دنبال ایده‌ و مهارت‌های پولساز می‌گردی؟ دوره فرصت های کسب درآمد از اینترنت منتشر شد!
می‌خوام شرکت کنم

لوگوی سایت همیار زبان

طراحی سایت همیار زبان

لوگوی همیار زبان

همیار زبان یک سایت منحصر به فرد در زمینه آموزش آنلاین زبان است. در این سایت می‌توانید به راحتی با تعیین سطح شروع و پس از یادگیری 0 تا 100 زبان، با خیال راحت در آزمون‌های تافل و آیلتس شرکت کنید! همکاری تیم طراحی سایت نوین با مجموعۀ همیار زبان، از طراحی سایت شروع شد.

طراحی سایت همیار زبان
چالش

چالش

مجموعۀ همیار زبان به دنبال سایتی بود تا بتواند علاوه بر ارائه خدمات متنوع در زمینۀ آموزش زبان، محصولات خود را نیز در آن ارائه دهد. کیفیت سایت، مهم‌ترین دغدغۀ دوستان همیار زبان بود. به همین دلیل تمام تمرکز ما بر این بود تا بتوانیم سایتی با کیفیت طراحی کنیم. سایتی متمایز که بتواند با نمونه‌های مشابه به راحتی رقابت کند!

راهکار

راهکار

تیم همیار زبان قبل از شروع همکاری، سایت نوین و سایر سایت‌ها مجموعۀ ما یعنی ملی پیامک و دیدوگرام را به خوبی بررسی کرده بودند. همچنین مدیر این مجموعه از خوانندگان پر و پا قرص وبلاگ نوین بود. همۀ این‌ها باعث شد تا از همان ابتدا به کیفیت کار مجموعۀ نوین اعتماد پیدا کنند.

در نتیجه، هماهنگی‌ها و صحبت‌های اولیه میان کارشناسان این مجموعه و تیم نوین شکل گرفت. با توجه به اینکه همیار زبان به دنبال یک وب‌سایت متمایز و خاص بودند، به آن‌ها پیشنهاد طراحی یک سایت اختصاصی ارائه کردیم. طبق روال همیشگی، همیار زبان یک طرح اولیه از آنچه که مورد انتظارش بود را در اختیار تیم ما قرار داد.

تیم نوین با درنظر گرفتن این نیازها، کار طراحی سایت را شروع کرد. البته در طرح نهایی، جزئیات بیشتری از سمت ما ارائه گردید که پس از تایید توسط تیم همیار زبان، در طراحی  نهایی پیاده‌سازی شد. پس از تایید نهایی طرح گرافیکی، کدنویسی سایت شروع شد. تیم نوین تمام تمرکز خود را بر این گذاشت تا کدنویسی در بهینه‌ترین حالت ممکن انجام شود.

هرچند کیفیت کار برای تیم همیار زبان در اولویت قرار داشت، اما تمام سعی ما این بود تا هزینۀ تمام شده مناسب باشد و علاوه بر آن، سایت نهایی در یک زمان منطقی آماده شود.

نتیجه

نتیجه

نتیجه کار، همین چیزی است که مشاهده می‌فرمایید. یک سایت باکیفیت با رابط کاربری ساده و دوست داشتنی که می‌تواند رضایت و اعتماد کاربر را جلب نماید.

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

در طراحی سایت همیار زبان، از رنگ‌های سبز و نارنجی استفاده شده است.

#10da83
#ffc107

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

  • وردپرس
  • فوتوپ
  • Html
  • CSS
نمایش طراحی سایت همیار زبان در موبایل

همکاری با شرکت نوین یکی از بهترین تجربه‌های کاری تیم همیار زبان بود. دقت، ظرافت در طراحی و پاسخگویی سریع از ویژگی‌های تیم نوین بود و خیلی خوشحالم که طراحی سایت خودمون رو به دست این تیم سپردیم. 

محمد مجیدی، مدیر وب‌سایت همیار زبان

گالری تصاویر

تعدادی از صفحات طراحی شده برای همیار زبان

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم پرتال دریافت کنید.

021-63404 داخلی 3

مشاوره رایگان تلفنی