تخفیف روی تمام آموزش‌های آکادمی نوین!
اطلاعات بیشتر و ثبت نام
ویدیو

تبلیغات گوگل: فروش چند برابری در لحظه

گوگل ادز، بدون شک بهترین و هدفمندترین سرویس تبلیغاتی در تمام دنیاست. شما با تسلط روی این ابزار می‌توانید نتایجی فوق‌العاده از آن بگیرید.

 • 15 ساعت
 • تضمین بازگشت وجه
 • قیمت: 1.2 میلیون تومان890 هزار تومان
  ثبت‌نام در دوره
  مشاوره رایگان 021-63404 داخلی 3
  مدت آموزش
  15 ساعت
  امکان پرداخت
  به صورت قسطی
  آموزش کاملاً
  عملی و پروژه‌محور
  6 ماه
  پشتیبانی آنلاین
  آموزش توسط
  استاد مورد تائید گوگل
  ارائه مدرک
  رسمی نوین
  آموزش دریافت
  مدرک رسمی گوگل
  ضمانت بازگشت وجه
  در صورت عدم رضایت

  چه چیزهایی در این دوره یاد میگیرم؟

  • با مفاهیم و اصطلاحات گوگل ادز آشنا می‌شویم
  • مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های تبلیغات گوگل را می‌شناسیم
  • روش استفاده از تبلیغات گوگل در ایران را می‌آموزیم
  • درک کاملی از انواع تبلیغات در گوگل ادز بدست می‌آوریم
  • نحوۀ کار با گوگل ادز را به صورت کامل یاد می‌گیریم
  • قوانین و چارچوب‌های گوگل ادز را می‌شناسیم
  • سایت خودمان را برای تبلیغات موثر آماده می‌کنیم
  • به درک درستی از ساختار تبلیغ در گوگل ادز می‌رسیم
  • انواع کلمات کلیدی در گوگل ادز را می‌شناسیم
  • نوشتن متن‌های تبلیغ اصولی و جذاب را می‌آموزیم
  • با هزینه‌ها در تبلیغات گوگل آشنا می‌شویم
  • راه‌اندازی انواع کمپین‌ها را یاد می‌گیریم
  • با تمامی تنظیمات گوگل ادز آشنا می‌شویم
  • دقیق‌ترین روش‌های هدفگیری مخاطبان را می‌شناسیم
  • آمارها و ارقام حساب خودمان را تحلیل می‌کنیم
  • بهینه‌سازی انواع کمپین‌ها را یاد می‌گیریم
  • با کمپین‌های ویدئویی، بنری، جیمیل و ... کار می‌کنیم
  • مسیر موفقیت در تبلیغات گوگل را طی می‌کنیم

  این بدون شک، کامل‌ترین دوره آموزش تبلیغات گوگل است. ما تمام آنچه باید بدانید را به شما خواهیم گفت تا ظرف 15 ساعت، تبدیل به یک متخصص واقعی گوگل ادز شوید.

  مهم‌ترین نتیجه نهایی این دوره یک چیز است: افزایش فروش قابل توجه یک کسب و کار! دوست دارید به چنین مهارتی مجهز شوید؟

  نشان همکاری با گوگل

  ما همکار رسمی گوگل هستیم! این یعنی خود این شرکت، توانایی و مهارت ما در تبلیغات گوگل را تائید کرده است.

  این دورۀ آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

  • صاحبان کسب و کار می‌توانند با تبلیغات گوگل فروش خود را چند برابر کنند.
  • متخصصان بازاریابی و تبلیغات می‌توانند ارزش بیشتری برای مجموعه‌ها بسازند.
  • افراد علاقه‌مند به بازاریابی دیجیتال، می‌توانند یک مهارت درآمدزا را یاد بگیرند.

  کومیک کاربرد تبلیغات در گوگل

  واقعاً چرا تبلیغات در گوگل؟

  سال‌ها تجربه، به ما ثابت کرده که تبلیغات گوگل یکی از بهترین و هدفمندترین روش‌های تبلیغاتی دنیا است!

  در طول این همه سال، مشتریان زیادی را دیده‌ایم که در مدت بسیار کوتاهی با استفاده از گوگل ادز فروش خود را چند برابر کرده‌اند. یکی از مشتریان ما به قدری تبلیغاتش موفق بود که به گفته خودش، 3 نیروی جدید استخدام کرد تا بتواند پاسخگوی مشتریانش باشد! یکی دیگر از مشتریان ما که فروشگاه اینترنتی موبایل بود، توانست در مدت کوتاهی فروش روزانه‌اش را 6 برابر کند! آن هم با هزینه بسیار پایین و حداقلی!

  در ادامه دقیق‌تر توضیح دهیم که چرا گوگل ادز می‌تواند کسب و کارتان را متحول کند:

  هدفمندتر از تبلیغات گوگل مگر داریم؟!

  هدفمندی تبلیغات در گوگل

  بدون شک هدفمندترین روش تبلیغاتی در دنیا، گوگل ادز است! هر فردی که تنها یک بار از این سرویس استفاده کرده باشد، با این ادعا موافق خواهد بود. البته اصلاح می‌کنم، هر فردی که بصورت اصولی از این سرویس تبلیغاتی استفاده کرده باشد، با این ادعا موافق خواهد بود.

  گوگل ادز به شما اجازه می‌دهد مخاطبان خود را به هدفمندترین شکل ممکن هدفگیری کنید و تبلیغات خود را تنها به افرادی نشان دهید که یک یا تمامی ویژگی‌های زیر را دارا هستند:

  • ردۀ سنی: کسانی که در یک بازۀ سنی مشخص قرار دارند.
  • علایق: کسانی که به یک موضوع مشخص علاقه‌مند هستند.
  • جنسیت: کسانی که جنسیت آنها مونث یا مذکر است.
  • مکان: کسانی که در یک قاره، کشور، شهر یا حتی محله زندگی می‌کنند (البته نه در ایران).
  • دستگاه: کسانی که از کامپیوتر، تبلت یا گوشی استفاده می‌کنند.
  • هدفگیری مجدد (Retargeting): کسانی که قبلاً به سایت یا اپلیکیشن شما سر زده‌اند، اما خرید نکرده‌اند.

  هدفمندی تبلیغات در گوگل

  در لحظه، جایی دیده شوید که به مشتریان شما، به دنبال‌تان هستند

  یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر تبلیغات در گوگل، این است که شما دقیقاً در همان لحظه که مشتریان بالقوه شما به دنبال محصولات و خدمات مورد نظرشان هستند، در مقابل دیدگان‌شان حاضر خواهید بود. درست در همان ثانیه‌ای که مشتری احتمالی شما نیازش را جستجو می‌کند، و چه چیزی بهتر از این؟ در واقع، تبلیغات گوگل یکی از راهکارهای زودبازده تبلیغاتی است. راهکاری که میوۀ آن را همین امروز خواهید چید و لازم نیست برای نتیجه گرفتن آن منتظر بمانید.

