جشنواره 3 روزه چله تابستون: تا 50% تخفیف همه دوره‌ها + معرفی به کار

ثبت نام و اطلاعات بیشتر

جشنواره 3 روزه چله تابستون: تا 50% تخفیف همه دوره‌ها + معرفی به کار

ثبت نام و اطلاعات بیشتر
کتاب صوتی
4.8 از 5

365 خلاصه کتاب صوتی

365 کتاب که هرکسی باید در زندگی‌اش بخواند را به طور خلاصه، درِ گوش شما می‌گوییم. کافی است 1 سال، روزی 20 دقیقه همراه ما باشی تا به موفقیت برسی. قول میدیم آخر امسال، دیگه اون آدم سابق نباشی!

قیمت: 900249 هزار تومان
مشاوره رایگان 021-63404 داخلی 3
تعداد فایل‌های صوتی
365 عدد (روزانه)
مدت زمان هر کتاب
متوسط 20 دقیقه
مدت دسترسی
دائمی
پیرامون
27 موضوع مختلف

چه چیزهایی در این کتاب صوتی یاد می‌گیرم؟

 • آشنایی با مهارت‌های اقتصادی
 • یادگیری مهارت‌های بازاریابی و مدیریت
 • ارتقاء مهارت‌های توسعه فردی
 • یادگیری مهارت‌ مذاکره
 • کسب تجربه از بیوگرافی افراد بزرگ
 • آشنایی با راه‌های تغییر سبک زندگی
 • رازهای سلامتی و تغذیه
 • روش‌های افزایش اعتماد به نفس

365 کتاب پرفروش‌ دنیا با کمترین هزینه

شما با خرید اشتراک با یک هزینه جزئی به خلاصه صوتی 365 تا از بهترین کتاب‌های دنیا دسترسی خواهید داشت. این کتاب‌ها به صورت فایل فایل صوتی 20 تا 30 دقیقه‌ای است و شامل موضوعات مهم زندگی شامل: رشد، توسعه فردی، اعتماد به نفس، کسب و کار، روانشناسی، رابطه و ازدواج، زندگینامه بزرگان و… است که دید شما را به زندگی تغییر میدهد.

بعد از یک سال، آن آدم سابق نیستید

این کتاب‌ها درباره موضوعات مهم زندگی شخصی و کاری هر فرد است که توسط افراد موفق جهان نوشته شده‌اند؛ کتاب‌ها به شما می‌گویند که در هر بخش زندگی چگونه عمل کنید، چگونه شخصیت قوی داشته باشید، چگونه پیشرفت کنید و صدها نکته دیگر. با تک تکشان می‌توانید یاد بگیرید، نقاط ضعف خود را بهبود دهید و کلی تغییر کنید.

مطمئناً با روزانه نیم ساعت گوش دادن به این کتاب‌ها، بعد از یکسال شما آن آدم سابق نخواهید بود.

گیف کتابهای صوتی

اشتراک شما نیاز به تمدید ندارد

365 بوک مثل بقیه اشتراک‌های کتاب صوتی نیاز به تمدید ندارد و شما شما با پرداخت همان هزینه اولیه برای همیشه به کتاب‌ها دسترسی خواهید داشت.

سالی چندتا کتاب میشه خوند؟

تحقیقات نشان داده‌اند که اگر شما به مدت یک سال، هر روز 30 دقیقه با یک سرعت معمولی مطالعه کنید؛ در پایان سال، از 33 عدد کتاب بیشتر نمی‌شود.

البته 33 هم خیلی عدد زیادی هست، چون اکثر ما در طول روز، وقت کتاب خواندن نداریم.

پس بهتر است زودتر دست به کار شوید و حداقل این 33 کتاب را تهیه کنید. فقط موقع کارت کشیدن مراقب قلب‌ خود باشید، چون هر آن ممکن است با دیدن مقدار پولی که از حسابتان برداشت شده است، ایست قلبی کنید. 🙂

یعنی هیچ راهی نیست که ما بیشتر کتاب بخونیم و کمتر پول بدیم؟

چیشد؟ کسی دنبال راه ساده‌تر برای یادگیریست؟ درست شنیدیم؟

ما از همین لحظه و همین حالا تا 365 روز آینده کنار شما هستیم و می‌خواهیم روزانه 1 کتاب را به صورت خلاصه برای شما بخوانیم.

365 کتاب صوتی با موضوعات مختلفی که هر کسی با هر شغل و جایگاهی، باید آن‌ها را خوانده باشد.

365 کتاب صوتی

این کتاب‌ها درباره چه موضوعاتی هستند؟

ما سعی کرده‌ایم که تنوع موضوعات رو بالا ببریم و علاوه بر آن، دسته‌بندی‌هایی رو هم انتخاب کرده‌ایم که بسیار مهم و ضروری هستند.

توسعه فردی

مهارت‌‎های توسعه فردی، باعث رشد شما می‌شوند. پس به هیچ وجه آن‌ها را دست کم نگیرید. کتاب‌های زیادی در این زمینه هستند که می‎‌توانند به شما کمک کنند. ما بهترین‌هایشان را انتخاب کرده‌ایم و تا آخر امسال، تمام آن‌ها را در کنار هم یادخواهیم گرفت.

مدیریت مالی، پول و سرمایه‌گذاری

دغدغه خیلی از مردم جهان، یادگیری مهارت‌های اقتصادی است. نکاتی که باعث افزایش درآمدمان می‌شوند و به ما جرأت سرمایه‌گذاری می‌دهند. شاید برایتان عجیب باشد، اما علم اقتصاد و یادگرفتن نکات اقتصادی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مجموعه کتاب‌هایی که در طی این یکسال از ما دریافت می‌کنید، شامل کتاب‌هایی با موضوع مدیریت مالی هم هستند که به زبان ساده و به صورت خلاصه برای شما جمع آوری شده‌اند.

خودآگاهی و خوشبختی

برای رسیدن به خوشبختی، باید خودت را بشناسی و در درون خودت عمیق شوی. ما خلاصه‌ای از بهترین کتاب‌ها در زمینه خودشناسی، خودآگاهی و خوشبختی را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانند نگاه شما به زندگی را تغییر دهند.

بهره‌وری

«امروز هم کاری نکردم ولی از شنبه شروع می‌کنم». همه ما بارها این جمله را با خودمان تکرار می‌کنیم. با هدف برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی بهتر کارها، در 365 بوک بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا در زمینه افزایش بهره‌وری را آماده کرده‌ایم. این کتاب‌ها می‌توانند به افزایش بازدهی چه در زندگی شخصی و چه در زندگی شغلی شما موثر باشند.

مدیریت زمان

مدیریت زمان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در زندگی روزمره و زندگش حرفه‌ای است. به خصوص در دنیایی که پر از مشغله و سرگرمی است و خیلی وقت‌ها، زمان از کنترل ما خارج می‌شود. کتاب‌های مدیریت زمان به شما کمک می‌کنند به بهینه‌ترین شکل ممکن، بیشترین استفاده را از زمان خودتان داشته باشید.

سلامتی و تغذیه

دنیای اینترنت پر شده از پیج‌ها و مطالب غیر معتبر راجع به تغذیه و سلامتی که نمی‌دانیم کدامشان اصولی و درست است. اگر برای سلامتی خودمان اهمیت ثائل هستیم، باید باید به سراغ منابع معتبر جهان برویم؛ کتاب‌هایی که در موضوع سلامتی و تغذیه برای شما خلاصه صوتی و متنی آن‌ها را کرده‌ایم، همگی جزو معتبرترین و علمی‌ترین کتاب‌های دنیا هستند.

