نوشته های موضوع :

آموزش جذب مشتری و افزایش فروش

در مقالات این صفحه قرار است به بررسی روش‌های مختلف برای افزایش مشتری و فروش بیشتر یک کسب و کار بپردازیم. خواندن این مقالات را به تمام صاحبان کسب و کارها (چه آفلاین و چه آنلاین) توصیه می‌کنیم.

تکنیک ها و راهکارهای علمی برای افزایش مشتری

هدف اصلی یک کسب و کار مشخص است: کسب درآمد. پس سوال اساسی کسب و کارها این است: چگونه مشتری جذب کنیم و فروش خوبی داشته باشیم؟

برای این منظور دو راه مختلف پیش پای شما وجود دارد. یک راه این است که از مسیر آزمون و خطا بروید تا به مرور زمان بفهمید مشتریان شما چه خواسته‌هایی دارند. اما این مسیر هزینه‌های بسیار زیادی برای شما خواهد داشت و سوددهی خوب را به تعویق می‌اندازد. راه دوم هم این است که مقالات مختلف در این زمینه را بخوانید تا با تکنیک ها و ایده های اثبات شده برای متقاعدسازی مشتری و فروش بیشتر آشنا شوید. واضح است که این روش دوم بسیار سریع‌تر و به‌صرفه‌تر است.

اما… متاسفانه هیچ سایت فارسی معتبری در این زمینه وجود ندارد و هیچ‌کس به صورت اصولی و بر اساس مقالات علمی به ارائه ترفندها و شیوه های متقاعدسازی مشتری و افزایش فروش نپرداخته است.

دقیقاً به همین دلیل بود که بخش مذکور را راه انداختیم تا بتوانیم بهترین راهکارهای جذب مشتری و فروش بیشتر را با شما در میان بگذاریم. توجه داشته باشید که مقالات این بخش بر اساس تحقیق های علمی و استراتژی های اثبات شده فروش هستند و برای نوشتن آنها از منابع معتبر انگلیسی در زمینه بازاریابی استفاده شده است.

شناخت رفتار و عادت های مشتری برای افزایش فروش

شکی نیست که برای داشتن مشتری بیشتر و فروش بالا لازم است شما مصرف کننده و عادت‌های رفتاری او را بهتر بشناسید. چرا؟ چون دقیقاً با داشتن این شناخت درست از رفتار مصرف‌کننده است که می‌توانید رویکردها و استراتژی های درست را اتخاذ کنید و فروش بیشتر خود را تضمین نمایید. بنابراین در این بخش، ما فقط به ارائه شیوه ها و ترفندهای فروش نخواهیم پرداخت، بلکه سعی می‌کنیم دلیلی که دلیل تاثیر آنها در متقاعدسازی مشتری را نیز باش ما در میان بگذاریم. پس حتماً با ما همراه باشید.

صفحه 1 از 212

نوین نویسنده استخدام می کند.

تکمیل فرم استخدام

بازاریابی کسب و کارهای آفلاین

آیا به صورت دیجیتال فعالیت ندارید؟
پس پیشنهاد می‌کنیم به سراغ مقالات عمومی بازاریابی ما بروید.

مقالات همه کسب‌و‌کارها

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-63404 داخلی 3

با تبلیغات گوگل، طی 10 دقیقه
در بین نتایج اولیه گوگل باشید.

اطلاعات بیشتر...

یک فنجان چای برای خود بریزید و با ما تماس بگیرید.

مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

مشتاقانه منتظر دریافت نامه شما هستیم.

info@novin.com

واحد روابط عمومی

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

021-63404

داخلی 3

@novincom

ایسنتاگرام رسمی نوین - هنر و علم بازاریابی اینترنتی
Sorry:

- Instagram feed not found.

ارتباط با نوین

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

شماره تماس: 021-63404

ایمیل: info@novin.com