  فقط به ازای مخاطب هدف خود هزینه پرداخت کنید

  هزینه تبلیغات در گوگل

  به لطف انواع روش‌های هدفگیری مخاطبان در تبلیغات گوگل، خیا‌ل‌تان راحت خواهد بود که فقط و فقط به ازای مخاطبانی هزینه پرداخت می‌کنید که کلمات مرتبط با کسب و کار شما را جستجو می‌کنند یا به عبارتی دیگر، در لحظه به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند. این حد از هدفمندی، هیچوقت در هیچ رسانۀ دیگری ممکن نبوده است! همچنین می‌توانید هزینه‌های خود را تنها روی کلماتی متمرکز کنید که فروش بیشتری را برای شما به همراه دارند.

  با تبلیغات گوگل مو را از ماست بیرون بکشید!

  گوگل ادز با امکانات فوق‌العادۀ خود، شما را از هر گونه گزارشی بی‌نیاز می‌کند. اینکه چقدر هزینه کرده‌اید، چه تعداد ورودی گرفته‌اید، چندبار تبلیغ شما نمایش داده شده و جالب‌تر اینکه به ازای هزینه‌ای که داشته‌اید چه میزان سود عاید شما شده است. به جرأت می‌توان گفت که هیچ گزارشی نیست که شما بخواهید و گوگل ادز شما را ناامید کند! این گزارش‌ها در تحلیل میزان موفقیت و بهینه کردن تبلیغات کمک بسیار زیادی به شما خواهند کرد.

  گزارش تبلیغات در گوگل

  هزینۀ تبلیغات در مشت شماست!

  شما می‌توانید قیمت تک تک کلمات را هم به صورت دستی و با میل خودتان تعیین کنید و مطمئن شوید که بابت هر کلیک، هزینۀ معقولی پرداخت می‌کنید. این قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند که به بهترین شکل پول خود را مدیریت کنید و مطمئن شوید که هیچ هزینه‌ای هدر نرفته است. بنابراین مهم نیست چقدر بودجه داشته باشید. چه 50 درهم و چه 5000 درهم، می‌توانید متناسب با همان بودجه تبلیغ کنید.

  رقبای شما از گوگل ادز استفاده می‌کنند

  برای آنکه بفهمید رقبای شما تا چه حد از سرویس گوگل ادز استفاده می‌کنند، کافی است یک کلمۀ کلیدی مرتبط با کسب و کارتان را در سایت گوگل جستجو کنید. برای درک بهتر موضوع، بد نیست بدانید که در صنفی مثل آژانس‌های هواپیمایی بخصوص در روزهای قبل از تعطیلات، ممکن است همزمان بیش از 30 آژانس مسافرتی روی کلمۀ «خرید اینترنتی بلیط» تبلیغات انجام بدهند. همۀ این آژانس‌ها در یک رقابت لحظه‌ای با هم قرار دارند و برای بالاتر بودن در نتایج گوگل یک جنگ تمام عیار راه انداخته‌اند! چرا؟! چون مطمئناً هزینه‌های تبلیغاتشان با نرخ قابل توجهی بازگشت دارد.

  رقابت در تبلیغات گوگل

  چرا دورۀ آموزشی تبلیغات در گوگل نوین؟

  تبلیغات گوگل ادز رسانه تجارت نوین

  هدف ما در این دوره که به بیش از 14 ساعت آموزش اصولی و تخصصی می‌رسد، این بوده که بتوانیم یک راهنمای جامع و ساده برای تبلیغات در گوگل آماده کنیم تا سیستم گوگل ادز را به خوبی بشناسید و به قول معروف فوت کوزه‌گری آن را یاد بگیرید. در ادامه مهم‌ترین مزیت‌های این دورۀ آموزشی را به شما معرفی می‌کنیم:

  آموزش قدم به قدم، صفر تا صد

  ما در این دورۀ آموزشی از ابتدایی‌ترین مرحله که آموزش نحوۀ راه‌اندازی و شارژ حساب کاربری در گوگل ادز است، کار را شروع کرده‌ایم و در نهایت سر از آموزش استراتژی‌های قیمت گذاری پیچیده‌ای چون Target ROAS در آورده‌ایم! در این دوره، ما مراحل راه‌اندازی انواع کمپین‌ها را قدم به قدم آموزش داده‌ایم و در ادامه به سراغ روش‌های بهینه‌سازی تبلیغات رفته‌ایم.

  پوشش تمامی مباحث، بی کم و کاست

  در این دوره تمامی مباحث گوگل ادز را پوشش می‌‎دهیم و از خیر هیچ کدام از موضوعات نمی‌گذریم! تک تک مفاهیم، ابزارها، منوها و بخش‌های مختلف گوگل ادز را از کلی‌ترین سطوح تا جزئی‌ترین آن، مورد بررسی قرار داده‌ایم. ما هندوانۀ سربستۀ گوگل ادز را در اندازه‌های مناسب، تکه تکه کرده‌ایم تا به راحتی هرچه تمام‌تر آن را نوش جان کنید!

  تکرار و تمرین در حین آموزش

  تمرین در آموزش تبلیغات گوگل

  بدون تکرار و تمرین، بخش زیادی از آموزش‌ها، عملی نخواهد بود. به عبارتی دیگر در یادگیری، هرچه تکرار و تمرین بیشتری داشته‌ باشید، مهارت بالاتری کسب می‌کنید. بر این اساس، در این دورۀ آموزشی مثال‌های متنوعی را بصورت عملی پیاده‌سازی کرده‌ایم. گاهی پیش آمده که یک مفهوم را چندین و چندبار توضیح داده‌ایم تا با تمرین و تکرار بیشتر، یادگیری شما نیز تکمیل شود و به سطح مهارت مطلوبی در تبلیغات گوگل دست پیدا کنید.

  آموزش عملی در کنار مفاهیم تئوری

  سال‌ها تجربه به ما ثابت کرده که داشتن درک درست از نحوۀ کار تبلیغات گوگل، به اندازۀ یادگیری فنی کار با پنل گوگل ادز اهمیت دارد. به همین دلیل، قبل از آنکه شما را ناگهان در میان دریای پر تلاتم و عمیق گوگل ادز رها کنیم، ساعت‌ها وقت گذاشتیم تا مطمئن شویم که ابتدا اصول شنا کردن را یاد گرفته‌اید! بنابراین بخش ابتدایی این دوره را تنها با هدف آموزش مفاهیم تئوری و مهم‌ترین اصطلاحات گوگل ادز آماده کرده‌ایم تا مطمئن شویم شما را با آمادگی کامل به سراغ مباحث پیچیده‌تر گوگل ادز می‌فرستیم.

  سادگی در توضیح مفاهیم پیچیده

  سادگی در آموزش گوگل ادوردز

  تمام تلاش ما این بوده که بتوانیم در ساده‌ترین حالت ممکن، پیچیده‌ترین مفاهیم تبلیغات گوگل را به شما آموزش بدهیم. بارها از کیفیت آنچه آموزش داده‌ایم، ناراضی بوده‌ایم و هزینۀ مالی و زمانی آن را به جان خریدیم تا مطمئن شویم هیچ‌کدام از آموزش‌های‌ما، پیچیدگی ندارند.