کسب و کار

کتاب‌های بیزنسی‌ای که می‌خواهیم باهم بخوانیم به شما کمک می‌کنند تا اصول کسب‌وکار، روش‌های مدیریت و رهبری یک سازمان، بازاریابی و فروش و ده‌ها موضوع دیگر را یاد بگیرید.

زندگی‌نامه بزرگان دنیا

بزرگترین هدیه‌ای که از کتاب‌ها به ما می‌دهند، همین موضوع «انتقال تجربه» است. حالا بهتر است که این تجربه‌ها صد در صد واقعی باشند و بهتر از آن هم، درس گرفتن از تجربه‌های شخصیت‌‌های بزرگ و موفق است. لیست بلند بالای کتاب‌های ما هم، بدون خلاصه‌ای از زندگی‌نامه بزرگان هم تکمیل نخواهد بود.

برقراری ارتباط و مذاکره

آخربین موضوعی که در این مجموعه به آن پرداخته‌ایم، هنر مذاکره و توانایی برقراری ارتباط بین افراد مختلف است. این موضوع برای اکثر آدم‌ها کار ساده‌‎ای نیست! اما باورکنید که غیر ممکن هم نیست و با یادگیری یک سری نکات و تکنیک‌‌ها، شما هم این مهارت کاربردی را به دست خواهید آورد.

انگیزشی و الهام‌بخشی

همه ما در طول زندگی به منابعی برای الهام‌بخشی نیاز داریم. منابعی که بتوانند انگیزه را در درون ما بیدار کنند تا بتوانیم مسیرمان را با لذت بیشتری طی کنیم. گوش دادن به خلاصه صوتی کتاب‌های انگیزشی که برایتان آماده کرده‌ایم، می‌توانند به شما کمک کنند تا با اصطکاک کمتری به سمت اهداف خودتان حرکت کنید.

موفقیت

برای رسیدن به موفقیت و اصلاً درک مفهوم آن، هیچ چیزی به اندازه شنیدن تجربیات و تعاریف افراد شاخص به ما کمک نمی‌کند. در 365 بوک داستان‌هایی از موفقیت افراد موفق را خلاصه کرده‌ایم که شنیدنشان می‌تواند نگاه شما نسبت به موفق شدن را متحول کند.

مدیریت و رهبری

رئیس، مدیر یا رهبر خوب بودن به این معنا نیست که همواره به دیگران دستور دهیم که چیکار بکنند و چه کاری نکنند! مدیریت و رهبری به دانش و مهارت‌های مختلفی نیاز دارد. ما خلاصه صوتی و متنی بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا در زمینه مدیریت و رهبری را آماده کرده‌ایم که توسط بزرگ‌ترین رهبران دنیا نوشته شده‌اند.

رابطه و ازدواج

چه تازه رابطه‌ای را شروع کرده‌اید، چه می‌خواید رابطه فعلی خودتان را حفظ کنید، باید یاد بگیرید آن را مدیریت و چالش‌هایش را حل کنید. پس توصیه می‌کنیم پادکست بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا در زمینه رابطه و ازدواج را از دست ندهید.

تصمیم‌گیری

کتاب‌های زیادی در دنیا درباره تصمیم گیری نوشته شدند و راهکارهایی وجود دارند که به ما کمک می‌کنند تا ساختار ذهنمان را بشناسیم و بتوانیم بهترین تصمیم‌ها را بگیریم. ما خلاصه بهترین این کتاب‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم.

سبک زندگی

برای داشتن یک سبک زندگی سازنده، برنامه‌ریزی و نظم حرف اول را میزند. اما خب، نظم داشتن مهارتی است که باید یاد بگیریم. گوش دادن به کتاب‌های آموزش مهارت‌های زندگی می‌تواند قدم موثر و خوبی برای شروع باشد.

ایجاد تغییر

چیزی که باعث شده بشر امروز به این نقطه از پیشرفت برسد، تمایلش به تغییر و حرکت کردن بوده است. بعضی وقت‌ها با کمی تغییر، تاثیرات حیرت انگیزی را در زندگی‌مان می‌بینیم. پس خلاصه متنی و صوتی کتاب‌هایی که می‌توانند نقطه عطفی در تحول زندگیتان باشند را از دست ندهید.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس پایین یک دغدغه بسیار جدی برای اکثر ماها است و تاثیرات بسیار مخربی روی روابط کاری و شخصی ما می‌گذارد. کتاب‌های آموزش اعتماد به نفس به ما کمک می‌کنند تا با افزایش اعتماد به نفس، کیفیت زندگی خودمان را بهبود بدهیم.

عزت نفس

به هیچ عنوان عزت نفس را با اعتماد به نفس اشتباه نگیرید! کمبود عزت نفس یک جایی سر بزنگاه جلوی موفقیت شما را می‌گیرد، باعث میشود رشد نکنید و مهارت جدیدی یاد نگیرید. در 365 کتاب برای شما  بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا در زمینه عزت نفس را خلاصه و به صورت متنی و صوتی در اختیار شما قرار دادیم.

مقابله با نگرانی و اضطراب

با یکسری راهکار ساده میتوانید استرس خودتان رو کنترل کنید تا خدشه‌ای به کار و ارتباطات شما وارد نشود. ما خلاصه بهترین کتاب‌های دنیا را برای شما آماده کرده‌ایم که موثرترین راهکارها را به شما ارائه می‌دهند.

مقابله با کمال‌گرایی

کمال‌گرایی وسواس‌گونه باعث می‌شود هیچ کاری رو نتوانید تموم کنید و اعتماد به نفستان را از دست بدهید؛ برای اینکه به کمالگرایی‌ بیش از حد غلبه کنید، اول باید آن را تشخیص بدهید و با راهکارهای ساده کنترلش کنید. کتاب‌های 365 بوک می‌توانند در این زمینه هم به شما کمک کنند.

مهارت داستان سرایی

ما موجوداتی داستان گو هستیم! از همان ابتدای بشریت، داستان‌ها همراه ما بوده‌اند و به ما کمک کرده‌اند که با آدم‌های دیگر ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات را با آن‌ها رد و بدل کنیم. پیشنهاد می‌کنیم به کتاب‌های جذابی که این مهارت را به شما آموزش می‌دهند گوش دهید.

علم و فناوری

اگر عاشق کتاب‌های علمی هستید، در 365 بوک بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیای درباره علم و فناوری را می‌توانید داشته باشید. کتاب‌های جذابی که به شما می‌گویند در جهان علم و تکنولوژی چه می‌گذرد و عجایب و شگفتی‌های دنیا را به شما معرفی می‌کند.

روانشناسی

برای اینکه خوب زندگی کنید، نیاز دارید ذهن و روانتان را سالم نگهدارید! آن هم در دنیای جدید که خیلی چیزها روی شخصیت و ذهنت تاثیر منفی می‌گذارند. ما برای شما بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی دنیا را آماده کرده‌ایم.

اقتصاد

برای اینکه بتوانیم به پیشرفت مالی برسیم، باید مهارت مدیریت هزینه‌ها و درآمدها را به دست بیاوریم و بتوانیم برای امور مالی خودمان برنامه‌ریزی کنیم و با افزایش اطلاعات اقتصادی‌مان، فرصت‌های سرمایه‌گذاری را بشناسیم. پیشنهاد می‌کنیم خلاصه صوتی و متنی بهترین کتاب‌های اقتصادی دنیا را از دست ندهید.

