تخفیف‌های میلیونی در پکیج‌های متنوع رپورتاژی رو از دست نده!
مشاهده پکیج‌ها
آنلاین

کلمات کلیدی: نقشۀ گنج دنیای اینترنت

برای فروش اینترنتی، تحقیق کلمات کلیدی ضروری است. با این تحقیق می‌توانیم نیاز بازار را بشناسیم و برای جذب بیشترین ترافیک از گوگل آماده شویم.

مدت آموزش
4.5 ساعت
3 ماه
اشتراک رایگان ابزار لازم
3 ماه
پشتیبانی آنلاین
ضمانت بازگشت وجه
در صورت عدم رضایت
همراه با
پروژه عملی و واقعی

چه چیزهایی در این دوره یاد میگیرم؟

 • مزایای بی‌نظیر شناسایی کلمات کلیدی
 • کار کردن با ابزارهای تحقیق کلمات
 • فهمیدن تفاوت‌های مهم بین کلمات
 • ارزش‌گذاری بر روی هر کلمه کلیدی
 • تفکیک کلمات پول‌ساز و ترافیک‌ساز
 • کار روی یک پروژه عملی برای درک بهتر
 • ایجاد یک فایل مرتب از کلمات کلیدی
 • توضیحات

 • سرفصل ها

 • نظرات (7)

 • پرسش و پاسخ (17)

 • سوالات متداول

در طول چند ساعت آینده، ما قرار است پرده دنیای اینترنت را کنار بزنیم و به اطلاعات بسیار ارزشمندی دست پیدا کنیم: اینکه کاربران چه کلماتی را در گوگل جستجو می‌کنند. کلماتی که برای کسب و کارهای اینترنتی، کلیدی محسوب می‌شوند.

شناخت این کلمات کلیدی برای تمام کسب و کارهای اینترنتی ضروری است. کسب این مهارت مثل داشتن یک نقشه گنج است. نقشه‌ای که مسیر موفقیت‌های بزرگ را برای شما ترسیم می‌کند و جلوی اشتباهات مهلک شما را می‌گیرد.

این دوره برای کیست؟

هر کسی که به صورت اینترنتی کار می‌کند باید این مهارت را به صورت حرفه‌ای آموخته باشد. یا اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم:

 • کارآفرین‌ها: کسانی که قصد راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین دارند.
 • مدیران و وبمستران: کسانی که در حال حاضر، یک کسب و کار آنلاین را مدیریت می‌کنند.
 • بازاریاب‌های دیجیتال: به خصوص متخصصان سئو و کارشناسان محتوا

چرا کلمات کلیدی اهمیّت دارند؟

شناختن کلمات کلیدی می‌تواند به سوالات مهم شما پاسخ بدهد:

 • نیازها و خواسته‌های مشتری من چیست؟
 • آیا ایده یا محصول جدید من شانس موفقیت دارد؟
 • کدام کلمات کلیدی در فروش من موثر هستند؟
 • برای جذب بیشترین ترافیک، درباره چه محتوا تولید کنم؟
 • ساختار سایت خودم را چگونه بچینم؟
 • هر صفحه از سایت باید در چه کلمه‌ای رتبه کسب کند؟
 • و …

در واقع این مهارت مثل یک چراغ راهنماست که اطراف شما را روشن می‌کند و به شما اجازه برداشتن قدم‌های درست را می‌دهد.

تحقیق کلمات کلیدی، حکم تحقیقات بازار در دنیای دیجیتال را دارد.

در گذشته برای شناختن بازار باید مستقیم به سراغ مشتری‌ها می‌رفتید. اما الان با تحقیق کلمات کلیدی می‌توان پاسخ اکثر سوال‌ها را پیدا کرد.

در واقع، تحقیق کلمات کلیدی حکم یک تحقیق بازار کامل را دارد. یک تحقیق کم‌هزینه و سریع. تحقیقی که اساس بازاریابی دیجیتال را شکل می‌دهد و بدون انجام آن قطعاً نمی‌توان در فعالیت‌هایی مثل سئو و بازاریابی محتوا موفق بود.

تحقیق کلمات کلیدی چیست؟

آدم‌ها برای پیدا کردن شما، کلمات کلیدی مختلفی را در گوگل جستجو می‌کنند.