  آموزش کاربردی تبلیغات گوگل در ایران

  متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، تبلیغات گوگل در ایران با محدودیت‌هایی رو به رو است. اینکه آیا می‌شود در ایران تبلیغ گوگل انجام داد یا نه، اینکه با چه محدودیت‌هایی مواجه هستیم و مهم‌تر از همۀ این‌ها، اینکه چگونه می‌توانیم با وجود تمام این محدودیت‌ها نهایت استفاده را از این سرویس تبلیغاتی فوق‌العاده ببریم، از جمله سوالاتی هستند که مشتریان‌مان همواره از ما می‌پرسند.

  ما در این دوره، تمامی راهکار و ترفندهای لازم برای استفاده از این سرویس تبلیغاتی در ایران را به شما آموزش می‌دهیم. پس خیال‌تان راحت باشد که مباحث آموزشی ما، کاملاً کاربردی و مناسب استفاده برای کسب و کارهای ایرانی است.

  تضمین بازگشت وجه

  ما تضمین بازگشت وجه می‌دهیم! یعنی اگر تا 10 روز پس از خرید، از محتوای آموزشی دوره راضی نبودید و از نظر شما ارزش هزینه‌ای که پرداخت کردید را نداشت، ما هزینۀ شما را تمام و کمال بازگشت می‌دهیم.

  چه مدرکی دریافت می‌کنید؟

  چه مدرکی دریافت می‌کنید؟

  در پایان این دوره، با شرکت در یک آزمون، می‌توانید مدرک رسمی نوین را دریافت نمایید. این مدرک مورد تائید مجموعه‌های زیادی است که برخی از آنها در تصویر آمده‌اند.

  همچنین، ما مسیر گرفتن مدرک رسمی گوگل را نیز به شما نشان خواهیم داد.

  7-3 میلیون تومان
  درآمد یک متخصص تبلیغات دیجیتال

  درآمد شما چقدر خواهد بود؟

  هر چقدر تخصص شما در تبلیغات بیشتر باشد، شرکت‌ها اشتیاق بیشتری به همکاری با شما نشان خواهند داد. یکی از مهمترین مهارت‌های شما هم تبلیغات گوگل است.

  توجه داشته باشید که با یادگیری تبلیغات گوگل (به عنوان کامل‌ترین سرویس تبلیغاتی دنیا) عملاً شما طرز کار با سرویس‌های تبلیغات ایرانی و دیگر سرویس‌ها را هم یاد خواهید گرفت.

  چرا باید درست و اصولی تبلیغ کردن در گوگل را یاد بگیریم؟

  از قدیم گفته‌اند که کاسب باید بالای سر کار خودش باشد! گذر زمان چیزی از درستی این جمله کم نکرده است. یکی از اهداف اصلی ما هم از آماده‌سازی این دوره همین بوده است. اینکه شما توانمند شوید و بدون نیاز به هر شرکت یا فرد دیگری، هزینه‌های تبلیغاتی خودتان را مدیریت کنید. بارها با افرادی صحبت کرده‌ایم که از تبلیغات در گوگل خود بازدهی مناسبی را نداشته‌اند. با کمی بررسی، متوجه شدیم که خودشان با دست خودشان (یا شاید با دست افراد غیر حرفه‌ای) تیشه به ریشۀ سرمایۀ خود زده‌اند!

  البته قرار نیست شما فقط و فقط شیوۀ تبلیغ در گوگل را یاد بگیرید، بلکه مهم‌تر از آن، هدف ما آموزش درست و اصولی گوگل ادز به شما است. از این رو تمام هم و غم خود را در این دورۀ آموزشی گذاشته‌ایم تا بهترین و اصولی‌ترین راهکارهای تبلیغات در گوگل را به شما آموزش بدهیم. در ادامه، مهم‌ترین مزیت‌های این دورۀ آموزشی را مختصراً توضیح می‌دهیم:

  هزینه‌ای بابت مدیریت پرداخت نخواهید کرد

  هزینه مدیریت تبلیغات گوگل

  هزینه‌هایی که شما برای تبلیغات گوگل پرداخت می‌کنید، معمولاً از دو بخش شارژ + مدیریت حساب تشکیل می‌شود. در واقع، شما هزینۀ قابل توجهی را بابت مدیریت حساب خود به افراد یا شرکت‌های ارائه‌دهندۀ این خدمات پرداخت می‌کنید. زمانی‌که شما تبلیغات در گوگل را بیاموزید، دیگر هیچ وابستگی به شخص دیگری نخواهید داشت و تنها هزینۀ شارژ حساب خود را پرداخت می‌کنید.

  بدون واسطه، از آخرین وضعیت تبلیغات خود مطلع می‌شوید

  یکی از دغدغه‌های همیشگی مشتریان ما، این بوده که چطور می‌توانند از آخرین تغییرات، هزینه‌ها، ورودی‌ها و سایر تغییرات کمپین‌های خود باخبر شوند. خب، راه‌های متنوعی برای این کار وجود دارد. اما واقعاً چه راهی مطمئن‌تر از اینکه شما خودتان از زیر  و بم آن باخبر باشید؟! قطعاً در این صورت همه چیز شفاف‌تر خواهد بود و هیچ‌گونه شک و تردیدی از نحوۀ مصرف هزینه‌ها برای‌تان باقی نخواهد ماند.

  می‌توانید بصورت مداوم تبلیغات خود را بهینه کنید

  پس از مشاهدۀ این دورۀ آموزشی، شما خیلی زود به یک متخصص در تبلیغات گوگل تبدیل می‌شوید. متخصصی که هر لحظه می‌تواند تبلیغات خود را بهینه‌تر کند، تا جایی که به بهترین نتیجه‌ها برسد. شما می‌توانید استراتژی‌‌های قیمت‌گذاری، بودجه، هزینۀ کلمات، میزان، مکان و زمان نمایش تبلیغ و بی‌شمار تنظیمات دیگر را با اختیار خودتان تعیین کنید. در نهایت اینکه ما مطئنیم از این تخصص خود لذت خواهید برد و از توانایی‌ کسب شده حس خوبی خواهید داشت.

  شناخت شما از کسب و کارتان بیش‌تر است

  کومیک شناخت گوگل ادز

  قطعاً شما بهترین گزینه برای مدیریت کسب و کارتان هستید! زیرا بیشتر از هر فرد دیگری، بازار و کسب و کار خود را می‌شناسید. این شناخت بسیار ارزشمند که طی سال‌ها تجربه بدست آمده، می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را به هدفمندترین شکل ممکن هدفگیری کنید و هزینه‌های خود را روی کلماتی متمرکز کنید که طبق تجربه، بازدهی قابل توجهی برای شما داشته‌اند.

  هر لحظه که بخواهید، می‌توانید تبلیغات خود را دگرگون کنید!

  اگر قبلاً تجربۀ کار با تبلیغات در گوگل را داشته‌اید، حتماً متوجه شده‌اید که بخش زیادی از زمان شما، برای ایجاد هماهنگی با شرکت یا فرد ارائه دهندۀ تبلیغات گوگل صرف می‌شود. حالا اینکه در نهایت، آیا دقیقاً تغییرات مد نظر شما اعمال می‌شود یا خیر، به کنار! یکی دیگر از مزایای یادگیری تبلیغات در گوگل، این است که شما هر زمانی که بخواهید، می‌توانید تغییرات مد نظرتان را در سریع‌ترین زمان ممکن روی کمپین‌های خود اعمال کنید.

