جشنواره نوین: تا 60% تخفیف دوره‌های دیجیتال مارکتینگ + معرفی به کار + پرداخت در 4 قسط

مشاهده تخفیف‌ها

جشنواره نوین: تا 60% تخفیف دوره‌های دیجیتال مارکتینگ + معرفی به کار + پرداخت در 4 قسط

مشاهده تخفیف‌ها

آموزش راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

آمادۀ شروع کسب و کارتان هستید؟

همه‌چیز از یک تصمیم شروع می‌شود، از یک ایده تا اجرا و پیاده‌سازی آن. اما برای کاهش ریسک و رسیدن به موفقیت در کسب‌وکار، باید آموزش ببینید. ما در این صفحه، فرآیند راه‌اندازی یک کسب و کار، از قبل شروع تا رشیدن به یک بیزینس آنلاین موفق را به شما یاد می‌دهیم.

آموزش کامل راه‌اندازی کسب‌وکار + ورود به بازار کار

در این 5 آموزش، راه‌اندازی سایت، پیج اینستاگرام، بازاریابی، فروش و مهارت راه‌اندازی کسب‌وکار موفق را یاد می‌گیرید.
دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پیدا کردن ایده کسب و کار

اگر نمی‌دانید چه کاری شروع کنید

اگر ایده دارید که چه کاری راه بیندازید و مدت‌ها آرزویش را داشتید این مرحله را رد کنید و بروید مرحله بعد ولی هنوز نمی‌دانید چه کاری بزنید و کدام یک از کارهای اینترنتی مناسب شماست یا درامد بیشتری دارد، این بخش برای شماست.

اینجا 4 منبع گذاشتیم؛ 3 مقاله و یک دوره که به شما فرصت‌ها و ایده‌های اینترنتی پولساز و منحصر به فرد را معرفی کردیم. دقت کنید این منابع به شما نمی‌گوید کدام ایده مناسب شماست. شما با خواندن و دیدن دوره رایگان ایده می‌گیرید و ذهنتان باز می‌شود که چه کارهای متنوعی می‌توانید انجام دهید و سپس با توجه به علایق و شرایط خود، کارتان را پیدا خواهید کرد.

با منابع زیر جرقه ایده در ذهنتان زده می‌شود

دوره درآمد آنلاین: فرصت‌ها و ایده‌ها

استارت اولیه یک کسب و کار اینترنتی موفق

این دوره برای شمایی است که می‌خواهید یک کار اینترنتی پردرآمد برای خود انتخاب کنید. در این دوره به شما می‌گوییم چطور بهترین راه را انتخاب کنید.

مشاهده سرفصل‌ها

برنامه‌ریزی برای شروع کسب و کار

بدون استراتژی شکست می‌خورید

حتماً شما هم چندین کسب و کار و پیج می‌شناسید که دیگر فعالیت نمی‌کنند و شکست خورده‌اند. کسب و کارهایی که فقط به فکر این بوده‌اند  که سریع بیزینشان را اره بیندازند و بدون هیچ برنامه و استراتژی‌ای وارد میدان رقابت با بیزینشس‌های بزرک شده اند. خب معلوم ایت ته این داستان شکست است چون به مرور مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای سر راهتان قرار می‌گیرد که حتی فکرش را هم نمیکردید و هیچ پیش‌بنی راجع به هزینه‌ها هم نداشتید.

قبل از شروع کسب و کار شما به برنامه‌ریزی و چیدن یک استراتژی مختص خودتان نیاز دارید که بتوانید سهم بازاری هر چند کوچک برا یخودتاهن دست و پا کنید سپس با درآمد خود برنامه‌هایتان را گشترش دهید.

این 3 مقاله از مهم‌ترین نکات بیزنسی قبل از شروع کار برای شما می‌گوید.

پیشنهاد می‌شود:
برنامه‌ریزی و استراتژی کسب و کار را یاد بگیرید

ساخت پایگاه و رسانه

قابل یافتن باشید

شما یک کسب و کار فعال دارید ولی افراد از کجا باید با خبر شوند؟ کجا باید شما را پیدا کنند؟ فروشگاه یا شرکت شما کجاست؟ محصولات یا خدمات شما کجا ارائه می‌شود؟ برای اینکه کسب و کار شما رونق بگیرد باید حضور پررنگی در دنیای اینترنت داشته باشید تا مردم بتوانند شما را پیدا کنند، بنابراین همان ابتداری کار نیاز دارید که برای خودتان رسانه بسازید تا محل خودتان را در اینترنت مشخص کنید سپس از طریق شبکه‌های اجتماعی مخاطبان را جذب کنید. در ادامه رسانه‌های یک کسب و کار را توضیح می‌دهیم.

رسانه‌های کسب و کارهای شما کدام هستند؟

این پایگاه‌ها مستقل هستند و شما می‌توانید هر چیزی می‌خواهید در آن بگذارید و آن را توسعه دهید.

سایت:

اولین پایگاه و اصلی‌ترین رسانه سایت شماست  که محصولات و خدماتتان را درآن ارائه می‌هید. هدف نهایی شما این است که مخاطبان را به سایتتان هدایت و به مشتری تبدیل کنید.