حالا ما می‌توانیم به کمک ابزارهای مختلف مشخص کنیم که:

 • چه کلماتی در گوگل جستجو می‌شوند؟
 • تعداد جستجوی ماهیانه هر کدام چقدر است؟
 • کسب رتبه گوگل در هر کدام چقدر سخت است؟
 • و …

وقتی می‌گوییم تحقیق کلمات کلیدی، منظورمان به دست آوردن این اطلاعات بسیار حیاتی و تصمیم‌گیری بر اساس آنهاست.

نمونه جدول تحقیق کلمات کلیدی

یک نمونه ساده از تحقیق کلمات کلیدی و اطلاعات مرتبط با آن

وقتی این تحقیق را درست انجام دهیم، یک لیست کامل و قابل استفاده از کلمات کلیدی کسب و کارمان خواهیم داشت. لیستی که پاسخ تمام سوال‌های مهم ما را می‌دهد.

در این دوره چه یاد می‌گیریم؟

این یک دوره جامع و عملی برای یادگیری تحقیق کلمات کلیدی است. در پایان این دوره شما:

 • کار با ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی را یاد گرفته‌اید.
 • توانایی ایجاد یک فایل کامل از کلمات کلیدی خودتان را دارید.
 • می‌توانید کلمات پولساز، ترافیک‌ساز و برندساز را از هم تفکیک کنید.
 • ارزش دقیق هر کلمه برای کسب و کارتان را به راحتی تشخیص می‌دهید.
 • توانایی تصمیم‌گیری بر اساس این تحقیق را خواهید داشت.
 • و …

در کنار این موارد، ما اشتراک ابزار کیورد پلنر (Keyword Planner) گوگل هم برایتان ایجاد می‌کنیم. ابزاری که برای تحقیق کلمات کلیدی شما الزامی است و بدون آن نمی‌توانید این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که این ابزار به صورت جداگانه، ۹۰ هزار تومان ارزش دارد.

2 میلیون تومان
حداقل هزینه تحقیق کلمات کلیدی

آیا قیمت این دوره بالاست؟

بیایید از ۲ زاویه به این سوال، پاسخ بدهیم:

 1. نتیجه این دوره: ما گفتیم که این تحقیق مثل یک نقشه گنج است. آیا شما حاضر نیستید برای داشتن این نقشه، یک هزینه کوچک بکنید؟ هزینه‌ای که جلوی اشتباهات بسیار زیاد شما و در نتیجه هدر رفتن پول و زمان زیادی را می‌گیرد.
 2. هزینه تحقیق کلمات کلیدی: اگر بخواهید این تحقیق را به ما یا دیگر شرکت‌ها بسپارید و انتظار یک تحقیق جامع را داشته باشید، حداقل باید ۲ میلیون تومان بابت آن هزینه کنید. در حالی که در این آموزش، با هزینه‌ای به مراتب کمتر، خودتان این کار را یاد می‌گیرید.

چرا این دوره؟

۵ ساعتی که در این دوره تماشا می‌کنید، نتیجۀ چند سال تجربه و ۳ ماه تلاش ما برای ساختن یک دورۀ واقعاً با کیفیت است. در طول این ۵ ساعت (که با تدوین بیش از ۱۰ ساعت ویدئو به دست آمده است)، ما روش انجام تحقیق کلمات کلیدی را به شما یاد خواهیم داد و تکنیک‌هایی را نشانتان می‌دهیم که کمتر کسی می‌شناسد.

اما این فقط بخش فنی ماجراست. مهم‌تر از آن، پیدا کردن یک درک عمیق از این موضوع و توانایی تحلیل کردن نتایج است؛ و این دقیقاً همان چیزی است که این دوره را واقعاً ارزشمند می‌کند.

یادگیری این مهارت تازه قدم اول است. چیزی که شما را متمایز می‌کند و تبدیل به برگ برنده‌تان می‌شود، تحلیل درست این تحقیق است. اینکه شما بتوانید اطلاعات مهم و تاثیرگذار را از بین انبوهی از حروف و اعداد کشف کنید. اینکه فرصت‌ها و تهدیدها را از دل آمار بیرون بکشید و بر اساس آنها تصمیم بگیرید.

ما در طول این دوره، این نگاه را به شما یاد خواهیم داد؛ یا به زبان ساده، به شما بینش می‌دهیم.

تحقیق یعنی آنچه دیگران دیده‌اند را ببینی، و به چیزی فکر کنی که هیچکس به آن فکر نکرده - آلبرت سنت گیورگی

هنوز شک دارید؟

بگذارید صادقانه به شما بگوییم: خود ما به کمک تحقیق کلمات کلیدی توانسته‌ایم یک رشد سریع و پایدار را تجربه کنیم و سایت خودمان را با تعداد صفحات کم به رتبه ۳۰۰ در بین سایت‌های ایرانی برتر برسانیم.

