%40 تخفیف ویژه دوره تولید محتوا تا پنجشنبه! همین حالا یه سر بهش بزن :)
بزن بریم!

طراحی وب سایت سای‌تک

سای‌تک یک شرکت تولید کننده محصولات استحمام است که بیش از 40 سال در این زمینه سابقه دارد. بدون شک کیفیت محصولات این شرکت مثال‌زدنی است و زمانی که ما پروژه طراحی سایت و سئو این شرکت را به دست گرفتیم، واقعاً دوست داشتیم کاری درخور کیفیت و سابقه آنها انجام دهیم.

دستگیره را به راست یا چپ بکشید

چالش

چالش

در شروع همکاری، برنامه ما فقط کار بر روی سئو وب سایت سای‌تک بود. اما در همان بررسی های اولیه متوجه یک مساله بزرگ شدیم: وضعیت وب سایت سای‌تک چندان مناسب نبود. این یعنی به سختی امکان کسب رتبه های بالا در گوگل وجود داشت.

وب‌سایت از نظر تیتربندی دارای ساختار درستی نبود، صفحات از محتوا خالی بودند و ... بدون شک این موضوع نه تنها در سئو سایت، بلکه در تجربه کاربران از آن نیز تاثیری منفی می‌گذاشت. البته جای خرده‌ای نبود، چون قدمت این وب‌سایت نیز همچون شرکت صاحب آن زیاد بود.

راهکار

راهکار

طی چندین جلسه صحبت، تصمیم گرفتیم یک وب‌سایت جدید برای شرکت سای‌تک طراحی کنیم. اما اکنون دیگر مساله فقط سئو نبود!

ما به دنبال سایتی بودیم که بتواند در شان یک برند بزرگ همچون سای‌تک باشد. یک طراحی مینیمال و مدرن که بتواند گویای کیفیت کار آنها باشد. البته طبیعتاً کاربردی بودن وب‌سایت نیز مثل همیشه برای ما اهمیّت ویژه‌ای داشت.

طبق صحبت‌ها، قرار بود در طراحی وب‌سایت بر روی احساس آرامش و امنیت تمرکز شود. به همین دلیل بود که ما رنگ‌های آبی روشن و کرم را برای طراحی گرافیک سایت انتخاب کردیم. نکته دیگری که مهم بود، تاکید شرکت سای‌تک روی اخذ نمایندگی بود. به همین دلیل، ما دکمه مربوط به نمایندگی را با رنگ کرم متمایز کردیم.

همچنین قرار بر این شد که یک امکان مهم نیز در این طراحی جدید به سایت اضافه شود و آن چیزی نبود جز فروشگاه اینترنتی! البته، مشتری نمی‌توانست مستقیماً از این فروشگاه سفارش دهد. فقط محصول (های) مورد نظر خود را انتخاب می‌کرد و برای شروع، بابت مشاوره یک هزینه مشخص پرداخت می‌کرد. مساله‌ای که با کمی دستکاری در سیستم فروشگاهی وردپرس ممکن شد.

نتیجه

نتیجه

از نظر ما نتیجه نهایی فوق‌العاده بود. سایتی که واقعاً به رسالت خود عمل می‌کرد! یک سایت دوست‌داشتنی که کاربران به راحتی می‌توانستند از آن استفاده کنند.

دستگیره را به راست یا چپ بکشید

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

#e5eff2
#f0eed8

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

  • وردپرس
  • فروشگاه‌ساز ووکامرس

طراحی مینیمال

تمرکز ما بر روی یک طراحی مینیمال بود که حس آرامش را به مخاطب القا کند. برای همین، از المان آب در گرافیک سایت بهره زیادی بردیم.

واکنش‌گرایی

وب سایت سای تک در تمام دستگاه‌های مختلف (کامپیوتر، موبایل و تبلت) به درستی نمایش داده می‌شود.

رعایت اصول سئو

تمام استانداردهای مهم برای موتورهای جستجو (سرعت بالا، ساختار درست تیترها و ...) در وب‌سایت سای‌تک رعایت شده است.

پشتیبانی قوی

وب سایت سای‌تک تحت پشتیبانی تیم طراحی سایت نوین است و تمام مشکلات و سوالات این تیم پاسخ داده می‌شود.

گالری تصاویر

تعدادی از صفحات طراحی شده برای سای‌تک

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم نوین دریافت کنید.

021-63404 داخلی 2

مشاوره رایگان تلفنی