فلسفه و تاریخ

فلسفه به ما کمک می‌کند به مفهوم زندگی بیشتر فکر کنیم و معنایش را عمیق‌تر درک کنیم. در کنار فلسفه، آشنایی با تاریخ هم میتواند نگاه ما را نسبت به مسیری که آمدیم و مسیری که باید در آینده طی کنیم، روشن‌تر کند. در 365 بوک بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیای درباره فلسفه و تاریخ را برای شما آماده کرده‌ایم.

حالا ما از شما یک سوال داریم!

حاضرید برای رشد و پیشرفت خودتان روزی نیم ساعت زمان بگذارید و یک کتاب ارزشمند بشنوید؟

چرا نوین؟

کار ما بازاریابی دیجیتال است؛ درست! ولی همیشه دوست داشتیم کتاب خواندن را ترویج کنیم. حدود یکسال پیش تصمیم گرفتیم 365 بوک را راه بیندازیم تا سهم کوچیکی در افزایش دانش و مطالعه خودمان و بقیه داشته باشیم. دغدغه‌های مردم درباره کتابخوانی این‌ها بود: «کمبود وقت، هزینه‌های بالای کتاب، نصفه کاره رها کردن کتاب‌های طولانی و…»

شروع کردیم به تولید. بهترین کتاب‌های دنیا را سوا کردیم، خلاصه کردیم، با بهترین گوینده‌ها و بهترین کیفیت ضبط کردیم. نسخه متنی را رایگان گذاشتیم و برای نسخه صوتی فقط یک هزینه کوچک دریافت می‌کنیم.

البته که از علایق خودمان هم نگذشتیم و کلی کتاب صوتی بازاریابی، کسب و کار، فروش و موفقیت شرکت‌های بزرگ هم در لیست کتاب‌ها هست 😉

حمایت شما در این پروژه (گوش دادن به کتاب‌های صوتی و معرفی به دیگران) کمک بزرگی در رسیدن به این هدف ارزشمند خواهد بود.

ممنون که به نوین اعتماد دارید و در راه پیشرفت و توسعه با ما همراه می‌شوید.

+10 هزاردانشجو
+18 سالتجربه
معرفی بهبازار کار
+10 کسب‌وکارموفق

نحوه و مدت زمان دسترسی به پادکست‌ها

پس از تهیه اشتراک، شما به صورت دائمی به محتوای صوتی 365 کتاب دسترسی خواهید داشت. این دسترسی از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر به شما داده می‌شود و می‌توانید در رایانه شخصی یا موبایل خودتان به پادکست‌ها گوش دهید. علاوه بر این، در کانال تلگرام 365 بوک هم عضو شده و در تلگرام هم به خلاصه‌های صوتی دسترسی خواهید داشت.

برای ثبت‌نام چه باید بکنید؟

برای ثبت نام و تهیه اشتراک، بر روی دکمه «افزودن به سبد خرید» کلیک نمایید تا مستقیماً به صفحه ثبت‌نام بروید. اگر سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید با تلفن 021-63404 داخلی 3 تماس بگیرید تا کارشنا‌س‌های پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

منتظر چه هستید؟

این یک سفر برای یادگیری است. سفری که قرار است یک عمر با شما بماند و کمک کند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود رشد کنید. پس اگر مقصد این سفر برایتان جذاب است، دیگر هیچ دلیلی برای شک کردن وجود ندارد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
021-63404 داخلی 3

سرفصل‌ها

مهارت‌های فردی

 • هفت عادت مردمان موثر

 • 6 ستون عزت نفس

 • انگیزه

 • 4 میثاق

 • هنر ظریف بی‌خیالی

 • 12 قانون زندگی

 • هنر شفاف اندیشیدن

 • ایگو دشمن است!

 • دوباره فکر کن

 • سرسختی: قدرت اشتیاق و استمرار

 • قله:‌ رازهایی از علم نوظهور یادگیری

 • ۱۳ کاری که افراد دارای قدرت ذهنی انجام نمی‌دهند

 • غرق‌شدگی در روانشناسی مثبت‌گرا

 • شفقت به خود

 • اصول

 • شخصیت شما همیشگی نیست

 • ذهن ذن، ذهن آغازگر

 • ابتدا همه قوانین را زیر پا بگذارید

 • پرواز تا اوج

 • تغییر

 • آناتومی آرامش

 • شغل مناسب شما

 • جرات بسیار

 • موهبت ترس

 • چگونه در هر کاری شکست بخوریم و برنده باشیم

 • فکر می‌کردم فقط من اینجوری هستم

 • اگه آبروتون جلو جمع بره

رابطه و مذاکره

 • هرگز سازش نکنید: قوانین مذاکره از زبان یک مامور سابق FBI

 • چگونه با هرکسی صحبت کنیم؟

 • آیین دوست‌یابی

 • اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد

 • تاثیر: 7 قانون ابدی متقاعدسازی

 • دقیقاً چه بگوییم

 • هنر نه گفتن

 • مهندسی اجتماعی

 • غریزه‌ی زبان

 • بزرگترین فروشنده دنیا

 • بدن سخن می‌گوید

 • اینفلوئنسر

 • زبان بدن

 • دقیقا چه بگوییم؟

 • تاثیر

 • به زبان تد

 • هنر ظریف بیخیالی

 • هرگز سازش نکنید

بهره‌وری و مدیریت زمان

 • اثر مرکب

 • وقت بگذار

 • کار عمیق

 • تختخوابت رو مرتب کن!

 • قانوان 5 ثانیه

 • نیروی حال

 • عادت‌های اتمی

 • مهم‌ها را بسنجید

 • قانون 10 برابر

 • آنقدر خوب که نتوانند نادیده‌ات بگیرند

 • جادوی بزرگ فکر کردن

 • تفکر: سریع و کند

 • آن یک چیز

 • اصل‌گرایی

 • مدل‌های ذهنی برتر

 • بی‌حد و مرز

 • برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال

 • در یک چشم به هم زدن

 • بازی بی‌نهایت

 • مانع یک راه است

 • سامان دادن کارها

 • روش نابغه تنبل

 • فریب ایکاروس

 • چهار هزار هفته

خلاقیت و توانایی تولید

 • همه نویسنده‌ایم

 • ایده عالی مستدام

 • جادوی بزرگ

 • ذهن گسترده

 • اوریجینال‌ها

 • دزدی مثل یک هنرمند

 • جرقه

 • و ...

موفقیت و مدیریت مالی

 • پدر پولدار پدر بی‌پول

 • دید اقتصادی: چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد

 • سرمایه‌گذار هوشمند (کتاب پیشنهادی وارن بافت)

 • روانشناسی پول

 • میلیونر خونه بغلی

 • ثروتمندترین مرد بابل

 • و ...