  در پایان این دورۀ آموزشی، کجا ایستاده‌ایم؟

  پس از مشاهدۀ این دوره، شما به یک متخصص تبلیغات در گوگل تبدیل می‌شوید. شما کار با تمامی امکانات، روش‌ها و ابزارهای متعدد گوگل ادز را یاد می‌گیرید و می‌توانید با خیال راحت، تبلیغات خود را مدیریت کنید. همچنین می‌توانید تبلیغات گوگل دیگر کسب و کارها را مدیریت و از این طریق برای خود درآمد کسب کنید. بطور کلی شما به توانایی‌های زیر می‌رسید:

  • ایجاد ساختار مناسب تبلیغات در گوگل
  • برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری برای تبلیغات
  • راه‌اندازی انواع کمپین‌های جستجو، نمایش، موبایل و جیمیل
  • تحلیل و تحقیق اصولی کلمات کلیدی
  • نوشتن متن‌های تبلیغ جذاب و کاربردی
  • بهینه‌سازی هزینه‌ها و تبلیغات
  • بکارگیری انواع استراتژی‌های قیمت‌گذاری
  • مدیریت زمان، مکان و دستگاه نمایش تبلیغ
  • بهینه‌سازی و اندازه‌گیری نرخ تبدیل
  • بازاریابی مجدد
  • انواع گزارش‌گیری از گوگل ادز
  • و…

  و مهم‌تر از همۀ این‌ها، شما می‌توانید هزینه‌های‌تان را به هدفمندترین شکل ممکن بهینه کنید تا با کمترین و منطقی‌ترین هزینه، به بیشترین میزان فروش دست پیدا کنید.

  یادگیری تبلیغات در گوگل

  آنچه همراه با این دوره در اختیار شما قرار می‌دهیم

  هدف ما در این دوره، آموزش عملی تمامی سرفصل‌های مطرح شده می‌باشد. بنابراین لازم است برای رسیدن به بیشترین میزان بازدهی، همراه با ما حساب کاربری گوگل ادز خود را ایجاد کنید و موارد آموزش داده شده را بصورت عملی تمرین کنید تا بهتر یاد بگیرید.

  بر این اساس لازم دانستیم موارد زیر را در اختیار شما قرار دهیم تا بدون هیچ دغدغه‌ای، تمرین کنید، خراب کنید، از نو بسازید و یاد بگیرید!

  • ایبوک تبلیغات در گوگل ادز
  • فایل حاوی اسکریپت‌های مورد استفاده در آموزش
  • شیوه‌نامۀ مشاهدۀ دوره

  منتظر چه هستید؟!

  همین الان که شما در حال مطالعۀ این مطالب هستید، رقبای شما تبلیغات گوگل خود را شروع کرده‌اند! پس برای آنکه بیش از این از آن‌ها عقب نمانید و البته از آن‌هایی که هنوز تبلیغات گوگل خود را شروع نکرده‌اند جلوتر باشید، همین حالا آستین‌ها را بالا بزنید و یک بار برای همیشه، معضل فروش کم محصولات و خدمات خودتان را حل کنید!

  ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا دوره‌ای با کیفیت و درخور اعتماد شما آماده کنیم. صداقت و شفافیت را مبنای کارمان قرار دادیم تا با هرگونه عدم شفافیت و پنهان‌کاری که متاسفانه امروز معضل اصلی کسب و کارهای آنلاین در ایران است، مقابله کنیم و ثابت کنیم که هنوز هم می‌توان تغییری مثبت ایجاد کرد، هرچند کوچک، اما پایدار. البته و صد البته، هیچ کدام این‌ها بدون همکاری و همراهی شما میسر نخواهد بود.

  ما قدم به قدم همراه شما هستیم تا مطمئن شویم این دوره بالاترین بازخورد را برای شما به همراه دارد. البته، شما می‌توانید قبل از شروع یادگیری و در صورتی که هنوز هم سوال یا ابهامی برای‌تان باقی مانده، با ما تماس بگیرید تا هر سوالی که در ذهن‌تان باقی مانده را با کمال میل پاسخ دهیم.

  حامد رضوی حامد رضوی

  مدرس

  حامد رضوی

  مدیر بازاریابی نوین - نویسندۀ کتاب‌های اصول تبلیغات در گوگل، نصب اپلیکیشن با گوگل ادز، اصطلاحات تگ منیجر و آموزش کاربری RegEx - بیش از 5 سال تجربه کار با گوگل ادز - راه‌اندازی بیش از 200 کمپین موفق

  سرفصل ها

  مقدمه - آشنایی با تبلیغات در گوگل ادز

  دقیقه

  قبل از هرچیزی، لازم است به شناخت کافی از مفاهیم، اصطلاحات و نحوۀ کار گوگل ادز برسیم. در انتهای این بخش شما به درک کاملی از سیستم تبلیغاتی گوگل و نحوۀ کار آن دست پیدا می‌کنید.

  فصل اول - راه‌اندازی اولین کمپین

  در این بخش، قدم به قدم اولین کمپین تبلیغاتی خود در گوگل ادز را راه‌اندازی می‌کنیم و تمامی مراحل آن، از انتخاب تنظیمات و کلمات کلیدی مناسب گرفته تا راه‌اندازی گروه‌های تبلیغاتی و نوشتن متن‌های تبلیغ را به همراه جزئیات کامل یاد می‌گیریم.

  فصل دوم - تنظیمات اصلی گوگل ادز

  در این بخش، مهم‌ترین تنظیمات و بخش‌های گوگل ادز را به شما آموزش می‌دهیم تا با دید بازتری ادامۀ آموزش را مشاهده کنید. به مرور زمان تمامی بخش‌های توضیح داده شده را با بصورت مجزا و با جزئیات کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  فصل سوم - تکمیل و بهینه‌سازی اولین کمپین

  در این فصل، نحوۀ تکمیل کمپین تبلیغاتی خود را یاد می‌گیریم تا در نتیجۀ آن بتوانیم کیفیت تبلیغات خودمان را افزایش دهیم. همچنین با مهم‌ترین تنظیمات آن آشنا می‌شویم و فرایند بهینه‌سازی تبلیغات را شروع می‌کنیم.

  فصل چهارم - افزونه‌های گوگل ادز

  در این قسمت، تمامی افزونه‌های گوگل ادز را به شما آموزش می‌دهیم و کاربرد هر کدام را با مثال‌های عملی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  فصل پنجم - ویرایش و تکمیل کمپین دوم

  برای آنکه موارد آموزش داده شده را بار دیگر مرور کنیم و از یاد گیری آن‌ها مطمئن شویم، کمپین دیگری راه‌اندازی و بهینه‌سازی می‌کنیم. در این قسمت علاوه بر مرور مباحث قبلی، با قسمت‌ها و ابزارهای مفید و کاربردی گوگل ادز بیش از پیش آشنا می‌شویم.

  فصل ششم - اتوماسیون

  در این فصل، دو حالت اتوماسیون در گوگل ادز، یعنی استفاده از قوانین اتوماتیک (Automated rules) و اسکریپت‌ها (Scripts) را با مثال‌های واقعی به شما آموزش می‌دهیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید تبلیغات خود را بهینه‌سازی کنید.

