تا ۷۰٪ تخفیف ویژه تمامی دوره‌ها و آموزش‌های نوین
لیست دوره‌ها
خطاهای سرچ کنسول و راه‌حل‌ها
کتاب

خطاهای سرچ کنسول و راه‌حل‌ها

در این کتابچه، خطاهای گوگل سرچ کنسول و راه‌های برطرف کردن خطاها را توضیح داده‌ایم. همین الان می‌توانید به صورت رایگان، این کتابچه را دانلود کنید.

 • 25 صفحه
 • قیمت: رایگان!
  تعداد صفحات
  25
  مدت مطالعه
  30
  سطح سختی
  مبتدی تا پیشرفته

  این کتاب قرار است چه بگوید؟

  این کتاب راهنمای خطاهای سرچ‌کنسول است. اگر می‌خواهید به خطاهای سرچ کنسول کاملا مسلط شوید و راه‌های برطرف کردن خطاها و ایرادهای سایتتان را یاد بگیرید، این کتابچه مناسب شماست!

  اصلا مگر می‌شود یک سایت را بدون عیب‌یابی، بهینه کرد؟

  گوگل سرچ کنسول تمام امکانات و ابزارهایی که برای تحلیل، بررسی و عیب‌یابی یک وبسایت نیاز داریم را در اختیار ما گذاشته است.

  ما در دوره سرچ کنسول ۰ تا ۱۰۰ این ابزار را آموزش داده‌ایم؛ اما تصمیم گرفتیم مبحث خطاها را به صورت یک ایبوک راهنما درآوریم تا همه چیز راحتتر و در دسترس‌تر باشد. حالا برای اینکه درک درستی از خطاهای سرچ کنسول و آپدیت اخیرش در سال 2022 به دست بیاورید، پیشنهاد می‌کنیم این ایبوک را دانلود کنید؛ آن‌هم به صورت کاملا رایگان!

  در کتابچه راهنمای خطاهای سرچ کنسول، در دو بخش به صورت مجزا خطاهای بخش Not Indexed و Mobile Usability بررسی کرده‌ایم.

  خطاهای سرچ کنسول

  این کتاب مناسب چه کسانی است؟

  در این کتاب سعی کرده‌ایم خطاهایی که در سرچ کنسول برای ایندکس نشدن صفحات نشان داده می‌شود را توضیح دهیم و برای رفع آن خطاها ساده‌ترین راه‌حل‌ها را ارائه دهیم.

  این کتاب برای دیجیتال مارکترها، وب‌مسترها، برنامه‌نویسان وب، سئوکارها و افرادی که قصد دارند سرچ کنسول را یاد بگیرند، مناسب است.

  تیم دیجیتال مارکتینگ نوین تیم دیجیتال مارکتینگ نوین

  نوشتۀ

  تیم دیجیتال مارکتینگ نوین

  این کتاب برای کسانی است که می‌خواهند وارد دیجیتال مارکتینگ شوند و اولین قدم‌ها را محکم بردارند.  امیدواریم بتوانیم با انتقال این دانش سهمی در  پیشرفت افراد و کسب و کارها داشته باشیم. 

  پرسش و پاسخ

  • فرمت
   PDF
  • حجم کتاب
   0.7 مگابایت
  • قیمت
   رایگان!
  دریافت فایل
  مشاوره رایگان تلفنی

  آکادمی آموزشی نوین

  برای تماس، فرم را تکمیل کنید.
  تماس با کارشناسان ما: 021-63404 داخلی ۳