کسب‌وکار و کارآفرینی

 • از خوب به عالی

 • اسرار کار

 • تست مامان

 • گوگل چگونه کار میکند؟

 • کتاب MBA شخصی

 • هنر رزم

 • از صفر به یک

 • کار عمیق

 • استارتاپ ناب

 • استراتژی اقیانوس آبی

 • استارتاپ 100 دلاری

 • اول سود

 • رازهای سخنرانی استیو جابز

 • باهوش‌ترین آدمای تو اتاق

 • ایلان ماسک

 • بازاریابی چریکی

 • قانون هشتاد بیست

 • مدیر یک دقیقه‌ای

 • چهار اصل مدیریت اجرایی

 • استارتاپ ناب

 • قلاب

 • گوگل چگونه کار می‌کند

 • ساخت یک برند داستانی

 • من چطوری ساختمش

 • کفش باز

 • روزمرگی‌های یک کارآفرین

 • افسانه کارآفرینی

مدیریت و رهبری

 • رهبری (آلکس فرگوسن)

 • قبایل

 • 5 دشمن عملکرد تیمی

 • رهبران آخر غذا میخورند

 • مدیر موثر

 • تقویت‌کنندگان

 • 4 اصل مدیریت اجرایی

 • کشتی خود را هدایت کن

 • استراتژی خوب، استراتژی بد

 • راه طولانی به سمت آزادی

 • چرا کشورها شکست می‌خورند؟

 • چنگیزخان و بنا نهادن دنیای مدرن

 • داوود و جالوت

 • بازی بی‌نهایت

 • مهم‌ها را بسنجید

 • هنر رزم

 • اول سود

 • جنگ بازاریابی

بازاریابی و فروش

 • جایگاه‌یابی

 • استراتژی خوب، استراتژی بد

 • 22 قانون ابدی بازاریابی

 • جنگ بازاریابی

 • مارکتینگ پلن یک صفحه‌ای

 • گاو بنفش

 • ساخت یک برند داستانی

 • مسری: 6 ویژگی محتوای ویروسی

 • درباره‌ی خوب نوشتن

 • طراحی اشیا روزمره

 • بزرگترین فروشنده دنیا

 • پرسونای مشتری

 • تسلط بر چرخه بازار

 • انتخاب عالی

 • بازاریابی چریکی (گوریلا مارکتینگ)

 • بازاریابی چسب نواری

 • در بهترین حالت خودت

 • قانون 80 -20

 • مدیر یک دقیقه‌ای

 • سخت‌ترین نکات در مورد سخت‌ترین چیزها

 • تست مامان

 • قلاب

پول و سرمایه‌گذاری

 • حرف‌هایی با دخترم درباره اقتصاد

 • سرمایه‌گذاری با عقل سلیم

 • باهوش‌ترین آدمای تو اتاق

 • چگونه در هر کاری شکست بخوریم و برنده باشیم

 • تسلط بر چرخه بازار

 • استاندارد بیتکوین

 • انتخاب عالی

 • رهایی مالی

 • اقتصاددان مخفی

 • اصول اساسی

 • ثروتمندترین مرد بابل

 • دید اقتصادی

 • لاین سبقت میلیونرها

 • من به شما یاد می‌دهم ثروتمند شوید

 • میلیونر خونه بغلی

 • سرمایه‌گذار هوشمند

 • گلوله برفی

 • اول سود

 • پدر پولدار، پدر بی‌پول

 • روانشناسی پول

خودآگاهی و خوشبختی

 • در باب هستی

 • شخصیت شما همیشگی نیست

 • پرواز تا اوج

 • بازی‌ها

 • رام‌نشده

 • تغییر

 • شغل مناسب شما

 • فرمول خدا

 • جرات بسیار

 • موهبت ترس

 • چراغ‌های سبز

 • قوانین طبیعت انسان

 • بازگشت به عشق

 • اثر لوسیفر

 • هنر سیر و سفر

 • فریب ایکاروس

 • اسطوره سیزف

 • کی بود کی بود؟

 • قوی سیاه

 • استادی در عشق

 • دلایلی برای زنده ماندن

 • شما مغز خود نیستید

 • جادوی بزرگ

 • مغز بودا

 • تسلط

 • قدرت پشیمانی

 • اینک روشنگری

 • ذهن بینی

 • خلق رفتارهای ماندگار

 • داوود و جالوت

 • راهکار

 • جرقه

 • شفقت به خود

 • غرق‌شدگی

 • عملکرد تحت فشار

 • ببخش و بگیر

 • رهبی که فراری‌اش را فروخت

 • رواقی‌گری روزانه

 • قبیله میلیونرها

 • سرسختی

 • تو همانی که می‌اندیشی

 • انسان در جستجوی معنا

 • هنر ظریف بیخیالی

 • چهار میثاق

 • هنر شفاف اندیشیدن

 • موهبت کامل نبودن

 • با چرا شروع کنید

 • ایگو دشمن است!