  فصل هفتم - راه‌اندازی کانورشن

  در این بخش به یکی از مهم‌ترین مباحث گوگل ادز، یعنی راه‌اندازی نرخ تبدیل می‌پردازیم و یاد می‌گیریم که نرخ تبدیل چیست و چگونه، کی و کجا لازم است رصد کردن نرخ تبدیل را برای سایت خود فعال کنیم تا در نتیجۀ آن به هدفمندترین شکل ممکن هزینه کنیم.

  فصل هشتم - استراتژی‌های قیمت‌گذاری

  در این بخش با تمامی استراتژی‌های قیمت‌گذاری و انواع آن در گوگل ادز آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم که هر کدام از آن‌ها چه کاربرد و مزایایی دارند و چه زمانی باید از آن‌ها استفاده کنیم.

  فصل نهم - آزمون A/B در گوگل ادز

  در این بخش با یکی از امکانات بسیار مفید و پرکاربرد گوگل ادز، یعنی آزمون A/B یا Draft & Experiment آشنا می‌شویم. با استفاده از این ویژگی، می‌توانیم مطمئن شویم که تنظیمات فعلی کمپین ما مناسب است یا اینکه برای بهتر نتیجه گرفتن، به تغییراتی نیاز دارد.

  فصل دهم - راه‌اندازی تبلیغ داینامیک

  تبلیغات داینامیک یکی از روش‌های بسیار جالب و پرکاربرد تبلیغات در گوگل ادز می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید تمامی صفحات سایت یا صفحات مورد نظر خودتان را هدفگیری کنید و کاربر را مستقیماً به صفحه‌ای از سایت‌تان بفرستید که دقیقاً به دنبال محصولات و خدمات ارائه شده در آن صفحه است. بخصوص اگر فروشگاهی اینترنتی دارید، یادگیری این روش تبلیغاتی برای شما بسیار موثر خواهد بود.

  فصل یازدهم - انواع دسترسی‌ها به حساب کاربری

  در این بخش، انواع دسترسی‌ها به حساب کاربری گوگل ادز را یاد می‌گیریم و میزان دسترسی هر کاربر به حساب کاربری خودمان را با توجه با انواع آن مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  فصل دوازدهم - گزارش‌گیری در گوگل ادز

  در این بخش با انواع روش‌های گزارش‌گیری آشنا می‌شویم و نحوۀ استفاده از گزارش‌های آمادۀ گوگل ادز را یاد می‌گیریم. همچنین یاد می‌گیریم که چگونه گزارش دلخواه خودمان را ایجاد و در نهایت گزارش‌های ایجاد شده را دانلود و یا برای سایر کاربران ارسال کنیم.

  فصل سیزدهم - بررسی هزینه‌ها و پرداخت‌ها

  بررسی هزینه‌ها در گوگل ادز اهمیت و حساسیت فوق‌العاده‌ بالایی دارد. به همین دلیل، در این بخش یاد می‌گیریم که از روند هزینه‌ها، میزان شارژ باقی مانده و سایر اطلاعات پرداختی در تبلیغات خود مطلع شویم.

  فصل چهاردهم - آموزش استفاده از کیوورد پلنر

  کیورد پلنر یکی از بهترین ابزارهای گوگل ادز است که با استفاده از آن می‌توانیم کلمات مرتبط با کمپین خود را پیدا کنیم، از سابقۀ جستجوی‌شان در گذشته مطلع شویم و از روند آن در آینده مطلع شویم. در این بخش، استفاده از این ابزار را بطور کامل یاد می‌گیریم تا بتوانیم بهتر برای کمپین خود برنامه‌ریزی کنیم و کلمات کلیدی مناسب کمپین‌های خود را بیابیم.

  فصل پانزدهم - بررسی جایگاه تبلیغ در گوگل

  در این بخش یاد می‌گیریم

  فصل شانزدهم - ریمارکتینگ در گوگل ادز

  در این بخش، بازاریابی مجدد یا ریمارکتینگ در گوگل ادز را بطور کامل یاد می‌گیریم و با نحوۀ ایجاد انواع لیست مخاطب آشنا می‌شویم تا از این طریق شانس فروش خودمان را چند برابر کنیم.

  فصل هفدهم - راه‌اندازی کمپین دیسپلی

  در این بخش، قدم به قدم کمپین نمایش یا دیسپلی در گوگل ادز را راه‌اندازی می‌کنیم و با انواع تنظمات و روش‌های هدفگیری مخاطبان آشنا می‌شویم. همچنین نحوۀ راه‌اندازی تبلیغات بنری را یاد گرفته و از لیست‌های ریمارکتینگ برای هدفگیری کمپین دیسپلی خود استفاده می‌کنیم.

  فصل هجدهم - بازبینی و آموزش برخی تنظیمات

  در این فصل موارد آموزش داده شده را مرور می‌کنیم تا مطمئن شویم مباحث قبلی را به خوبی یاد گرفته‌ایم. همچنین سایر تنظیمات در گوگل ادز را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  فصل نوزدهم - آموزش تکمیلی تنظیمات و ابزارها

  در این بخش، سایر تنظیماتی که در مباحث قبلی به آن‌ها اشاره نشده را مورد بررسی قرار می‌دهیم. همچنین نحوۀ استفاده از سایر ابزارها و ویژگی‌هایی که در قسمت Tools گوگل ادز وجود دارند را یاد می‌گیریم.

  فصل بیستم - راه‌اندازی کمپین جیمیل

  در این فصل، نحوۀ راه‌اندازی کمپین‌های جیمیلی در گوگل ادز را قدم به قدم یاد می‌گیریم و از لیست‌های ریمارکتینگ خود برای هدفگیری استفاده می‌کنیم.

  فصل بیست و یکم - راه‌اندازی کمپین نصب اپلیکیشن

  در این فصل، نحوۀ راه‌اندازی کمپین‌های نصب اپلیکیشن در گوگل ادز را قدم به قدم یاد می‌گیریم. در نهایت شما می‌توانید کمپینی بهینه و مناسب برای اپلیکیشن خود راه‌اندازی و از طریق آن نصب اپلیکیشن خود را به طرز چشمگیر و با هزینۀ بسیار مناسب افزایش دهید.

  قبل از هرچیزی، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید!
  درخواست مشاوره

  امتیاز و دیدگاه دانشجویان

  5 از 5
  از مجموع 11 امتیاز
  • خیلی خوب آموزش دادند.
   پشتیبانی نیز بسیار عالی هست. این دوره را حدود یک سال و نیم خریداری کردم اما همچنان هر سوال که داشته باشم پشتیبانی بسیار خوب و سریع پاسخ میدهد.

  • سلام به مجموعه نوین و همه دوستانمنم مثل تعدادی از دوستان، برای کسب و کارم به تعدادی آژانس تبلیغاتی که عموماً صفحه اول گوگل بودن هزینه‌های زیادی پرداخت می‌کردم. بازدید داشتم اما فروش موفق اصلاً نداشتم. هیچ توضیح یا سوالی هم ازم نمی‌کردن که ملاکت چیه.
   با دیدن این دوره متوجه شدم که خیلی ریزه کاری وجود داره برای فروش موفق داشتن و من چقدر هزینه اضافی میکردم و بدون نتیجه میموند.
   بازم تشکر می‌کنم از مجموعه نوین بابت دوره ارزشمندشون.
   پیروز و موفق باشید.