بنابراین بهتر از هر کسی از اهمیّت این تحقیق با خبر هستیم. اما متوجه شده‌ایم که متاسفانه در ایران، کسی این موضوع را جدی نمی‌گیرد و در بهترین حالت، به یک تحقیق سطحی و کلی قانع می‌شوند. برای همین بود که این دوره را ساختیم؛ برای آنکه به شما نشان دهیم که چه جهانی در پشت جستجوهای سادۀ ما آدم‌ها وجود دارد.

این فرصتی است برای آنکه شما از رقبای خودتان متمایز شوید. مطمئن باشید که این دوره را با لبخندِ ذوق می‌بینید و بعد از تماشای تمام ۵ ساعت دوره، از انتخاب امروز خود خوشحال خواهید بود.

در نهایت هر گونه سوالی درباره این دوره دارید، با شماره ۴۱۸۹۷۰۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان بازاریابی دیجیتال ما صحبت کنید.

نحوه دسترسی و مشاهده دوره

اسپات پلیردسترسی به دوره تنها از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر (SpotPlayer) امکان‌پذیر است.

پس از ثبت سفارش، در مرحله اول باید نرم افزار اسپات پلیر را دانلود کنید. این نرم افزار در حال حاضر برای سیستم‌ عامل‌های ویندوز و مکینتاش آماده است و به زودی برای اندروید، آیفون و تحت وب هم قابل استفاده خواهد بود.

همچنین یک کد لایسنس در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از اجرای اسپات پلیر، این کد را در قسمت ثبت دوره جدید وارد کنید.

حالا تمامی سرفصل‌های دوره برای مشاهده آماده است. امیدواریم لذت ببرید.

سعید رهبری سعید رهبری

مدرس

سعید رهبری

تحقیق کلمات کلیدی به رشد کسب و کارهای ما کمک بسیاری کرده است. اما کم دیدیم که کسی اهمیّت آن را درک کند و به صورت اصولی این کار را انجام دهد. برای همین، این دوره را ساختیم.

نظرات دوره

 • واقعا سپاسگزارم به خاطر این دوره فوق العاده ای که برگذار کردید.
  من دوره های سئو شرکت کردم و ورودی به سایت هم گرفتم و محصول هم روی سایت دارم اما راندمانی نداشت سایتم با اینکه زمان نسبتا زیادی هم گذشته بود از سایتم و از اساتید دیگه علت رو میپرسیدم فقط یک کلمه فعلا فقط باید محتوا تولید کنی.

  که بعد از شرکت تو این دوره متوجه شدم ایراد کار کجاست و پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری حتما و حتما و باز هم تاکید میکنم حتما در این دوره شرکت کنید. من بعد از این دوره دیگه میدونم باید چکار کنم همیشه سر درگم بودم. به نظرم موفقیت تو کسب و کار اینترنتی بدون این دوره یک توهمه.
  سپاسگزارم از آکادمی نوین

 • سلام و احترام.
  این دوره را 4 بار دیدم ولی فکر میکنم باید چند بار دیگر هم ببینم.بسیار غنی و پرمحتوا است.زحمت زیادی کشیده شده برایش و ممنونم از این بابت.
  واقعا کاش شرایطی بود میتوانستیم همه این دوره ها استفاده کنیم.خوب با اینکه قیمت ها عالی هستند اما اوضاع اقتصادی طوری است که باید ...
  بهرحال صمیمانه از همه بزرگواران که زحمت میکشند باز هم سپاسگزارم.
  پیشنهاد میکنم هرکسی از دوستان که در بحث سئو و دیجیتال مارکتینگ کار میکنه حتما هر طور شده این دوره را استفاده کنه.

 • دوره فوق العاده مفیدی بود وبه هر کس که دنبال یادگیری تولید محتواست و یه آموزش مطمئن و کامل میخواهد، پیشنهاد میکنم. و قیمتهای نوین نسبت به آموزشی که ارائه می دهند کاملا منصفانه است. چون مطمئنی وقت و مولت هدر نرفته.👌👍

 • تشکر میکنم بابت تمام دوره های آموزشی گروه نوین و همینطور اساتید با تجربه ای که انقدر سبک تدریسشون پربار هست، بدون شک اولین مجموعه ای هستید که مطالب دوره هاتون کاملا پروژه محور و مفید هست، و با اینکه دوره های زیادی رو در حوزه دیجیتال مارکتینگ شرکت کردم میتونم بگم عمده مطالبتون به روز و کاربردی هست.