 • هفت عادت مردمان موثر

بهره‌وری

 • ذهن ذن، ذهن آغازگر

 • غریزه‌ی زبان

 • بزرگترین فروشنده دنیا

 • جرات بسیار

 • باهوش‌ترین آدمای تو اتاق

 • چگونه در هر کاری شکست بخوریم و برنده باشیم

 • مهره حیاتی

 • روش نابغه تنبل

 • فریب ایکاروس

 • انتخاب عالی

 • سرزمین موعود

 • مرا به تفکر وادار نکن

 • 21 درس برای قرن بیست و یکم

 • شاهزاده

 • شما مغز خود نیستید

 • انرژی

 • صبح جادویی

 • راه هنرمند

 • چه کسی، نه چگونه

 • جادوی بزرگ

 • علم یادگیری موفق

 • عادت‌های عملکرد عالی

 • رمز ذهن خارق‌العاده

 • راز استعداد

 • مغز شما هنگام کار

 • در بهترین حالت خودت

 • ورزشکار هوشیار

 • قانون هشتاد بیست

 • مدیر یک دقیقه‌ای

 • MBA شخصی

 • سخت‌ترین نکات در مورد سخت‌ترین چیزها

 • تحویل شادمانی

 • عادت‌های خرد

 • روش کایزن: گامی کوچک برای تغییر زندگی

 • شیب

 • لذت کار کردن

 • سوپر بهتر

 • چطور روز خوبی داشته باشیم؟

 • چرا می‌خوابیم؟

 • بازنگری

 • ده دقیقه سرسختی ذهن

 • سامان دادن کارها

 • برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال

 • نوآور باش و کاوش کن

 • وقت بگذار

 • متمرکز

 • همه نویسنده‌ایم

 • پنج دشمن عملکرد تیمی

 • ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند

 • حافظه نامحدود

 • کِی

 • عملکرد تحت فشار

 • بیست ساعت اول

 • استارتاپ ناب

 • دید اقتصادی

 • چهار هزار هفته

 • چهار ساعت کار در هفته

 • ۲۲ قانون جاودانه بازاریابی

 • هنرمندانه بقاپید

 • این است بازاریابی

 • 18 دقیقه

 • ایده عالی مستدام

 • قله

 • عادات اتمی

 • قانون ۱۰ برابر

 • قانون ۵ ثانیه

سلامتی و تغذیه

 • معضل جانور همه‌چیزخوار

 • انسان بودن درمان ندارد

 • پژوهش چین

 • همه چیز با غذا شروع می‌شود

 • کد چاقی

 • ورزشکار هوشیار

 • چرا می‌خوابیم؟

 • هوشمندانه بخوابید

انگیزشی و الهام‌بخشی

 • پرواز تا اوج

 • تغییر

 • راه طولانی به سمت آزادی

 • هشت درس اساسی از طبیعت

 • در باب عمر فانی

 • انتخاب عالی

 • اسطوره سیزف

 • سرزمین موعود

 • قوی سیاه

 • ایلان ماسک

 • ذهن زیبا

 • دلایلی برای زنده ماندن

 • سال تفکر جادویی

 • مخاطب یک نفره

 • جادوی بزرگ

 • مغز بودا

 • داوود و جالوت

 • مثبت فکر نکنید

 • انگیزه

 • سرسختی

 • راهنمای یک فضانورد برای زندگی روی زمین

کارآفرینی

رابطه و ازدواج

 • صورتت را بشور دختر

 • بازی‌ها

 • چراغ‌های سبز

 • زندگی مشترک و حد و مرزهایش

 • استادی در عشق

 • پنج زبان عشق

 • ذهن بینی

 • زبان بدن

 • هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی

 • گلوله برفی

 • کتاب آیین دوست‌یابی

تصمیم‌گیری

 • شغل مناسب شما

 • تغییر

 • تناقض انتخاب

 • ترک آسان سیگار

 • فریفته تصادف

 • رقابت در برابر شانس

 • در یک چشم به هم زدن

 • چگونه تصمیم بگیریم

 • تفکر، سریع و آهسته

 • دوباره فکر کن

 • الگوریتم‌هایی برای زندگی

سبک زندگی

 • مصائب زندگی صادقانه

 • در کافه‌ی اگزیستانسیالیستی

 • آناتومی آرامش

 • معضل جانور همه‌چیزخوار

 • انسان بودن درمان ندارد

 • خوشه‌های نیم‌چیده

 • ایکیگای

 • از کاه کوه نسازید

 • ارتباط بدون خشونت

 • هنر سیر و سفر

 • ۱۰٪ خوشحال‌تر

 • کودکی با مغز تمام عیار

 • زندگی خود را طراحی کنید

 • مینیمالیسم دیجیتال

 • باشگاه 5 صبحی‌ها

 • آقا خوبه بی آقا خوبه

 • وای آره یا نه!

 • چهار میثاق

 • ۱۲ قانون زندگی

ایجاد تغییر

 • تغییر

 • زنان نامرئی

 • فکر می‌کردم فقط من اینجوری هستم

 • نبرد هنرمند

 • بازگشت به عشق

 • هر جا روید مقصد همانجاست

 • سیگنال و سروصدا

 • چگونه از فاجعه اقلیمی جلوگیری کنیم

 • چه کسی، نه چگونه

 • تغییر مسیر

 • خلق رفتارهای ماندگار

 • عادت‌های خرد

 • ۱۳ کاری که افراد هوشمند انجام نمی‌دهند

 • تفکر خلاق (درون چارچوب)

 • طرز فکر

 • قانون پنجاهم

 • انضباط برابر است با آزادی

اعتماد به نفس

 • جرات بسیار

 • موهبت ترس

 • مهره حیاتی

 • اگه آبروتون جلو جمع بره

 • راهکار

 • هنر ظریف بیخیالی

 • هنر نه گفتن

 • اثر مرکب

 • داوود و جالوت

عزت نفس

 • شش ستون عزت نفس

 • ببخش و بگیر

 • خلق رفتارهای ماندگار

 • راه طولانی به سمت آزادی

 • افسانه زیبایی

مقابله با اضطراب و نگرانی

 • چگونه نگرانی را متوقف و زندگی را شروع کنیم؟

 • آناتومی آرامش

 • هر جا روید مقصد همانجاست

 • عملکرد تحت فشار

 • قانون پنجاهم

 • هنر ظریف بیخیالی

 • اگه آبروتون جلوی جمع بره!

 • جرات بسیار

 • موهبت ترس

 • راهکار

مهارت داستان‌سرایی

 • درباره‌ی خوب نوشتن

 • برنامه‌ریزی شده برای داستان

 • این داستان ارزش گفتن داره

 • مخاطب یک نفره

 • هنرمندانه بقاپید

 • نبرد هنرمند

مقابله با کمال‌گرایی

 • روش نابغه تنبل

 • افسانه زیبایی

 • چهار ساعت کار در هفته

علم و فناوری

 • ژن

 • فرمول خدا

 • علم بد

 • طراحی اشیا روزمره

 • هشت درس اساسی از طبیعت

 • انرژی

 • چرا می‌خوابیم؟

روانشناسی

 • نظریه انتخاب

 • روانشناسی تصویر ذهنی

 • مهندسی اجتماعی

 • بازی‌ها

 • اطاعت از آتوریته

 • اثر لوسیفر

 • ذهن بینی

 • ذهن گسترده

 • حافظه نامحدود

 • بی حد و مرز

 • طرز فکر قهرمانی

 • آهسته پختن ذهن آمریکایی

 • مزیت شاد بودن

 • چگونه به یاد بیاوریم

 • تو همانی که می‌اندیشی

 • آسوده‌گرایی

 • قوی سیاه

 • 21 درس برای قرن 21

 • فریب ایکاروس

 • کتاب مصائب زندگی صادقانه

 • جرات بسیار

 • موهبت ترس

فلسفه و تاریخ

 • در کافه‌ی اگزیستانسیالیستی

 • انسان خداگونه

 • انقراض ششم

 • قدرت اسطوره

 • زنی که مهم نبود

 • تاریخ کوتاه تفکر

 • خاطرات یک دختر جوان

 • تیم رقبا

 • انسان در جستجوی معنا

 • چنگیزخان

زندگینامه افراد سرشناس

 • استیو جابز

 • کفش‌باز (داستان زندگی موسس نایک)

 • گلوله برفی (داستان زندگی وارن بافت)

 • از دست دادن بکارت من (داستان زندگی ریچارد برنسن)

 • ایلان ماسک (بخش‌هایی از زندگی ایلان ماسک)

 • راه طولانی به سمت آزادی (زندگی نلسون ماندلا)

 • کتاب سرزمین موعود (زندگی باراک اوباما)

 • کتاب چراغ‌های سبز (زندگی متیو کانهی بازیگر سینما)

 • ذهن زیبا (زندگی جان نش)

 • چنگیزخان و بنا نهادن دنیای مدرن

 • و ...

قبل از هرچیزی، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید!
درخواست مشاوره

امتیاز و دیدگاه دانشجویان

4.8 از 5
از مجموع 18 امتیاز
 • محمد رضا خدابخشیان

  درود
  سپاس بی کران از گردآورندگان این مجموعه بی نظیر.
  به جرات میتونم بگم بهترین خرید کتابی هست که در طول 40 سال عمرم انجام دادم. واقعا ارزش این مجموعه را نمی توان با پول سنجید، زیرا کتاب های بسیار عالی و به روزی را در خود جای داده و اینکه با خلاصه کردن کتاب ها بزرگترین سرمایه یعنی صرفه جویی در وقت را به ما هدیه کرده است که نمیتوان ارزش مادی برای آن متصور شد. چرا که دنیایی از طلا را می توان با پول خرید ولی 1 ثانیه از عمر را نمی توان با دنیایی از طلا بازگرداند.

  واقعا نمیدونم چطور باید از زحمات گردآورندگان این مجموعه تشکر و قدردانی کنم. کوچکترین کاری که می تونستم انجام بدم این بود که سایت خوب شما را به دوستانم معرفی کنم. امیدوارم هر روز کتاب های خوب دیگری را به سایت عالیتون اضافه کنید.
  سپاس سپاس سپاس

 • میلاد محمدی / مدیر و بنیانگذار استارتاپ ردپانت

  کتابهای ۳۶۵ بوک فوق‌العاده هستند. هر کتاب را یکبار اول صبح قبل از شروع کار و یکبار هم آخر کار بعدازظهر گوش میدم و لذت میبرم. دمتتون گرم

 • مهیار بهزادی

  خیلی پادکست مفیدیه، به درد هر آدمی در هر شرایطی می‌خوره.
  با وجود سرانه‌ی پایین مطالعه تو کشورمون، برای اینجور کار‌ها واقعا باید تبلیغ و حمایت زیادی انجام بشه.