  • بهترین و کاملترین دوره‌ای بود که در زمینه تبلیغات گوگل دیدم و چیزی که خیلی دوست داشتم بیان زیبا و خیلی خوب مدرس این دوره بود، من با اینکه که صاحب کسب و کار هستم و خودم نمی‌خوام تبلیغات گوگل و انجام بدم، خیلی از مواردی که برام سوال بود در تبلیغات گوگل در این دوره جوابمو گرفتم.

   فکر می کنم حتی برای کسانی هم که نیاز نداشته باشن خودشون کار تبلیغات گوگل و انجام بدن، این دوره مناسب هست چون دید خوبی به ساز و کار تبلیغات میده و باعث میشه بهتر بتونید در مقابل رقبای کسب و کار خودتون ظاهر بشید.

   ممنون از تلاشی که برای این پکیج کشیدید و باعث شدید دریچه‌ای تازه در تبلیغات به روی من باز بشه.

  • این دوره رو چند هفته پیش تهیه کردم. از اونجایی که برای شرکتمون امکان پرداخت از حساب‌های خارجی داشتیم، ترجیحمون این بود که کمپین ها رو خودمون پیش ببریم. دوره گوگل ادز آقای رضوی عزیز رو تهیه کردیم و همونطور که حدس میزدم فوق‌العاده بود. با اطمینان میتونم بگم هیچ دوره فارسی تبلیغات گوگلی پیدا نمی‌کنید که انقدر کامل، جذاب و دقیق باشه. حقیقتش اول برای انجام تسکی که تو شرکت داشتم گوگل ادز رو شروع کردم، ولی با تدریس فوق‌العاده آقای رضوی واقعا به دنیای تبلیغات گوگل علاقمند شدم. هر جا هم سوال و ابهامی در حین راه‌اندازی کمپینمون پیش اومد، پشتیبانی دوره سریع و دقیق راهنماییم کردن. همین جا خسته نباشید میگم به نوین عزیز و استاد خوب دوره. منتظر دوره‌های بیشتر هستیم

  • سلام و درود
   من از دانشجویان این دوره بمب تبلیغات گوگل هستم و واقعا خوشحالم از انتخابم چرا که هم بار علمی دوره بالاست و هم نحوه بیان شما خیلی خوبه ، پلیر خیلی عالی و واقعا خیلی خوشم اومد ، من خیلی دنبال یادگیری هستم و تقریبا دوره زیاد میخرم ولی با این کیفیت نخریده بودم و اولین دوره ای بود که از مجموعه دوره های آکادمی نوین شرکت کردم و همه دوره هاتونو میخوام شرکت کنم :)

   نکته خوبی که تو دوره داشتم این بود که تقریبا جلسه 5 دوره من مشتری داشتم و کمپین رو ران کردم ، یعنی یه جورایی رفتم تو موقعیت واقعی قرار گرفتم و کمپین رو بهینه کردم و تونستم کلیک 3 صدم دلار کانادا و 8 صدم دلار کانادا بگیرم تو کلمات خیلی پر بازدید و جالب اینجاست که تبلیغ من معمولا صفحه اول و لینک یک هست چون نمره کیفی 10 دارم و رقابت رو بردیم تا اینجای کار.

   تو جلسات 20 دوره با کمپین های display آشنا شدم و واقعا فهمیدم که به یک چاه نفت رسیدم، بله چاه نفت یک موضوع خیلی پولساز، چرا که الان دارم تبلیغ رو توی اپ های معروف اقتصادی منتشر میکنم و خوب دقیقا جایی هستم که مشتری اون شرکت قرار داره و کانورشن های بالا دارم میگیرم .
   به طور کلی الان رو کلمات خیلی خوب ورودی دارم و از ورودی ها لیست تهیه میکنم و بعد روی لیست ها کمپین های retargeting فعال میکنم و پیش میریم.
   به بهینه ترین حالت ممکن داریم میریم جلو و این واقعا خیلی خیلی خوب و عالی بود برام.

   پول دوره رو تو جلسه 5 تا 10 در آوردم :))

   یه قولی هم میدم به آقای رضوی که هر جا تو گوگل و اپلیکیشن ها کمپین های منو ببینن
   شاد باشید و پر توان و موفق

  • من تمامي مقالات سايت نوين و پرتال رو دنبال ميكنم و واقعا مقالات منتشر شده بخصوص مقالات جديدتر حتي شما اگر نمونه مشابه رو در نت پيدا كنيد با بيان متفاوت و ملموس تري انتقال داده ميشه (هيچ وقت مثالي كه در مقاله ديجيتال ماركتينگ زده شده رو نميتونم فراموش كنم)
   بنابراين فكر ميكنم توان و تجربيات بچه هاي تيم نوين در همين مقالات بصورت كامل مشهود هست و از نظر من تجربياتي كه در اين آموزش ها به اشتراك گذاشته مي شود مهمترين نكته اي هست بايد به اونها توجه داشت.

   بطور كلي من از دوره هاي سايت نوين بسيار راضي بودم و هستم چه كتاب هايي كه تهيه كردم و چه دوره هاي آموزشي كه تا به حال منتشر شده و در اين دوره هم من بسيار يادگرفتم كه جا داره تشكر كنم از زحمات عزيزان.
   يكي از چيزهايي كه براي من جالب هست حوصله و دقتي هست كه در اسلايدسازي ها از بچه هاي تيم نوين مي بينم كه واقعا جذاب ميكنه آموزش رو ولي ي مقداري خود من شخصا با بحث سرعت آموزش مسئله دارم كه اونم ست ميكنم روي سرعت بالاتر و مشكلم حل ميشه.

   محتواي اين دوره بسيار عالي و كاربردي بود و قابل استفاده در پروژه هاي واقعي من چندين پروژه داشتم كه بودجه رو خراب كرده بودم ولي اين آموزش راه كارهاي بسيار خوبي ارائه كرد.
   من قبلا هم در دوره هاي عزيزان ديگه اي شركت كرده بودم ولي فكر ميكنم (نظر كاملا شخصي) اين بهترين دوره اي بود كه ميتونم ازش ياد بگيرم.
   به دوستان توصيه ميكنم در كنار اين آموزش كتاب منتشر شده در مورد گوگل ادز رو هم مطالعه كنند بسيار ارزشمند هست!

  • سلام و وقت بخیر

   یکی از دوستان من، دوره آنلاین شما رو بهم معرفی کرد. اولش هم شک داشتم و ترجیح میدادم کلاس حضوری برم. اما بعد دیدم، ایمان آوردم. هر چیزی که فکرش رو می‌کردم و فکرش رو نمی‌کردم رو توی این دوره گفته بودید. ممنون بابت دلسوزی و زحمتی که پای این دوره گذاشته بودید. منتظر دوره های بعدیتون هستم.

