تا ۵۰٪ تخفیف ویژه دوره‌های آموزشی نوین، در دوران کرونا
دیدن تخفیف‌ها
طراحی وب سایت ژیکال

طراحی وب سایت ژیکال

لوگوی ژیکال

ژیکال ارائه‌دهنده خدمات تلفن مجازی است. این شرکت نسبت به رقبای خود، امکانات قابل توجهی را به مشتریان ارائه می‌دهد. اولین قدم ژیکال برای ورود به عرصه دیجیتال، طراحی یک سایت بود که توسط تیم طراحی سایت شرکت نوین انجام شد.

چالش

چالش

این شرکت نیاز به وب‌سایتی داشت که علاوه بر ظاهر زیبا، به خوبی بتواند خدمات این شرکت را به مشتریان توضیح بدهد، آنها را توجیه و در مسیر خرید هدایت کند.

راهکار

راهکار

طی چندین جلسه مشاوره، نیازهای اساسی این شرکت را مورد بررسی قرار دادیم و درباره کلیات سایت آنها تصمیم‌گیری کردیم. قرار شد وب‌سایت با استفاده از سایت ساز پرتال ساخته شود که دست آنها را برای تغییر و توسعه باز می‌گذارد. بخش‌های و رنگ‌های اصلی برای طراحی وب‌سایت در اختیار ما قرار گرفت. همچنین، مسیری برای ایجاد فاکتور و پرداخت آنلاین توسط مشتری‌ها مشخص شد.

پس از آنکه مسیر کلی برای هر دو تیم مشخص‌تر شد، کار را آغاز کردیم. در اولین قدم، وایرفریم‌های سایت (نقشه کلی + چیدمان صفحات) مشخص شد. تلاش ما این بود که در طرح‌های ارائه شده، تمرکز اصلی بر روی امکانات و مزایای ژیکال باشد. ذکر این نکته می‌تواند جالب باشد که یک مساله مهم در این مرحله، زیاد بودن تعداد پکیج‌های ارائه شده توسط ژیکال بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تنها 4 پلن مهم این شرکت را در صفحه اصلی نمایش دهیم و باقی آنها را به صفحه "تعرفه‌ها" منتقل کنیم.

پس از ایجاد وایرفریم، نوبت به طراحی گرافیکی سایت رسید. اولین طرح ایجاد شده توسط تیم ما، مورد تائید تیم ژیکال قرار گرفت. اما تقاضای تغییراتی در تعدادی از بخش‌های سایت داشتند که در طی یک جلسه حضوری مطرح و سپس اعمال شد. در نهایت، نوبت به پیاده‌سازی سایت رسید. به نحوی که تمام محتوای سایت به راحتی قابل ویرایش باشد و هر زمان تیم ژیکال نیاز داشت بتواند به راحتی آنها را تغییر دهد. این موضوع به کمک سایت ساز پرتال ممکن شد.

نتیجه

نتیجه

در حال حاضر وب‌سایت ژیکال فعال است و می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید. دو بخش جالب این وب‌سایت را می‌توان صفحه اصلی و همینطور بخش صدور فاکتور آن دانست که در چند مرحله اطلاعات لازم را از شما دریافت می‌کند و سپس به شما قیمت می‌دهد.

ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

#bb384f
#06c6bc

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

امکان ویرایش / توسعه

به کمک فناوری سایت ساز پرتال، به راحتی می‌توان محتوای سایت را ویرایش داد و صفحات جدید به آن افزود.

واکنش‌گرایی

سایت ژیکال در تمام دستگاه‌های مختلف (کامپیوتر، موبایل و تبلت) به درستی نمایش داده می‌شود.

رعایت اصول سئو

تمام استانداردهای مهم برای موتورهای جستجو (سرعت بالا، ساختار درست تیترها و ...) در وب‌سایت ژیکال رعایت شده است.

پشتیبانی قوی

وب سایت ژیکال تحت پشتیبانی همیشگی سایت ساز پرتال است و تمام مشکلات و سوالات این تیم پاسخ داده می‌شود.

گالری تصاویر

تعدادی از صفحات طراحی شده برای ژیکال

همین حالا ساخت سایت خود را شروع کنید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت

آیا سوالی برایتان پیش آمده است؟

در یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را از تیم نوین دریافت کنید.

021-63404 داخلی 2

مشاوره رایگان تلفنی