 • دوره تحقیق کلمات کلیدی واقعا از آن دست دوره ها بود که بدون داشتن ادعای الکی (برخلاف بسیاری از دوره های آنلاین)، مطالب را به خوبی به مخاطب منتقل می کرد.
  علاوه بر این اشتراک اکانت گوگل ads هم یکی دیگر از نکات مثبت این دوره به حساب می آید.
  نکته مهم اما اهمیت بسیار زیاد تحقیق کلمات کلیدی برای تمام کسانی است که تولید کننده محتوا هستند، چرا که یک تحقیق کلمات کلیدی اصولی میتواند راه را برای شما هموار کند.
  تنها نقدی هم که به این دوره دارم، سازماندهی مطالب بود که میتوانست از این هم بهتر باشد.
  با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

 • به نظرم یکی از بهترین دوره‌های ممکن بود به طور کامل و کاربردی کار با ابزارهارو توضیح داده و کمک میکنه که بتونی راحت تر پروژه رو انجام بدی. بخش مهم دوره مثالهای درست و تجربه مشخص سعید بود و‌نشون میداد که دوره از تجربه کامل عملی اومده. پیوستگی مطالب هم به خوبی ارتباط فصل هارو حفظ کرده بود.
  مهمترین خاصیت این دوره اینه که قدم اول رو به شما نشون‌میده. اگر بیزینس آنلاین دارید و نمیدونید برای شروع بازاریابی محتوایی چه کاری رو باید بدید این دوره به دردتون میخوره.

 • من تهیه این دوره رو به تمام کسانی که به تولید محتوا علاقمند هستند یا وب‌سایت دارند و قصد دارن که رتبه خوبی توی موتورهای جستجو بگیرند، توصیه میکنم. عالی بود! واقعاً من که لذت بردم، یک کلاس کامل و کاربردی. ارزش چند بار دیدن رو داره. ممنون از نوین و استاد دوره، جناب رهبری بابت کیفیت آموزش‌ها.

عکس های دوره

مقدمه - آشنایی با تحقیق کلمات کلیدی

10 دقیقه

برای شروع باید بفهمیم که تحقیق کلمات کلیدی چیست و اصلاً چرا باید آن را جدی گرفت. در انتهای این بخش به خوبی می‌دانید که چرا باید این دوره را جدی بگیرید.

 • کلمۀ کلیدی چیست؟

 • تحقیق کلمات کلیدی چیست؟

 • چرا باید این تحقیق را جدی بگیریم؟

فصل اول - ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

30 دقیقه

در فصل اول این دوره، با ابزارهای مختلفی که برای تحقیق کلمات کلیدی وجود دارند، آشنا خواهیم شد.

 • آشنایی با کیورد پلنر (Keyword Planner) و امکانات آن

 • آموزش نحوه کار با کیورد پلنر

 • آشنایی با گوگل ترندز (Google Trends) و امکانات آن

 • آموزش استفاده از گوگل ترندز

 • آشنایی با سایر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

فصل دوم - ارزش‌گذاری کلمات کلیدی

1 ساعت

در این فصل با 3 معیاری که برای ارزش‌گذاری کلمات کلیدی وجود دارند، آشنا خواهیم شد. به کمک این 3 معیار، شما می‌توانید میزان ارزش هر کلمه را برای کسب و کارتان مشخص نمایید.

 • تفاوت تحقیق خوب با بد

 • چرا باید کلمات کلیدی را ارزش‌گذاری کرد؟

 • معیارهای مختلف برای ارزش‌گذاری کلمات

 • 4 هدف مختلف از جستجو

 • نحوه تشخیص هدف کاربران

 • بررسی عملی هدف کاربران از چند جستجو

 • کلمات کلیدی پولساز (Money Keywords)

 • تعداد جستجو و نحوه تحلیل آن

 • بررسی 4 سناریوی مختلف رشد جستجو

 • بررسی نمونه‌های مختلف از رشد جستجو

 • جستجوهای فصلی و فریب آنها

 • سختی کلمات کلیدی و اهمیّت آن

 • 2 معیار تحلیل سختی کلمات کلیدی

 • نحوه تحلیل سختی سئو در عمل

فصل سوم - انواع کلمات کلیدی

10 دقیقه

در این فصل با 3 نوع مختلف کلمات کلیدی آشنا خواهیم شد و درباره هر کدام به شما توضیح می‌دهیم.