 • مهدی

  بسیار عالی و کاربردی

 • سمیرا رضالو

  کتابا فوق‌العاده بودن. اگه امکانش هست کتاب اعترافات یک تبلیغاتچی هم بذارین ممنون میشم

 • راضیه آقاکرمی

  من معمولا کامنت نمیذارم اما اینقدر این کتابها خوب بودن که واجب دونستم که کامنت بذارم و ازتون تشکر کنم.
  ممنون از تیم نوین

 • نسترن ثقفی نژاد

  سلام. وقتتون بخیر
  اینکه کتابها از نظر موضوع تنوع دارن خیلی خوبه. آدم ترغیب میشه که همشونو گوش بده.
  اگر امکانش هست کتاب با موضوع مدیریت زمان هم بذارید. ممنون

 • محمد معین عارفی

  ممنونم از شرکت نوین بسیار کار ارزنده و مفیدی هست

 • s.sajadi

  سلام. راستش اولین باره که از شما خرید کردم، فقط میتونم بگم عااالی. من راستش زیاد اهل کتاب خوندن نیستم ولی الان هر روز منتظرم ببینم کتاب اون روز چیه تا برم گوش کنم. دمتون گرم

 • پویا شهری

  میتونم بگم عالیییی بود و الانم میخوام دوره بازاریابی پیامکی تون رو بخرم، مطمئنم این دوره هم میتونه برای سایتم های کانتنت معجزه کنه. خیلی ممنون که برای خلاصه کتاب ها انقد زحمت کشیدید و با هزینه خیلی کمی ارائه کردین که همه بتونن بدونه هیچ مشکلی این دوره رو تهیه کنن.
  بازم ممنون.

 • عباس شهیدی

  اینقدر خوب بود که یک شبه 5 تاشو گوش دادم:) شما بهترینی نوین جان

 • امیرمحمد نصیری

  نوین هر آموزشی میذاره عالیه. اینو از من که مشتری ثابتشونم بپرسین.
  ممنون از جناب رهبری عزیز

 • علیرضا

  واقعاً برنامه خوبیه، من به همه دوستام و آشناها پیشنهاد کردم که بیان بگیرن

 • omidkarimi

  خیلی عالیه...
  ممنون از شما ..
  امیدوارم که از این طرح شما استقبال بشه و بجای 365 ت فایل بیشتر قرار بدهید.
  تشکر که همیشه در هر قدم پیش رو هستید.
  مثل همیشه بهترین خدمات
  بهترین سرویس ها
  بهترین مشتریان رو نیز دارید

 • شیما

  سلام. اول تشکر کنم بابت همچین محتوای خوبی.
  راستش من به شخصه دوست داشتم یکم ریتم تعریف کردن کتاب سریع‌تر باشه ولی خب اینقد ساده و خوب توضیح میدادن که آدم دوست داشت تا آخرش گوش بده. این نقطه قوتش بود که اون نقطه ضعف رو کمرنگ کرده بود.
  بقیه چیزها هم بی‌نقص و خوب بود.

 • مهران رشیدیان

  این پادکست برای کسایی که کتاب‌های مختلفی رو می‌خرن ولی هیچوقت نمی‌خونن - از جمله خود من - خیلی گزینه خوبیه؛ اینکه بشه مفیدترین نکاتِ مطرح‌ترین کتاب‌ها رو تو ۲۰ دقیقه شنید و دیگه لازم نیست هفته‌ها برای خوندن همون کتاب‌ها وقت گذاشت. این ایده نوین واقعاً ایده جذابی بوده، فقط کاش گوینده کتاب‌ها رو عوض نمی‌کردید و همچنان روایت خلاصه کتاب‌ها به عهده همون آقایی می‌موند که کتاب‌های اول رو روایت می‌کردن و به‌نظرم تنها نکته منفی این پادکست اضافه کردن گوینده‌های دیگه‌ای به غیر از اولین گوینده اولیه‌ این پادکست بود که باعث شد کتاب‌های بعدی این پادکست مثل کتاب‌های اول جذاب و گوشنواز نباشن.

 • محمدرضا حیدری

  بسیار بسیار کار ارزشمندی رو انجام میدید و من واقعا خیلی راضیم ولی کاش از 365 کتاب ، فقط کتابای حوزه کسب و کار نباشه و حالا که وقت میزاریم تو همه ی زمینه ها کتاب های عالی رو خلاصه کنید و بخونیم

 • پدرام مژگانی

  محتوا عالیه، کاش میشد صدای گوینده یکم متفاوت باشه و از چند گوینده استفاده بشه، یکم این ترنزیشن های عوض کردن محتوا بلندتر از صدای گویندست ولی واقعا زحمت بسیاری کشیده شده و معرکست. ممنون میشم کتاب انسان در جستو جوی معنا هم خلاصه بشه و چهار اثر فلورانس

سوالات متداول

کتاب‌ها تا چه زمانی در اختیار ما قرار دارند؟

پس از تهیه اشتراک، شما به صورت دائمی به خلاصه صوتی تمامی 365 کتاب دسترسی خواهید داشت.

آیا می‌توان در طول روز به بیش از یک کتاب گوش داد؟

بله، شما هیچ محدودیتی در گوش دادن ندارید و به هر تعدادی که دوست داشتید می‌توانید در طول روز گوش دهید.

به پادکست‌ها چگونه می‌توانیم دسترسی داشته باشیم؟

دسترسی شما به پادکست‌ها از دو راه امکان‌پذیر است: 1- استفاده از نرم‌افزار و اپلیکیشن اسپات پلیر 2- عضویت در کانال تلگرامی 365 بوک

آیا برای گوش دادن به کتاب‌ها باید آنلاین باشم؟

خیر. شما یکبار هر فایل را دانلود می‌کنید، از آن به بعد مس‌توانید به صورت آفلاین کتاب‌ها را گوش بدهید

متن کتاب را هم می‌شود خواند؟

بله شما می‌توانید متن همه کتاب‌های صوتی را در سایت 365 بوک به صورت رایگان مطالعه کنید.

پرسش و پاسخ

 • سامان رفاهی

  14 بهمن 1402، 23:41

  محتوای متنی خلاصه شده هست یا متن کامل کتاب هست؟

  • حامد رضوی

   25 بهمن 1402، 16:04

   سامان جان سلام،
   خلاصه شده هست و به صورت فایل صوتی در اختیار شما قرار می‌گیره.

 • یوسف غفارپور

  10 بهمن 1402، 22:57

  سلام
  متن کتابها در کدام قسمت در دسترس هستند ؟

  • حامد رضوی

   25 بهمن 1402، 16:04

   سلام یوسف جان،
   در سایت 365 بوک متن تمامی کتاب‌ها قرار داده شده:
   https://365book.ir/

 • دانیال حاجی رجبی

  04 مهر 1401، 05:38

  سلام. وقتی این مجموعه رو تهیه کنم؛ اعضای خانواده هم میتونند از این مجموعه استفاده کنند و مشکلی نداره؟

  • مرضیه اقبالی

   04 مهر 1401، 11:47

   سلام روز بخیر
   هر مجموعه برای استفاده یک نفر در نظر گرفته شده

  • هلیا هامون

   04 مهر 1401، 10:31

   سلام وقتتون بخیر جناب حاجی رجبی
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   دسترسی شما به دوره همیشگی هست و میتونید هم از طریق کانال تلگرام و هم از طریق برنامه ی استاپ پلیر به دوره دسترسی داشته باشید .
   این امکان وجود داره که شما دو جا از دوره استفاده کنین ، مثلا روی سیستم منزل و گوشی شخصی خودتون .
   بنابراین هیچ مانعی برای استفاده ی اعضای خانواده وجود نداره .

