احتمالاً تا به حال زیاد شنیده‌اید که بگویند "ایمیل دیگر مرده است."  خب خیلی‌ها چنین تصوری دارند و جالب اینجاست که خودشان هم همچنان به استفاده از ایمیل ادامه می‌دهند. همانطور که 5 آماری که در اینفوگرافیک زیر می‌آید به شما نشان می‌دهد، ایمیل همچنان یکی از ارزشمندترین کانال‌های بازاریابی دیجیتال برای شرکت‌ها است و حتی مشتریان نیز آن را ترجیح می‌دهند. پس چرا بازاریابان آن طور که بایدا این رسانه را جدی نمی‌گیرند؟ شاید وقت آن رسیده که همۀ ما در نگرش خود کمی تغییر ایجاد کنیم و شروع به ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی کنیم.

why-email-marketing-infographic

نمایش نسخه متنی

ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل تبلیغاتی)

پنج آمار قابل توجه که اهمیت بازاریابی با ایمیل را اثبات می‌کنند

72% از مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند که شرکت‌ها از طریق ایمیل با آنها در ارتباط باشند تا کانال‌های دیگر.
بازگشت سرمایه (ROI) ایمیل مارکتینگ 32 به 1 بوده و از سایر رسانه‌های دیجیتال بیشتر است.
ایمیل با استفادۀ %98 از کاربران نت رطرفدارترین فعالیّت آنلاین است.
ایمیل پرکاربردترین منبع اطلاعات بازاریابی برای تحلیل گران است و %41 از کسب و کارهای جهانی از اطلاعات مربوط به کمپـین‌های ایمیل مارکتینـگ خود برای شناخت مشتریان استفاده می‌کنند.
90% ایمیل‌ها به دست مخاطبان مورد نظر خود می‌رسند، ولی تـنها %2 از کـاربران فـیسبوک پـست‌های شما را بر روی دیوارشان می‌بینند.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید! ارسال دیدگاه
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با متخصصان نوین تماس بگیرید.
021-63404 مشاوره رایگان

تیم تحریریه نوین

هر آنچه در نوین می‌خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. کوششِ تمام کسانی که از گذشته تا به امروز همراه ما بوده‌اند. ما امیدواریم تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب فارسی داشته باشیم.
درباره تیم ما بیشتر بدانید