنید که اتفاقا کامل تر به مباحث پرداخته.

 • مصطفی حسینمردی

  ۱۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸

  سلام
  دوره آنلاین هم دارید؟

  • سعید رهبری

   ۱۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹

   سلام جناب حسین‌مردی
   امکان ثبت نام توی دوره غیر حضوری دیجیتال مارکتینگ هم هست. این دوره به صورت کاملاً آنلاین برگزار میشه و هر هفته ویدئوهای کلاس برای شما ارسال میشه، سپس تکالیف شما دریافت میشه و توسط تیم ما بررسی میشه.

پشتیبانی تنها برای خریداران امکان پذیر است.

هزینه این دوره بالاست. آیا این هزینه توجیهی دارد؟

بگذارید ساده و صریح بگوییم: اگر این دوره بتواند درآمد شما را 200% یا حتی 150% افزایش دهد، آیا ارزش مبلغی که هزینه کرده‌اید را نداشته است؟ فراموش نکنید که ثروت در جهان امروز، دانش و مهارت انسان است. دانش و مهارت است که آیندۀ شما را تضمین می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد که رشد کنید. پس اگر به نظرتان قیمت این دوره بالاست، به ارزشی فکر کنید که در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. به این فکر کنید که قرار است دانش و تجربه 15 ساله ما را داشته باشید. قطعاً زمان شما ارزشی بسیار بیشتر از هزینه این دوره دارد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا چاله‌ها و موانع مسیر خود را بشناسید، آزمون و خطای کمتری داشته باشید و سریع‌تر به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

آیا بهتر نیست در دوره‌های جداگانه برای هر موضوع شرکت کنم؟

پاسخ ما به این سوال، در اکثر موارد منفی است. اما چرا؟ ساده است: هر کسی برای آنکه بتواند در دنیای دیجیتال حضوری موفق داشته باشد، می‌بایست درکی درست نسبت به تمام جوانب و بخش‌های بازاریابی دیجیتال پیدا کند. اینکه شما صرفاً با مفاهیم سئو آشنا شوید، یا بازاریابی محتوا را یاد بگیرید، یک نقطه قوت نیست. بلکه نقطه ضعف شماست. چرا که تمام مفاهیم بازاریابی دیجیتال عمیقاً به هم وابسته هستند. البته، تصور نکنید که در این دوره قرار است همه‌چیز سطحی گفته شود. کاملاً برعکس! ما قرار است در تمام مفاهیم عمیق شویم، همۀ آنچه باید بدانید را به شما بگوییم و به صورت عملی از هر چیزی که یاد می‌گیریم استفاده کنیم.

به عنوان یک کسب و کار، چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

با توجه به اینکه تمام آموزش‌های این کلاس در عمل امتحان خود را پس داده‌اند، شکی نیست که شما به کمک آنها می‌توانید به رشد کسب و کار خود و افزایش درآمد آن کمک کنید.

به عنوان یک فرد، چرا باید در کلاس شما ثبت نام کنم؟

شرکت در این دوره می‌تواند در دو مسیر به شما کمک کند. اول اینکه می‌توانید از آموخته‌های خود برای راه‌اندازی یک کسب و کار و رشد آن استفاده کنید. دوم اینکه امکان استخدام شدن به عنوان مسئول بازاریابی دیجیتال شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. توجه داشته باشید که اکثر کسب و کارها در دنیای امروزی نیاز به چنین نیرویی دارند و مهم‌تر از آن، حقوق یک بازاریاب دیجیتال معمولاً به رقم قابل توجهی می‌رسد.

آیا برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن پیش‌زمینه است؟

خیر، شرکت در دورۀ بازاریابی دیجیتال نوین به هیچ پیش‌زمینه‌ای نیاز ندارد و تمام آنچه باید یاد بگیرید از سطوح مبتدی تا پیشرفته در طول دوره به شما گفته خواهد شد. با اینحال بد نیست قبل از شرکت در کلاس، مطالب ابتدایی وبلاگ نوین را مطالعه کنید.

آیا شرکت کنندگان این دوره به دوره‌های بعدی دسترسی دارند؟

بله، تمام کسانی که در این دوره شرکت می‌کنند، به ویدئو دوره‌های آینده ما به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

با وجود منابع مختلف بازاریابی دیجیتال، چه لزومی به شرکت در این دوره است ؟

مساله اول اینجاست که بسیاری از آموزش‌های اینترنتی رایگان قابل استناد نیستند و کیفیت پایینی دارند. حالا شاید بگویید که وبلاگ خود نوین اینطور نیست. اما آنچه که در طول این دوره به شما آموزش داده می‌شود، هم بسیار فراتر از مباحث وبلاگ نوین خواهد رفت و هم آنچه در مقالات ما می‌خوانید را به صورت عملی به شما یاد خواهد داد.

آیا امکان شرکت به صورت غیر حضوری نیز وجود دارد؟

بله، کسانی که در تهران ساکن نیستند می‌توانند به صورت غیر حضوری در این دوره شرکت کنند. در دورۀ غیر حضوری، هر هفته جلسات کلاس برای شما ارسال خواهد شد، تکالیف به شما داده می‌شود و توسط تیم نوین بررسی می‌گردد.
قبل از هرچیزی، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید!
درخواست مشاوره
 • نوع دوره
  غیر حضوری
 • مدت زمان
  87 ساعت
 • قیمت دوره
  3.9 میلیون تومان
تاکنون 28 نفر
در این دوره شرکت کرده‌اند.
ثبت‌نام در دوره مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان تلفنی