 • آشنایی با 3 نوع مختلف کلمات کلیدی

 • تحلیل تفاوت‌های این 3 نوع کلمه

 • بررسی 5 مثال مختلف از انواع کلمات

 • مقایسه 3 نوع کلمه کلیدی با نمودار

 • ارائه راهکار برای هدفگیری این کلمات

فصل چهارم - کلمات کلیدی LSI

4 دقیقه

در این فصل با کلمات کلیدی LSI یا همان Latent Semantic Indexing آشنا خواهیم شد و متوجه می‌شویم که چرا اهمیّت دارند.

 • کلمات کلیدی LSI چه هستند؟ 2

 • نوع مختلف کلمات LSI را بشناسید

 • در عمل، این کلمات را بدست آورید

فصل پنجم - ایده‌پردازی برای تحقیق کلمات کلیدی

34 دقیقه

از اینجا به بعد دوره، قصد داریم همراه هم و به صورت عملی، یک تحقیق کلمات کلیدی در موضوع قهوه را انجام دهیم. اینکار در 3 مرحله انجام می‌شود. اولین مرحله، ایده‌پردازی است، یعنی به دست آوردن موضوعات مرتبط با کسب و کار. شما در این قسمت تکنیک‌هایی برای جمع‌آوری موضوع‌های مختلف را یاد می‌گیرید.

 • معرفی پروژه عملی و قدم‌های کلی

 • معرفی اصول و راهکارهای ایده‌پردازی

 • ایده‌پردازی در عمل (پروژۀ قهوه)

فصل ششم - استخراج کلمات کلیدی

1 ساعت

در این بخش یاد می‌گیریم که چطور باید به کمک ابزارهای مختلف، کلمات کلیدی یک کسب و کار را به همراه آمار و اطلاعات آنها بدست آورد.

 • آشنایی با ابزارها، روش‌ها و تکنیک‌های استخراج کلمات کلیدی

 • استخراج کلمات کلیدی در عمل (پروژۀ قهوه)

فصل هشتم - مرتب‌سازی کلمات کلیدی

1 ساعت

آخرین کار ما که بسیار هم مهم است، مرتب‌سازی کلمات کلیدی و تبدیل آنها به یک فایل اکسل کارآمد است. پس از آنها هم، توضیحات نهایی دوره را به شما می‌دهیم.

 • نکات مهم مرتب‌سازی کلمات کلیدی

 • مرتب‌سازی کلمات کلیدی در عمل (پروژۀ قهوه)

 • بررسی کاربردهای تحقیق کلمات کلیدی

 • حرف‌ها و نکات پایانی دوره

5
میانگین امتیاز (بر اساس 7 نظر)
7 (100%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)
0 (0%)
 • واقعا سپاسگزارم به خاطر این دوره فوق العاده ای که برگذار کردید.
  من دوره های سئو شرکت کردم و ورودی به سایت هم گرفتم و محصول هم روی سایت دارم اما راندمانی نداشت سایتم با اینکه زمان نسبتا زیادی هم گذشته بود از سایتم و از اساتید دیگه علت رو میپرسیدم فقط یک کلمه فعلا فقط باید محتوا تولید کنی.

  که بعد از شرکت تو این دوره متوجه شدم ایراد کار کجاست و پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری حتما و حتما و باز هم تاکید میکنم حتما در این دوره شرکت کنید. من بعد از این دوره دیگه میدونم باید چکار کنم همیشه سر درگم بودم. به نظرم موفقیت تو کسب و کار اینترنتی بدون این دوره یک توهمه.
  سپاسگزارم از آکادمی نوین

 • سلام و احترام.
  این دوره را 4 بار دیدم ولی فکر میکنم باید چند بار دیگر هم ببینم.بسیار غنی و پرمحتوا است.زحمت زیادی کشیده شده برایش و ممنونم از این بابت.
  واقعا کاش شرایطی بود میتوانستیم همه این دوره ها استفاده کنیم.خوب با اینکه قیمت ها عالی هستند اما اوضاع اقتصادی طوری است که باید ...
  بهرحال صمیمانه از همه بزرگواران که زحمت میکشند باز هم سپاسگزارم.
  پیشنهاد میکنم هرکسی از دوستان که در بحث سئو و دیجیتال مارکتینگ کار میکنه حتما هر طور شده این دوره را استفاده کنه.