اپلیکیشن:

دومین پایگاه شما اپلیکیشن است که برای کسب و کارهایی لازم است که کاربر با آن‌ها تعامل زیادی دارد و زیاد از آن استفاده می‌کند، مثل اسنپ یا دیجی کالا و.... کسب و کارهایی که کاربر که مدام باید به آن‌ها رجوع کند. اگر کسب و کار شما چنین شرایطی ندارد. ساخت اپلیکیشن لازم نیست و فقط هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

شبکه‌های اجتماعی:

شبکه‌های اجتماعی رسانه دوم ما هستند، چون شما در آن استقلال کامل ندارید و وابسته به قوانین آن و اتفاقاتی هستید که برای آن رخ می‌دهد؛ برای همین نباید همه تمرکزتان روی آن باشد ولی بسیار شبکه‌های ارزشمندی هستند؛ شما می‌توانید در این رسانه‌ها به راحتی دیده شوید چون افراد زیادی در این شبکه‌ها فعال هستند.

اگر روی دکمه زیر کلیک کنید، به صفحه آموزش ساختن سایت می‌روید.

بازاریابی و فروش کسب و کار

وقت شناخته شدن است

حالا همه چیز آماده است تا کسب و کارتان را به همه معرفی کنید و درآمد کسب کنید. در دنیای دیجیتال امروز که مردم بیشتر وقت خود را فضای مجازی می‌گذرانند، برای دیده شدن باید ابزارهای دیجیتال استفاده کنید.

درست است که سایت و شبکه اجتماعی دارید و محصولتان را به صورت اینترنتی می‌فروشید، ولی فرق بین کسی که دست و پا شکسته از اینترنت برای فروش محصولش استفاده می‌کند و کسی که مهارت دیجیتال مارکتینگ را بلد است و روزانه فروش چند صد میلیونی دارد. شما باید از تمام ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای رشد کسب و کارتان استفاده کنید تا به درآمد بالا برسید نه اینکه منتظر باشید مثل یک فروشگاه حضوری در محله خلوت فقط چند مشتری گذری از شما خرید کنند.

در این بخش می‌خواهیم چند تا از مهم‌ترین ابزارها و مهارت‌های دیجیتال مارکیتنگ را که برای کسب و کارتان لازم دارید بهش ما معرفی کنیم.

 

.

می‌دانید دیجیتال مارکتینگ چه بخش‌هایی دارد؟

دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی و فروش با ابزارهای دیجیتال که در چند بخش مهم قرار می‌گیرند. برای موفقیت بیزینس خود حتماً باید از ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.

بازاریابی محتوا:

بازاریابی محتوا یعنی جذب مخاطب از طریق تولید محتوای باکیفیت و سئو شده، و هدایت او به سمت خرید از سایت. شما می‌توانید با دادن اطلاعات مفید به کاربر و جلب اعتماد او را به خرید متقاعد کنید.

سئو:

سئو به معنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است تا سایت شما هنگام جستجوی کاربر در نتایج بالای گوگل نشان داده شود. هر چقدر جایگاه شما در نتایج بالاتر باشد، مخاطبان بیشتری جذب سایت‌تان خواهند شد.

شبکه‌های اجتماعی:

به طور کلی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، دایره مخاطبان شما را بزرگتر می‌کند و تاثیرات بلندمدتی در برندسازی و تبلیغات دارد. شما می‌توانید محصولاتتان را در این شبکه‌ها به افراد معرفی کنید و آن‌ها به خرید تشویق کنید.

ایمیل مارکتینگ:

کار اصلی ایمیل مارکتینگ، پرورش و حفظ سرنخ‌های فروش است؛ یعنی شما با استفاده از این روش می‌توانید کاربرانی که قبلاً ایمیل خودشان را در اختیار شما قرار داده‌اند هدف‌گیری کرده و احتمال خرید آن‌‌ها را افزایش دهید.

بازاریابی پیامکی:

ازاریابی پیامکی یعنی جذب و نگه‌داشتن مشتری‌ها از طریق پیامک. در شروع کسب و کارتان بازاریابی پیامکی می‌تواند یک روش کم هزینه با بازدهی مناسب برای تبلیغ کسب و کارتان باشد.

تبلیغات دیجیتال:

تبلیغات دیجیتال یکی از کارهای مهم کسب و کار شماست. فرق تبلیغات دیجیتال و آفلاین این است که شما در این نوع تبلیغات می‌توانید خلی هدفمند فقط برای مخاطبان مورنظر خودتان تبلغی کنید و عملکرد تبلیغ خود را به صورت دقیق اندازه‌گیری و آن را بهینه کنید.

برای یادگیری رایگان دیجیتال مارکتینگ به صفحه زیر سر بزنید.

این ویدیوها را ببینید

دید شما به کسب‌وکار تغییر می‌کند!

دوره‌های کاربردی برای موفقیت کسب و کار

از ایده تا درآمد

مشاوره رایگان تلفنی

آکادمی آموزشی نوین

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.
تماس با کارشناسان ما: 021-63404 داخلی ۳

خرید اقساطی از نوین

برای خرید اقساطی از نوین، می‌توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید. پیشنهاد ما پرداخت با اسنپ‌پی است.
روش دوم
از طریق تلگرام
با همکاران ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید و خرید اقساطی خود را انجام دهید.
روش اول
سرویس اقساطی اسنپ‌پی سرویس اقساطی اسنپ‌پی
همین حالا می‌توانید این دوره را با استفاده از اعتباری که در اسنپ‌پی دارید، در 4 قسط به صورت کامل خریداری کنید.
روش دوم
ارتباط با پشتیبانی
کارشناسان نوین در سریع‌ترین زمان ممکن شما را در تمامی مراحل خرید اقساطی راهنمایی می‌کنند.