   سپاس فراوان

  • واقعا ممنون از دوره کاملتون.
   تا الان با 3 شرکت برای تبلیغاتمون همکاری داشتم ولی هیچکدوم بازخورد خوبی نداشت و هرچی میپرسیدم چرا جواب درستی نمیگرفتم.
   خیلی توضیحاتتون کامل بود و الان دارم خودم پنل رو میچرخونم. از نظر خودم که خیلی بهینه شده و ورود سایتمون بالا رفته.
   البته نمی‌خوام زحمات شما رو زیر سوال ببرم، یک مقدار قیمت دوره بالا بود که واقعا برای یک شرکت نوپا سخته. ظاهراً ولی الان تخفیف گذاشتید.

  • بسیار عالی بود.
   من قبلا مدیریت تبلیغات گوگل رو میسپردم به شرکتها.
   ولی حالا که این دوره رو گرفتم و تا اخر دیدم، میتونم، همه چیز، صفر تا صد تبلیغات گوگل رو خودم مدیریت کنم.
   حالا فهمیدم تا حالا چقدر پول الکی دادم بابت اینکه برام تبلیغات گوگل مدیریت کنند، با دیدن این دوره الان خودم یه پا متخصص تبلیغات گوگل هستم.
   اکادمی نوین مثل همیشه گل کاشتی، ارزش داشت واقعا خرید این دوره، البته ممنون بابت تخفیفی که دادید.
   دوره واقعا کامل و جامع بود، من که لذت بردم چون تمام چم و خم تبلیغات گوگل رو فهمیدم.
   نوین مچکریم.

  • ممنونم عالی بود

  • ممنونم که اطلاعات و تجربیات خودتون رو به اشتراک میگذارید و همچنین تشکر بابت پشتیبانی خوب

  عکس های دوره

  سوالات متداول

  این دوره برای افراد مبتدی است یا پیشرفته؟ آیا پیش‌نیازی برای آن وجود دارد؟

  این دوره در هر سطحی از دانش که باشید، می‌تواند برای شما مفید باشد. ما همه‌چیز را به صورت اصولی و از پایه توضیح می‌دهیم... اما این به آن معنی نیست که افراد حرفه‌ای نتوانند از این دوره استفاده کنند. چرا که ما در طول این دوره، اصول، تکنیک‌ها و نکات زیادی را به شما آموزش می‌دهیم که کمتر کسی آنها را می‌شناسد.

  قیمت این دوره زیاد است. آیا 14 ساعت واقعاً این مقدار می‌ارزد؟

  در پاسخ به این سوال لازم است چند نکته را خدمت شما عرض کنم: نخست اینکه شما پس از مشاهدۀ این دوره، می‌توانید بصورت کاملاً تخصصی هزینه‌ تبلیغات خود را مدیریت کنید و مطمئن شوید که سرمایۀ شما به هدفمندترین شکل ممکن مصرف می‌شود. در نتیجه، بازخورد شگفت‌انگیزی از تبلیغات خود خواهید داشت و شاهد فروش چند برابری محصولات و خدمات خود خواهید بود که این میزان بازگشت سرمایه، نه تنها هزینه‌ این دوره را در زمان کوتاه جبران خواهد کرد، بلکه شما را به سود قابل توجهی می‌رساند. دوم اینکه شما پس از مشاهدۀ این دوره، دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای مدیریت کمپین‌های گوگل ادز خود نخواهید داشت و تنها هزینۀ‌ای بابت شارژ حساب خود پرداخت خواهید کرد. همین مسئله هزینه‌های شما را بطور چشمگیری کاهش خواهد داد. بنابراین هزینه‌ای که برای خرید این دوره صرف می‌کنید، از هزینه‌‌های بیشتری در آینده پیشگری خواهد کرد. و در نهایت اینکه، ما در این دوره نتیجۀ سال‌ها تجربۀ ما در کار با تبلیغات در گوگل است. ما هر آنچه یاد گرفتیم را بدون کم و کاست در اختیار شما قرار داده‌ایم و مطمئن شده‌ایم که کیفیتی درخور شما را ارائه می‌دهیم.

  منظور از استفاده برای یک نفر و فقط ویندوز چیست؟

  ما از پخش‌کننده اسپات برای ارائه آن به شما استفاده می‌کنیم. به کمک این برنامه، شما امکانات بسیار زیادی از جمله فهرست ویدئوها، فهرست موضوعات، کنترل سرعت و یادداشت‌برداری را در اختیار خواهید داشت. اما در حال حاضر، این برنامه فقط برای ویندوز ارائه می‌شود و بنابراین نمی‌توان ویدئو را در دستگاه‌های دیگر مشاهده کرد. به علاوه، ویدئوی خریداری شده توسط شما، فقط بر روی یک کامپیوتر قابل اجرا خواهد بود. در صورتی که تصمیم به خرید این دوره برای استفادۀ چند نفر یا یک مجموعه را دارید، با ما تماس بگیرید.

  آیا پیشنهاد ویژه‌ای برای استفاده چند نفره / شرکتی دارید؟

  بله، شما می‌توانید با تیم ما تماس بگیرید تا بیشتر در این زمینه صحبت کنیم.

  نحوه دسترسی و مشاهده دوره به چه صورت است؟

  دسترسی به دوره تنها از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر (SpotPlayer) امکان‌پذیر است. پس از ثبت سفارش، در مرحله اول باید نرم افزار اسپات پلیر را دانلود کنید. این نرم افزار در حال حاضر برای سیستم‌ عامل‌های ویندوز و مکینتاش آماده است و به زودی برای اندروید، آیفون و تحت وب هم قابل استفاده خواهد بود. همچنین یک کد لایسنس در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از اجرای اسپات پلیر، این کد را در قسمت ثبت دوره جدید وارد کنید. حالا تمامی سرفصل‌های دوره برای مشاهده آماده است. امیدواریم لذت ببرید.

  پرسش و پاسخ

  • علی مولوی

   09 مهر 1399، 22:22

   سلام وقتتون بخیر
   ببخشید قرار نیست برای این دوره تخفیف بزارید؟
   متاسفانه هزینش خیلی بالاست و نیاز به تخفیف دارم

   • مرضیه اقبالی

    10 مهر 1399، 13:30

    سلام
    لطفا با بخش تیم فروش و پشتیبانی تماس بگیرید

  • علی

   11 خرداد 1399، 17:48

   با سلام و وقت بخیر می خواستم بدانم میزان استقبال شرکتهای ایرانی از گوگل ادز چگونه است؟ واگر بخواهیم تبلغات گوگل ادز به عنوان یک کسب و کار انتخاب کنیم با توجه به میزان استقبال شرکتهای ایرانی از این روش تبلیغاتی که حتما شما در جریان هستید میزان درآمد آن در حال حاضر در ماه بطور متوسط چقدر است ؟

   • حامد رضوی

    11 خرداد 1399، 19:43

    سلام بر شما،
    تقریباً این روزها اکثر کسب و کارها، بزرگ و کوچک دارن به اندازه بودجه‌ای که در اختیارشون هست از این روش تبلیغاتی استفاده میکنن و حتی میشه گفت خیلی از اون‌ها تنها از همین روش تبلیغاتی فروش دارن. کسب و کارهای زیادی رو دیدیم که فقط با گوگل ادز متحول شدن و به فروش بالایی رسیدن، مهم ترین دلیلش هم هدفمندی بالا و امکان پاسخگویی به نیاز مشتریان در لحظه هست.
    به عنوان شرکتی که بخواین این خذمات رو ارائه بدید، کاملا بستگی به خودتون داره، اینکه حاشیه سود رو چقدر درنظر بگیرید، چه میزان بتونید مشتری جذب کنید و… اما به طور کلی درآمدها قابل توجه هست.
    باتوجه به اختلاف سطح درآمدها و تعدد شرکت های ارائه دهنده خدمات خیلی نمیشه عدد دقیقی رو اعلام کرد. اما به اندازه ای هست که شرکت ها برای نمایش تبلیغ خدماتشون در لینک 1 گوگل روزانه میلیون ها تومان هزینه کنن.