 • الناز تکاوندی

  16 اسفند 1400، 01:09

  سلام خسته نباشید من فایل ۳۶۵ خریداری کردم اما برام باز نمیشه گوشیم آیفونه باید چیکار کنم

  • محمدرضا بهپور

   16 اسفند 1400، 09:50

   وقت بخیر
   لطفا از طریق پنل کاربری خودتان در سایت تیکت ارسال کنید تا تیم پشتیبانی راهنمایی کنند.

 • پدرام مژگانی

  04 بهمن 1400، 16:27

  میخواستم ببینم‌ فایل نوشته یا وردش رو هم‌امکانش هست قرار بدید؟مثلا من که خلاصه گوش میدم بعدم دوست دارم‌همینطوری یه نگاه بندازم دوباره یادم بیاد و دوباره نرم‌کلشو گوش کنم

  • حامد رضوی

   28 بهمن 1402، 13:04

   پدرام جان سلام وقتت بخیر،
   در سایت 365 بوک همه فایل‌ها به صورت متنی وجود داره و میتونی از اونجا مطالعه کنی:
   https://365book.ir/

 • javad

  01 بهمن 1400، 22:26

  سلام اخه 20 دقیقه وقت نمیشه سرفصلای یک کتاب رو بگید چیو میخاید خلاصه کنید اخه ؟
  خوب به خلاصه کتاب باشه ک خودمون میخونیم چرا باید از شما بخریم
  حداقل میکردید 40 دقیقه 4 تا چیز یاد بگیریم

  • فرانک برادران

   03 بهمن 1400، 09:43

   سلام جواد عزیز
   365بوک ماهیتش اینه که نکات خیلی مهم رو خلاصه کنه ،میانگینش 20 دقیقه است اما بعضی کتاب ها تا 30 دقیقه هم طول کشیده
   از نظر هزینه درنظر بگیرین این مقدار،مبلغ دوتا کتاب حقیقی هم نیست و از نظر زمان ، خوندن همه ی این کتاب ها خیلی زمان بر هستش
   ما با در نظر گرفتن این موارد سعی کردیم این مجموعه براتون مفید و به صرفه باشه

 • javad ahmadi

  13 دی 1400، 06:30

  ی نمونه بزارید ببینیم حداقل
  یا واسم ایمیل کنید

  • مرضیه اقبالی

   14 دی 1400، 11:09

   آقای احمدی لطفا تیکت بذارید برامون

 • محمدامین

  01 دی 1400، 07:34

  دو خلاصه کتاب آخر رو که میخوام دانلود کنم مینویسه دسترسی شما محدود شده! باید چه کنم؟

  • رامین براقی

   01 دی 1400، 10:31

   سلام
   مشکل برطرف شد

   • محمد حمزه درویش پور

    27 بهمن 1400، 08:32

    آیا امکان همکاری برای فروش کتاب های صوتی هست
    من پیج اینستاگرام دارم و هدفم این بود که کتاب توش بزارم ولی این بهتره از همه لحاظ
    ممنون میشم پاسخ بدید

    • محمد حمزه درویش پور

     27 بهمن 1400، 12:00

     آیا امکان همکاری برای فروش کتاب های صوتی هست
     من پیج اینستاگرام دارم و هدفم این بود که کتاب توش بزارم ولی این بهتره از همه لحاظ
     ممنون میشم پاسخ بدید

     • حامد رضوی

      28 بهمن 1402، 13:06

      بله محمد جان،
      لینک اختصاصی خودت رو میتونی از پنل کاربریت در نوین دریافت کنی و به ازای هر فورش 30% سود دریافت کنی، اینجا اطلاعات بیشتری هست:
      https://www.novin.com/affiliate/

    • مرضیه اقبالی

     27 بهمن 1400، 10:44

     سلام لطفا از طریق پروفایل کاربریتون تیکت ارسال کنین و درخواستتون رو مطرح کنید.

 • عاطفه محمودی

  17 آذر 1400، 19:57

  این برنامه ک گفتین نصب کنید رو گوشی من نصب نمیشه گوشیم اندرود ولی نمیدونم چرا نصب نمیشه

  • مرضیه اقبالی

   18 آذر 1400، 10:20

   سلام برای پشتیبانی لطفا از طریق پروفایل کاربریتون تیکت ارسال کنید.

 • نوید

  14 آذر 1400، 03:42

  لیست کامل کتابهای موجود توی این مجموعه رو چطور میشه مشاهده کرد؟

  • محمدرضا بهپور

   14 آذر 1400، 10:43

   سلام نوید جان
   تو لینک زیر توضیح دادیم. لطفا بررسی کن و اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داری باهامون تماس بگیر
   novin.com/i/365book

  • مرضیه اقبالی

   14 آذر 1400، 10:26

   سلام
   توی لینک زیر چندین مورد از کتاب‌هارو مشخص کردیم و باقی موارد هم به مرور تکمیل میشه.

 • علی بهفروز

  29 آبان 1400، 23:04

  با سلام
  من الان این خلاصه صوتی رو خریداری کردم ولی صفحه ای که توش اون کلید لایسنس بود پرید و نتونستم کپیش کنم تا بتونم وارد برنامه بشم! الان چیکار کنم؟ لطفا دسترسی من رو به فایل ها ایجاد کنین

  • محمدرضا بهپور

   30 آبان 1400، 20:43

   سلام،وقت بخیر
   لطفا تیکت ارسال کنید تا راهنمایی کنیم.

   • احمدشاه هاشمی

    01 آذر 1400، 14:22

    سلام من صبح ساعت ۸ از اینستاگرام وارد شدم و ۹۹ هزار تومن پرداخت کردم تا دوره باز بشه اما دوره ی ۳۶۵بوک باز نشد

 • ملک ناز طهماسبی

  28 آبان 1400، 15:36

  اگر از روی گوشیمون پاک بشه مجدد میشه نصب کرد؟

  • فرانک برادران

   29 آبان 1400، 10:31

   سلام خانم طهماسبی
   بله مشکلی پیش نمیاد مجدد نصبش میکنین و بهمون اطلاع میدین روی سیستم جدید بهتون دسترسی میدیم

 • حسین

  27 آبان 1400، 21:48

  سلام آیا ۳۶۵ خلاصه کتاب بصورت یکجا قابل دانلود هست؟

  • محمدرضا بهپور

   30 آبان 1400، 20:46

   سلام وقت بخیر
   هر روز یک کتاب به سیستم اضافه شده و در دسترس شما قرار می گیرید

  • اکرم جهانبانی

   29 آبان 1400، 13:54

   سلام من بسته۹۹ تومان خریدم نمیدونم کجا باید مطالعه کنم؟؟

   • فرانک برادران

    29 آبان 1400، 14:40

    سلام
    لطفا وارد پنل کاربری خود در سایت نوین شوید. در قسمت پرداخت ها بر روی گزینه نمایش کلیک کنید. اطلاعات دوره در این صفحه قابل مشاهده است. ابتدا باید نرم افزار پخش کننده دوره را دانلود و بر روی سیستم مد نظر خود نصب کنید. سپس با وارد کردن کد لایسنس (در همین صفحه پرداخت ها قرار دارد) کتب برای شما پخش خواهد شد.