 • دوره فوق العاده مفیدی بود وبه هر کس که دنبال یادگیری تولید محتواست و یه آموزش مطمئن و کامل میخواهد، پیشنهاد میکنم. و قیمتهای نوین نسبت به آموزشی که ارائه می دهند کاملا منصفانه است. چون مطمئنی وقت و مولت هدر نرفته.👌👍

 • تشکر میکنم بابت تمام دوره های آموزشی گروه نوین و همینطور اساتید با تجربه ای که انقدر سبک تدریسشون پربار هست، بدون شک اولین مجموعه ای هستید که مطالب دوره هاتون کاملا پروژه محور و مفید هست، و با اینکه دوره های زیادی رو در حوزه دیجیتال مارکتینگ شرکت کردم میتونم بگم عمده مطالبتون به روز و کاربردی هست.

 • دوره تحقیق کلمات کلیدی واقعا از آن دست دوره ها بود که بدون داشتن ادعای الکی (برخلاف بسیاری از دوره های آنلاین)، مطالب را به خوبی به مخاطب منتقل می کرد.
  علاوه بر این اشتراک اکانت گوگل ads هم یکی دیگر از نکات مثبت این دوره به حساب می آید.
  نکته مهم اما اهمیت بسیار زیاد تحقیق کلمات کلیدی برای تمام کسانی است که تولید کننده محتوا هستند، چرا که یک تحقیق کلمات کلیدی اصولی میتواند راه را برای شما هموار کند.
  تنها نقدی هم که به این دوره دارم، سازماندهی مطالب بود که میتوانست از این هم بهتر باشد.
  با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

  • جناب محلاتی

   ضمن تشکر از نظر ارزشمند شما، حتماً در دوره‌های بعدی (و آپدیت همین دوره) از نظر شما استفاده می‌کنیم.

   بی‌نهایت ممنون

 • به نظرم یکی از بهترین دوره‌های ممکن بود به طور کامل و کاربردی کار با ابزارهارو توضیح داده و کمک میکنه که بتونی راحت تر پروژه رو انجام بدی. بخش مهم دوره مثالهای درست و تجربه مشخص سعید بود و‌نشون میداد که دوره از تجربه کامل عملی اومده. پیوستگی مطالب هم به خوبی ارتباط فصل هارو حفظ کرده بود.
  مهمترین خاصیت این دوره اینه که قدم اول رو به شما نشون‌میده. اگر بیزینس آنلاین دارید و نمیدونید برای شروع بازاریابی محتوایی چه کاری رو باید بدید این دوره به دردتون میخوره.

 • من تهیه این دوره رو به تمام کسانی که به تولید محتوا علاقمند هستند یا وب‌سایت دارند و قصد دارن که رتبه خوبی توی موتورهای جستجو بگیرند، توصیه میکنم. عالی بود! واقعاً من که لذت بردم، یک کلاس کامل و کاربردی. ارزش چند بار دیدن رو داره. ممنون از نوین و استاد دوره، جناب رهبری بابت کیفیت آموزش‌ها.

برای ارسال نظر باید محصول را خریده باشید.
 • پرسش درباره دوره

 • پرسش های دانشجویان

 • الف

  19 جولای 2020، 21:01

  سلام. تخفیف این دوره امکان داره دوباره تمدید بشه ؟ متاسفانه من دیر از این دوره با خبر شدم

  • آرژین بابائی

   20 جولای 2020، 09:20

   سلام

   برای تخفیف می‌تونید با بخش فروش و مشاوران آنلاین ما صحبت کنید یا از داشبورد خودتون تیکت بفرستید.

 • محمدعلی سرکانی

  18 می 2020، 16:41

  سلام. من این دوره رو تهیه کردم. ولی اطلاعات اکانت کیورد پلنر رو دریافت نکردم؟

  • سعید رهبری

   19 می 2020، 09:28

   سلام جناب سرکانی
   همکاران من به زودی برای ایجاد دسترسی با شما تماس خواهند گرفت.