  • پویان خالقی

   09 خرداد 1399، 23:17

   سلام. اول اینکه دورهٔ آموزش سئو مخصوصا سئو وردپرس ندارید؟
   و اینکه برای این دوره گوگل ادز دیگه تخفیفی نمیذارید؟ من دوره تحقیق کلمات کلیدی شما رو قبلا تهیه کردم.

   • حامد رضوی

    11 خرداد 1399، 17:31

    سلام وقت بخیر،
    دوره آموزش سئو در حال آماده سازی هست، البته شما میتونید همین حالا کتاب «سئو از زبان گوگل» رو از آکادمی نوین دریافت کنید، قطعاً در زمینه سئو برای شما مفید و جذاب هست.
    برای گوگل ادز در حال حاضر به صورت همگانی خیر، تخفیف‌ها اطلاع رسانی میشه. البته شما در تیکت درخواست تخفیف این دوره رو ارسال کنید، سعی میکنیم براتون تخفیف درنظر بگیریم 🙂

  • یحیی کریمی

   24 فروردین 1399، 00:17

   سلام وقت بخیر
   آیا بعد از اتمام این دوره خود ما کامل میتوانیم برای وب سایت فروشگاهیمون در گوگل تبلیغ کنیم؟
   و سوال دوم اینکه پس اتمام دوره باید بسته ها ی موجود برای تبلیغات در گوگل تهیه کرد؟
   باتشکر از شما

   • حامد رضوی

    25 فروردین 1399، 15:05

    سلام جناب کریمی،
    وقت شما هم بخیر،

    بله، پس از مشاهده این دوره شما می‌توانید مدیریت کامل حساب را برعهده بگیرید و کمپین‌های موردنظرتان را راه‌اندازی کنید. شما تمامی تکنیک‌ها و ترفندهای لازم را آموزش می‌بینید.
    برای تبلیغات در گوگل، شما به حساب کاربری نیاز دارید که بتوانید مبلغ مورد نظرتان را در آن شارژ کنید که البته باتوجه به مسئله تحریم، بازگشایی و شارژ حساب گوگل ادز از ایران میسر نیست.

    بهترین گزینه برای شارژ حساب استفاده از شرکت‌های واسطه، همچون نوین، جهت شارژ مطمئن و امن حساب کاربری‌تان است.
    جهت مشاوره بیشتر می‌توانید با شماره 63404-021 داخلی 3 تماس بگیرید یا از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.

  • امیرحسین

   23 فروردین 1399، 02:12

   سلام حالا که قرنطینه تمدید شده و ماها وقتمون بازتر شده واسه این دوره دیگه تخفیف نمیزنید؟؟؟ 🙁

   • حسین بابائی

    29 خرداد 1399، 09:37

    سلام

    تخفیف‌های کوتاه مدت داریم که در شبکه‌های اجتماعی اعلام می‌کنیم. اینستاگرام، تلگرام و توییتر نوین دنبال کنید.

  • Nilo Azad

   29 اسفند 1398، 18:01

   سلام
   برای اخذ مدرک چگونه میتوان اقدام نمود؟

   • حامد رضوی

    02 فروردین 1399، 21:33

    سلام، وقت شما بخیر،
    از طریق لینک زیر می‌تونید در آزمون‌های گوگل ادز شرکت و پس از قبولی، مدرک گوگل ادز رو دریافت کنید:
    https://skillshop.exceedlms.com

    همچنین از طرف نوین هم آزمون برگزار میشه و پس از قبولی در آزمون مدرک نوین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  • محمدعلی

   08 آذر 1398، 01:29

   سلام . مثلا black friday ها ! یه تخفیفی بزارید دیگه . شاید یکی دوست داشت این محصول شما رو بخره ولی پول زیادی نداشت . تکلیف این قضیه چی میشه ؟

   • سعید رهبری

    08 آذر 1398، 15:27

    سلام محمد علی جان، متاسفانه ما برنامه‌ای برای تخفیف در جمعه سیاه نداشتیم. 🙂 باهامون یک تماس بگیر.

  • حسین

   21 آبان 1398، 22:11

   آیا دوره تحقیق کلمات کلیدی شما پیش نیاز این دوره است ؟

   • سعید رهبری

    22 آبان 1398، 10:43

    خیر، این دوره پیش‌نیازی نداره. اما اگر بخوایم مکملی براش اضافه کنیم، احتمالاً این مکمل دوره تگ منیجر هست. چون کمک می‌کنه که دیتاهای بیشتری برای گوگل ادز بفرستید.

  • حسین

   21 آبان 1398، 21:19

   سلام . .
   میخواستم بدونم بعد از پایان این دوره میتونیم برای معرفی یک اپلیکیشن یا وب سایت در خارج از کشور اقدام کنم ؟؟
   یعنی این دوره طوری هست که بتونم با کلمات کلیدی انگلیسی یک اپلیکیشن رو در گوگل برای انگلیسی زبان ها تبلیغ کنم و اون تبلیغ مثل تبلیغات زبان فارسی موثر باشه ؟
   چون در فکر تبلیغ یک اپلیکیشن انگلیسی زبان به افراد خارجی هستم . .

   • سعید رهبری

    22 آبان 1398، 10:42

    سلام حسین جان. بله، توی این دوره کار با تمام بخش‌ها و امکانات گوگل ادز رو یاد می‌گیرید و از پس مدیریت هر کمپینی بر میاید. حالا چه این کمپین توی ایران باشه و چه توی خارج کشور. تمام مدل‌های مختلف کمپین شامل سرچ، اپلیکیشن، یوتیوب و … هم یاد می‌گیرید.

  • محمد جواد عالمی

   21 مهر 1398، 19:15

   سلام وقتتون بخیر
   آیا دوره آپدیت هم خواهد داشت؟
   تشکر

  • محمد جواد عالمی

   21 مهر 1398، 18:46

   سلام وقتتون بخیر.
   آیا دوره به روز رسانی هم خواهد داشت؟ ممنون

   • سعید رهبری

    21 مهر 1398، 19:10

    سلام به شما
    بله، قطعاً این دوره بر حسب نیاز به روزرسانی و موارد جدید به اون اضافه میشه.

  • حجم فایل‌ها
   2.4 گیگ
  • مدت زمان
   15 ساعت
  • برای استفادهُ 2 نفر
   امکان دانلود و تماشای آنلاین
  • شرایط پرداخت قسطی
   تماس بگیرید
  • تضمین بازگشت وجه
   تا 10 روز
  • قیمت
   1.2 میلیون تومان890 هزار تومان
  ثبت‌نام در دوره
  پرسش و پاسخ
  مشاوره رایگان تلفنی