  • فرانک برادران

   29 آبان 1400، 10:33

   سلام حسین عزیز
   از تاریخ 23 آبان هرروز یک کتاب آپلود شده و تا امروز به 7 کتاب دسترسی خواهید داشت و هرروز یک کتاب به پنلتون اضافه میشه تا 365 کتاب رو طی یکسال داشته باشین

 • javad ahmadi

  27 آبان 1400، 12:20

  سلام مجدد دوره تکمیل هستش؟یا در حال برگزاریه؟ بخریم کامل دسترسی داریم؟ ب کل فایلا؟

  • فرانک برادران

   29 آبان 1400، 10:34

   سلا جناب احمدی عزیز
   از تاریخ 23 آبان هرروز یک کتاب آپلود شده و تا امروز به 7 کتاب دسترسی خواهید داشت و هرروز یک کتاب به پنلتون اضافه میشه تا 365 کتاب رو طی یکسال داشته باشین

 • davood beytollahi

  27 آبان 1400، 08:48

  سلام اساتیدگرامی بنده کتاب 365 صوتی راخریدنمودم دردسکتاب استفاده میکنم امادرمبایل اجرانمیشه همکنون نسخه وب را برای گوشیم نصب نمودم لطفا لایسنس رودوباره بفرستید تا ازنسخه وب روی گوشیم استفاده کنم ممنون میشم .
  سپاس

  • فرانک برادران

   29 آبان 1400، 10:37

   سلام جناب بیت اللهی عزیز
   لطفا وارد پنل کاربری خود در سایت نوین شوید. در قسمت پرداخت ها بر روی گزینه نمایش کلیک کنید. اطلاعات دوره در این صفحه قابل مشاهده است. ابتدا باید نرم افزار پخش کننده دوره را دانلود و بر روی سیستم مد نظر خود نصب کنید. سپس با وارد کردن کد لایسنس (در همین صفحه پرداخت ها قرار دارد) کتب برای شما پخش خواهد شد.
   اگر هم میخواین اختصاصی براتون کدلایسنس رو بفرستم لطفا برامون تیکت ارسال کنین

 • mr medison

  26 آبان 1400، 11:00

  سلام لایسنس برای چندتا دیوایس می شه استفاده کرد؟؟

  • محمدرضا بهپور

   30 آبان 1400، 20:47

   سلام، وقت بخیر
   برای دو سیستم قابل استفاده هست

 • حدیث

  25 آبان 1400، 20:06

  یک نمونه ی سی ثانیه ای از صدا میگذارید لطفا، گاهی برخی صدا ها خیلی زیر هست و یا خیلی بم و سخت هست گوش دادن. یا سرعت انقدر کم هست که فکر من پرش میکنه به موضوعات دیگه و بی ربط.
  ممنونم

  • سعید رهبری

   26 آبان 1400، 16:59

   سلام، نمونه‌‌‌ای از چندین کتاب رو اضافه کردیم در بالای همین صفحه. اگر احساس می‌کنید سرعت صحبت کردن گوینده کندهست، میتونید توی برنامه پخش‌کننده، سرعت رو تا 2 برابر افزایش بدید.

   • حدیث

    30 آبان 1400، 23:30

    ممنون
    چه قدر خوبه، عالیه.

 • Bardiya

  25 آبان 1400، 12:11

  سلام
  طرح فعال کردین نرم افزار ایفون نداره که!
  چیکار باید بکنیم؟

  • محمدرضا بهپور

   30 آبان 1400، 20:47

   سلام بردیا جان
   لطف کن برای تیم پشتیبانی تیکت ارسال کن تا راهنماییت کنن

 • امیر تیموری

  25 آبان 1400، 00:03

  هزینه رو پرداخت کردم چطور فعال کنم ؟

  • محمدرضا بهپور

   25 آبان 1400، 10:57

   سلام، روز بخیر
   لطفا از طریق تیکت با تیم پشتیبانی مطرح کنید. راهنمایی لازم انجام خواهد شد.

   • مسعود

    24 بهمن 1400، 06:18

    من تقریبا فرصت ام محدوده یکجا کتب رو خواهم داشت یا باید به طور روزانه رجوع کنم؟

    • حامد رضوی

     28 بهمن 1402، 13:05

     مسعود جان همیشه به تمامی خلاصه صوتی‌ها دسترسی داری.

 • باقر آراسته مقدم

  24 آبان 1400، 20:32

  محصول ۳۶۵کتاب صوتی خریداری شده توی پنل کاربری هست ولی باز نمیشه لطفاً راهنمایی بفرمایید

  • محمدرضا بهپور

   25 آبان 1400، 10:57

   سلام، روز بخیر
   لطفا از طریق تیکت با تیم پشتیبانی مطرح کنید.

 • مهران مختار

  24 آبان 1400، 08:46

  بصورت آنلاین باید گوش بدم یا فایل دانلود کنم و یا اپ هست

  • محمدرضا بهپور

   25 آبان 1400، 10:56

   سلام، روز بخیر
   برای بار اول نیاز هست که به اینترنت متصل شوید. هنگام پخش هر کتاب، فایل برای شما دانلود شده تا در دفعات بعد آن کتاب به صورت آفلاین قابل پخش باشد

 • جواد

  23 آبان 1400، 17:02

  سلام الان 365 کتاب مختلف رو صوتی کردید یا 365 صفحه چون توی سرفصلا 365 تا کتاب نبود اسم ها کمتر بود

  • محمدرضا بهپور

   25 آبان 1400، 10:54

   سلام، روز بخیر
   365 کتاب با عنواین مختلف به صورت خلاصه در قالب فایل های صوتی تقدیم شما می شود

 • علی علیزاده

  23 آبان 1400، 10:02

  سلام
  وقتتون بخیر
  من این آموزش رو تهیه کردم اما مشخص نیست به چه صورت و درون چه اپلیکیشنی میتونم از آموزش استفاده کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • محمدرضا بهپور

   25 آبان 1400، 10:58

   سلام، روزبخیر
   برای پشتیبانی و رفع مشکل لطفا از طریق تیکت با تیم پشتیبانی موضوع را مطرح کنید.

   • جاسم پروزکی

    29 آبان 1400، 00:51

    سلام من خریدارس کردم چطوری استفاده کنم از کجا باید کتاب رو گوش بدم

    • فرانک برادران

     29 آبان 1400، 10:30

     لطفا وارد پنل کاربری خود در سایت نوین شوید. در قسمت پرداخت ها بر روی گزینه نمایش کلیک کنید. اطلاعات دوره در این صفحه قابل مشاهده است. ابتدا باید نرم افزار پخش کننده دوره را دانلود و بر روی سیستم مد نظر خود نصب کنید. سپس با وارد کردن کد لایسنس (در همین صفحه پرداخت ها قرار دارد) کتب برای شما پخش خواهد شد.

 • محمدرضا بهپور

  25 آبان 1400، 10:53

  سلام، روزبخیر
  لطفا از طریق تیکت با تیم پشتیبانی موضوع را مطرح کنید

 • فرمت 365 فایل صوتی
 • قیمت
  900249 هزار تومان
مشاوره رایگان تلفنی

آکادمی آموزشی نوین

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.
تماس با کارشناسان ما: 021-63404 داخلی ۳

خرید اقساطی از نوین

برای خرید اقساطی از نوین، می‌توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید. پیشنهاد ما پرداخت با اسنپ‌پی است.
روش دوم
از طریق تلگرام
با همکاران ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید و خرید اقساطی خود را انجام دهید.
روش اول
سرویس اقساطی اسنپ‌پی سرویس اقساطی اسنپ‌پی
همین حالا می‌توانید این دوره را با استفاده از اعتباری که در اسنپ‌پی دارید، در 4 قسط به صورت کامل خریداری کنید.
روش دوم
ارتباط با پشتیبانی
کارشناسان نوین در سریع‌ترین زمان ممکن شما را در تمامی مراحل خرید اقساطی راهنمایی می‌کنند.
پرسش و پاسخ