 • حمیدرضا اسدی

  19 آوریل 2020، 15:46

  سلام و عرض ادب
  امکان اینکه روی لپ تاپ و کامپیوتر خانگیم داشته باشم است؟
  با برای هر کدام باید لایسنس جدا تهیه کنم؟
  ممنون

  • میلاد قلیچی

   20 آوریل 2020، 12:49

   سلام حمیدرضا جان

   اگر هر دو سیستم برای استفاده شخص خودت باشه
   مساله ای نداره بعد از خرید میتونی برای تیم ما تیکت بزاری و درخواست بدی که دسترسی رو برات ارتقا بدن و روی هر دو سیستم بتونی دوره رو داشته باشی

   ممنون از توجهت به تیم نوین

 • محمد عرب

  26 مارس 2020، 23:54

  آیا آپدیت های بعدی دوره برای افرادی که خریداری کردن قبلا در دسترس قرار میگیرد؟

  • حامد رضوی

   27 مارس 2020، 15:03

   سلام جناب عرب،
   بله، آپدیت‌های بعدی هم در اختیار خریداران دوره قرار خواهد گرفت.

 • سینا

  22 مارس 2020، 13:36

  سلام
  وقتتون بخیر.امکان دانلود یا تماشای افلاین ویدئو ها وجود داره؟

  • حامد رضوی

   22 مارس 2020، 17:36

   سلام وقت شما هم بخیر،
   بله شما می‌توانید قسمت های این دوره را دانلود و به صورت آفلاین مشاهده بفرمایید. البته تماشای دوره از طریق نرم افزار اسپات پلیر امکان پذیر هست که این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 • سینا مداح

  31 دسامبر 2019، 20:40

  خدا قوت
  نمیدونم میشه در اینجا سوالات داخل این دوره پرسید یا باید تیکت بزنم. لطفا تو این مورد راهنمایی کنید.
  وقتی یبق آموزش وارد google ads میشم و در مورد چند کلمه خاص میخوام تحقیق کنم، نمودار گرافیکی و جستجوی دقیق رو دریافت نمیکنم و حدودی هست. دقت کردم که کشور روی ایران و زبان هم فارسی باشه. ولی فایده ای نداره. چطور مشکلم رو برطرف کنم؟

  • سعید رهبری

   02 ژانویه 2020، 10:54

   سلام به شما
   زمانی می‌تونید توی گوگل ادز به آمار دقیق دسترسی پیدا کنید، که این حساب فعال باشه. یعنی اینکه شارژ داشته و این شارژ مصرف بشه.

 • حامد رضوی

  27 آگوست 2019، 18:33

  ضمن عرض سلام و احترام،
  سوال شما در چه خصوصی بوده؟ در صورتی که برای شما امکان دارد، فردا ساعت ۱۰ صبح به بعد با شماره ۶۳۴۰۴ داخلی ۹۵۳ – آقای بهپور تماس بگیرید تا به تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.

  با سپاس فراوان، منتظر تماس شما هستیم.

 • امیر

  25 آگوست 2019، 00:42

  سلام.
  فقط یک بار امکان مشاهده ویدیو هست و یا میتونم چندین بار ببینم؟ در واقع محدودیتی در تعداد دستگاههای پخش کننده و یا تعداد دفعات پخش هست،

  • سعید رهبری

   25 آگوست 2019، 01:42

   سلام امیر جان. محدودیت روی تعداد دستگاه‌هایی هست که امکان پخش دوره رو دارن.

 • علی راد

  23 جولای 2019، 12:23

  سلام
  وقت بخیر
  می تونم رو گوشی ببینم ؟
  یا فقط روی کامپیوتر میشه ؟
  چون بعضی وقت ها سر کارم می خوام سر کارم ببینم

  • سعید رهبری

   23 جولای 2019، 14:28

   سلام جناب راد
   ما در حال کار هستیم و پخش کننده روی گوشی (اندروید و آیفون) در آینده ارائه خواهد شد. اما در حال حاضر امکان دیدن ویدئو روی ویندوز / مک فعال هست.

پشتیبانی تنها برای خریداران امکان پذیر است.

این دوره برای افراد مبتدی است یا پیشرفته؟ آیا پیش‌نیازی برای آن وجود دارد؟

این دوره در هر سطحی از دانش که باشید، می‌تواند برای شما مفید باشد. ما همه‌چیز را به صورت اصولی و از پایه توضیح می‌دهیم... اما این به آن معنی نیست که افراد حرفه‌ای نتوانند از این دوره استفاده کنند. چرا که ما در طول این دوره، اصول، تکنیک‌ها و نکات زیادی را به شما آموزش می‌دهیم که کمتر کسی آنها را می‌شناسد.

