نوشته های موضوع :

آموزش بازاریابی اینترنتی

در این بخش می‌توانید مقالات و تحقیقات مرتبط با آموزش بازاریابی دیجیتال و راهکارهای آن (یا شاید بهتر است بگوییم بازاریابی اینترنتی) را بخوانید. با خواندن این مطالب، شما روش‌ها و استراتژی‌هایی را یاد می‌گیرید که به واسطه آنها می‌توانید فروش اینترنتی خود را افزایش دهید و مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار آنلاین خود جذب کنید. البته لازم نیست نگران شوید. این صفحه تماماً به بازاریابی آنلاین نمی‌پردازد و ما در مورد روش‌های مختلف افزایش فروش، راهکارهای ارائه پشتیبانی بهتر، تکنیک‌های مشتری مداری، نحوه مدیریت بهتر یک برند و دیگر موارد موثر در بازاریابی اینترنتی هم صحبت خواهیم کرد.

منظور از بازاریابی دیجیتال یا اینترنتی چیست؟

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) که امروز تقریباً با اینترنت مارکتینگ مترادف است، به معنی استفاده از رسانه های دیجیتال برای جذب مشتری و افزایش فروش است. حال این ابزار دیجیتال می‌تواند کامپیوتر شخصی، گوشی هوشمند، تبلت یا هر وسیله دیجیتال دیگری باشد.

دیجیتال مارکتینگ در گذشته فقط به ابزارهایی مثل تلویزیون و رادیو اشاره داشت. اما با اختراع اینترنت، معنای تازه ای به خود گرفت. آنقدر که امروزه برای خیلی‌ها با بازاریابی اینترنتی مترادف شده است. اینترنت مارکتینگ (Internet Marketing) به دلیل ارزانی، ماندگاری، همه‌گیربودن و البته رشد مداوم رسانه‌های دیجیتال، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در استراتژی مارکتینگ کسب و کارهای مختلف پیدا کند.

در مقالات این بخش سعی می‌کنیم که به آموزش بازاریابی اینترنتی به صورت اصولی بپردازیم و در زمینه جذب مشتریان، فروش دیجیتال و برندینگ آنلاین (Online Branding) بیشتر صحبت کنیم.

صفحه 1 از 41234

بازاریابی کسب و کارهای آفلاین

آیا به صورت دیجیتال فعالیت ندارید؟
پس پیشنهاد می‌کنیم به سراغ مقالات عمومی بازاریابی ما بروید.

مقالات همه کسب‌و‌کارها

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-63404 داخلی 3

با تبلیغات گوگل، طی 10 دقیقه
در بین نتایج اولیه گوگل باشید.

اطلاعات بیشتر...

یک فنجان چای برای خود بریزید و با ما تماس بگیرید.

مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

مشتاقانه منتظر دریافت نامه شما هستیم.

info@novin.com

واحد روابط عمومی

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

021-63404

داخلی 3

@novincom

ایسنتاگرام رسمی نوین - هنر و علم بازاریابی اینترنتی
Sorry:

- Instagram feed not found.

ارتباط با نوین

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

شماره تماس: 021-63404

ایمیل: info@novin.com