بهینه‌سازی وب‌سایت برای کاربر

یک تجربۀ کاربری خوب برای مخاطب رقم بزنید و شانس تبدیل شدن وی به یک مشتری وفادار را افزایش دهید.

مشاوره رایگان تماس بگیرید 88003733 - 021

سایت خود را آنالیز کنید

متاسفانه این بخش هنوز راه‌اندازی نشده است!

با اینحال شما می‌توانید برای بررسی وب‌سایت خود و دریافت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.

57%

از فرآیند خریدِ دیجیتال یک مشتری معمولی، بدون تماس با فروشنده انجام می‌شود.

13%

هزینۀ کمتری برای جذب مخاطب جدید با بازاریابی ربایشی نیاز خواهید داشت.

2 برابر

کاربران بیشتری در یک وب سایت با فرآیندهای مشخص تبدیل به مشتری می‌شوند.

8 ثانیه

میانگین طول بازۀ توجه یک کاربر و وقتی است که شما برای جذب او دارید.

احساس کاربر نسبت به شما اهمیّت دارد!

مهم نیست که هر روز میلیون ها بازدیدکننده هم به وب سایت شما سر بزنند. شما باید بتوانید یک تجربۀ کاربری خوب به آنها ارائه دهید و پاسخگوی نیازهایشان باشید.

فاکتورهای مختلفی در ایجاد یک تجربۀ کاربری خوب نقش دارند. وب‌سایت شما باید چشم‌نواز باشد و از تصاویر، ویدئو و ... برای یک ارتباط بهتر با کاربر بهره گیرد. همه‌چیز باید به شفاف‌ترین حالت ممکن برای کاربر توضیح داده شود. مسیر فرآیندهای تبدیل کاربر به مشتری باید کاملاً روان و مشخص باشد. همچنین نباید وقت مخاطب گرفته شده و چیزی مبهم باقی بماند. اما مهم‌تر از هر چیز دیگر، باید توجه کاربر به آن چیزی جلب شود که برای شما اهمیّت دارد. نوین می‌تواند در پیاده‌سازی تمام این موارد همراه شما باشد.

موفقیّت فعلی شما را می‌سنجیم

اهداف شما را مشخص می‌نماییم و می‌بینیم که در حال حاضر چقدر در رسیدن به این اهداف موفق هستید و چگونه می‌توانید کاربران بیشتری را وارد مسیرهای مورد نظر خود کنید.

رفتار مشتریان شما را بررسی می‌کنیم

بررسی می‌کنیم که کاربران وب‌سایت شما بیشتر در چه صفحاتی وقت می‌گذارنند، به چه مطالبی علاقه دارند، تا چه حد متوجّه پیشنهادات شما می‌شوند و نسبت به آنها چه عکس‌العملی نشان می‌دهند.

وب‌سایت شما را بهینه‌سازی می‌نماییم

وب‌سایت را برای به دست آوردن تعادلی میان سلیقۀ کاربران و اهداف برند شما بهینه‌سازی خواهیم کرد. سپس تغییرات اعمال شده را می‌سنجیم تا از تاثیرگذاری آنها اطمینان حاصل نماییم.

چه مواردی در بهینه سازی سایت شما حائز اهمیت است؟

ساختار وب‌سایت

وب‌سایت شامل چه صفحاتی می‌شود و آیا نقشۀ صفحات برای کاربر واضح است؟

محتوای صفحات

متون، تصاویر و ... تا چه حد مرتبط و قابل فهم هستند و چقدر برای کاربر جذابیت دارند؟

چیدمان صفحات

محتوای صفحات به چه ترتیبی چیده شده است و آیا آنچه مهم است جلب توجه می کند؟

مسیر فرآیند ها

فرآیندهای تبدیل کاربر به یک عضو یا مشتری تا چه حد برای مخاطب قابل فهم است؟

بهینه سازی رابط کاربری (UI)

رابط کاربری به محیطی اتلاق می شود که شما برای ارتباط با کاربر ایجاد کرده‌اید. این رابط می‌تواند شامل طراحی، رنگ بندی، دکمه‌ها و ... بشود. با داشتن یک رابط کاربری خوب می توانید ارتباطی بهتر با کاربر خود داشته باشید و او را به خود علاقه‌مند کنید.


بهینه سازی تجربه کاربری (UX)

هر کاربری که به وب سایت شما می آید، تجربه ای خواهد داشت و این تجربه در یاد او خواهد ماند. با ایجاد محتوای سرگرم کننده و جذاب، ساده کردن فرآیندها و قرار دادن هر چیز در جای درستش می توانید یک تجربۀ به یاد ماندنی را برای کاربر خود رقم بزنید.

پرسش و پاسخ

پاسخی به تمامی سوالات شما

منظور از رابط کاربری (UI) آن چیزی است که کاربر با ورود به وب‌سایت شما می‌بیند و آن طریقی است که با وب‌سایت تعامل می‌کند. یک رابط کاربری خوب می‌بایست زیبا بوده و همه‌چیز در آن برای کاربر ملموس باشد. تجربۀ کاربری (UX) نیز به حس و تجربه‌ای اطلاق می‌شود که وب‌سایت شما به کاربر منتقل می‌کند. یک تجربۀ کاربری خوب داشتن یعنی یک وب‌سایت بدون مشکل، سریع و کامل را به کاربر ارائه دهید.
در صورتی که وب‌سایت شما برای کاربر بهینه‌سازی نشده باشد، او تجربه و خاطره خوبی از وب‌سایت شما نخواهد داشت و در نتیجه نام شما را به خاطر نخواهد سپرد. اما اگر که بتوانید یک تجربۀ خوب به کاربر خود ارائه دهید، رضایت او فراهم خواهد شد و در نتیجه احتمال تبدیل شدن او به یک کاربر وفادار و بازگشت او به وب‌سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد. یادتان نرود که همه‌چیز به تجربۀ ما از چیزها باز می‌گردد.
به طور کلی، طراحی وب‌سایت شما بازبینی می‌شود تا یک محیط یکپارچه برای کاربران فراهم شود. بدین ترتیب عوامل مختلف صفحه در هماهنگی با یکدیگر خواهند بود. همچنین دقت می‌شود که همه‌چیز در دسترس کاربر باشد و وی بتواند به راحتی از امکانات استفاده کند. برای مثال در صورت لزوم طراحی دکمه‌ها و محل قرارگیری آنها تغییر می‌کند.

ارتباط با نوین

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

شماره تماس: 021-63404

ایمیل: info@novin.com