کیورد پلنر چیست و چرا همراه این دوره به من هدیه می‌شود؟

کیورد پلنر بخشی از سرویس تبلیغات گوگل (Google Ads) است. به کمک این ابزار شما می‌توانید کلمات کلیدی مختلف را به همراه آمار تعداد جستجوی ماهیانه (و آمارهای متنوع دیگر) بدست آورید. هر کسی می‌تواند یک اکانت گوگل ادز بسازد و از این سرویس استفاده کند. اما تا زمانی که شما یک اکانت شارژ شده با تبلیغات فعال نداشته باشید، آمار تعداد جستجو در این ابزار به صورت بازه‌ای (مثلاً 10 - 100) خواهد بود و خبری از عدد دقیق نیست. سایر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی هم پولی هستند و باید ماهیانه بابت آنها هزینه‌ای پرداخت کنید. بنابراین، برای اینکه ابزار کار خود را داشته باشید، ما یک اکانت تبلیغات گوگل فعال در اختیار شما قرار می‌دهیم که به کمک آن می‌توان این تحقیق را با گرفتن اعداد دقیق انجام داد.

قیمت این دوره زیاد است. آیا 5 ساعت واقعاً این مقدار می‌ارزد؟

در پاسخ به این سوال لازم است چند نکته را به شما بگوییم: اول اینکه تحقیق کلمات کلیدی می‌تواند یک تاثیر عمیق و ماندگار روی هر کسب و کاری داشته باشد. با یک تحقیق اصولی و استفاده مناسب از آن، درآمد ماهیانه شما به طرز قابل توجهی بیشتر می‌شود و همین موضوع کافی است تا قیمت این دوره توجیه شود. دوم اینکه ما همراه این دوره، یک اکانت کیورد پلنر هم به عنوان هدیه در اختیار شما قرار می‌دهیم و بنابراین لازم نیست هزینۀ جداگانه‌ای پرداخت کنید. سوم اینکه این دوره نتیجه سال‌ها تجربه ما در دنیای دیجیتال است. ما هر آنچه یاد گرفتیم را بدون کم و کاست در اختیار شما قرار داده‌ایم و مطمئن شده‌ایم که کیفیتی درخور شما را ارائه می‌دهیم. چهارم اینکه ما فقط تحقیق کردن را به شما یاد نمی‌دهیم، بلکه نشانتان می‌دهیم که چطور باید درباره این تحقیق فکر کنید و بر اساس آن تصمیم بگیرید. پنجم اینکه 5 ساعت این دوره نتیجه تدوین بیش از 10 ساعت ویدئو است. بخش‌های اضافی ویدئو حذف شده است و جایی که توضیحی لازم نبوده، فیلم روی دور تند قرار گرفته است. در واقع، ما 5 ساعت با کیفیت را به جای 10 ساعت متوسط، برای شما آماده کرده‌ایم.

منظور از استفاده برای یک نفر و فقط ویندوز چیست؟

ما از پخش‌کننده اسپات برای ارائه آن به شما استفاده می‌کنیم. به کمک این برنامه، شما امکانات بسیار زیادی از جمله فهرست ویدئوها، فهرست موضوعات، کنترل سرعت و یادداشت‌برداری را در اختیار خواهید داشت. اما در حال حاضر، این برنامه فقط برای ویندوز ارائه می‌شود و بنابراین نمی‌توان ویدئو را در دستگاه‌های دیگر مشاهده کرد. به علاوه، ویدئوی خریداری شده توسط شما، فقط بر روی یک کامپیوتر قابل اجرا خواهد بود. در صورتی که تصمیم به خرید این دوره برای استفادۀ چند نفر یا یک مجموعه را دارید، با ما تماس بگیرید.

آیا پیشنهاد ویژه‌ای برای استفاده چند نفره / شرکتی دارید؟

بله، شما می‌توانید با تیم ما تماس بگیرید تا بیشتر در این زمینه صحبت کنیم.

قبل از هرچیزی، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید!
درخواست مشاوره
 • نوع دوره
  غیرحضوری
 • مدت زمان
  4.5 ساعت
 • حجم فایل‌ها
  1 گیگابایت
 • برای استفادۀ
  یک نفر / ویندوز یا مک
 • تضمین بازگشت وجه
  تا 7 روز
 • قیمت
  490 هزار تومان
ثبت‌نام در دوره

دانلود رایگان یک فصل

همین حالا می‌تونی فصل «انواع کلمات کلیدی» رو دانلود کنی. موضوعی که اهمیت زیادی در بحث تحقیق کلمات کلیدی داره!
مشاوره رایگان تلفنی