جشنواره 3 روزه چله تابستون: تا 50% تخفیف همه دوره‌ها + معرفی به کار

ثبت نام و اطلاعات بیشتر

جشنواره 3 روزه چله تابستون: تا 50% تخفیف همه دوره‌ها + معرفی به کار

ثبت نام و اطلاعات بیشتر
دوره جامع کسب درآمد آنلاین
بسته آموزشی جامع
4.8 از 5

دوره جامع کسب درآمد آنلاین

مهارت‌های اصلی و کلیدی برای کسب درآمد اینترنتی رو یاد بگیرید. مهارت‌هایی که به شما کمک می‌کند برای خودتان یا دیگران کار کرده و درآمد عالی داشته باشید.

 • +60 ساعت
 • معرفی به کار
قیمت: 6.8 میلیون تومان
مشاوره رایگان 021-63404 داخلی 3
مدت آموزش
70+ ساعت
امکان ویژه
معرفی به بازار کار
امکان پرداخت
به صورت قسطی
موضوعات
5 موضوع تخصصی
آموزش کاملاٌ
عملی و کاربردی
کتاب
یک کتاب تخصصی

چه چیزهایی در این بسته آموزشی جامع یاد می‌گیرم؟

 • شناخت ایده‌ها و فرصت‌های اینترنتی
 • انتخاب بین کارآفرینی یا کار برای بقیه
 • آشنایی با شغل‌های اینترنتی
 • اصول راه‌اندازی کسب‌و‌کار
 • اصول و مبانی بازاریابی
 • بازاریابی و فروش آنلاین
 • راه‌اندازی و مدیریت سایت
 • موفقیت از طریق اینستاگرام
 • افزایش فروش به کمک تبلیغات
 • تحلیل وضعیت کسب‌و‌کار آنلاین

راه‌های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. اما هر راهی هم که انتخاب کنید، باز هم یک مجموعه از مهارت‌های پایه‌ای وجود دارد که لازم است بلد باشید.

بسته آموزش کسب درآمد اینترنتی قرار است همین مهارت‌های پایه را به شما یاد بدهد و کمک کند که کسب درآمد اینترنتی خود را آغاز کنید.

این بسته آموزشی برای چه کسی مناسب است؟

همانطور که گفتیم، هر کسی که قصد فعالیت و کسب درآمد از اینترنت را دارد. در این بسته شما مهارت‌های پایه‌ای را یاد می‌گیرید که به شما اجازه می‌دهد:

 1. به عنوان دیجیتال‌مارکتر وارد بازار کار شوید.

 2. کسب‌و‌کار اینترنتی خودتان را راه بیندازید.

 3. فروش کسب‌و‌کار فعلی خود را افزایش دهید.

این بسته شامل چه ‌دوره‌ها و آموزش‌هایی است؟

در این دوره، مهمترین مهارت‌هایی که برای موفقیت در اینترنت لازم هستند را با هم یاد می‌گیریم. اما کار ما اینجا با هم تمام نمی‌شود. اگر دنبال ورود به بازار کار اینترنت باشید، بعد از پایان دوره معرفی می‌شوید تا درآمد اینترنتی هم داشته باشید.

در زیر می‌توانید لیست دوره‌ها و آموزش‌های این بسته را مشاهده کنید:

در ادامه هر کدوم از این آموزش‌ها رو به صورت خلاصه بررسی می‌کنیم.

دوره ایده‌ها و فرصت‌های کسب درآمد اینترنتی

دوره فرصت های کسب درآمد از اینترنت

شما تصمیم دارید از طریق اینترنت به درآمد برسید. اما چجوری؟‌ طبیعی است که در شروع مسیر خود گیج باشید. شما نمی‌دانید که باید از کجا شروع کنید، چه چیزهایی را یاد بگیرید و چگونه به درآمد برسید. اصلاً بهتر است با کار برای بقیه شروع کنید یا از همان اول کسب‌و‌کار خودتان را راه بیندازید؟

دوره «ایده‌ها و فرصت‌های اینترنتی» یک نقشه راه برای رسیدن به درآمد آنلاین است. ما جواب تمام سوالات کلی شما را در این دوره می‌دهیم. از اینکه راه‌های مختلف کسب درآمد آنلاین چه هستند، تا اینکه شما باید سراغ کدام بروید، اینکه برای خودتان کار کنید یا بقیه، رزومه خود را چگونه بسازید، چه مهارت‌هایی یاد بگیرید، اگر قرار باشد کسب‌وکار بزنید از کجا شروع کنید و …

دوره بازاریابی و فروش اینترنتی

مهمترین مهارتی که برای کسب درآمد اینترنتی باید بلد باشید، مهارت بازاریابی و فروش است. چرا؟ چون وقتی بازاریابی و فروش بلد باشید، هر ایده‌ای را می‌توانید به درآمد برسانید.

 

این مهارت کجا به درد شما می‌خورد؟

 • همه کسب‌وکارهای آنلاین به بازاریابی و فروش نیاز دارند. اصلاً درآمد یک کسب‌و‌کار وابسته به این مهارت است.
 • اگر بخواهید برای خودتان کار کنید، این مهارت کلید درآمدزایی شماست. موفق‌ترین آدم‌ها در اینترنت (سایت، اینستاگرام، یوتیوب و …) چه کسانی هستند؟ آدم‌هایی که در بازاریابی ماهرند.
 • حتی وقتی دنبال ورود به بازار کار هستید، اینکه خودتان را چطور بازاریابی می‌کنید، اهمیت دارد و میزان درآمد شما را مشخص می‌کند.

در دوره «بازاریابی و فروش اینترنتی» قرار است یک دید جامع درباره تمام روش‌ها و تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ پیدا کنیم. ما صحبت خود را از اصول مارکتینگ شروع می‌کنیم، سپس درباره مسیر مشتری، کانال‌های فروش، نحوه جذب مخاطب،‌ تبدیل مخاطب به مشتری، وفادارسازی و تحلیل اصولی صحبت می‌کنیم. بگذارید خیالتان را راحت کنیم: شما در نهایت روی تمام جنبه‌های دیجیتال مارکتینگ شناخت پیدا می‌کنید و چیزی نمی‌ماند که در پایان این دوره ندانید.

در ویدیو زیر می‌توانید بخش‌هایی از این دوره را تماشا کنید:

هدف دوره بازاریابی و فروش چیست؟ اینکه به شما یک دید کلی و جامع بدهد. این موضوع به شما کمک می‌کند دیجیتال مارکتینگ را ساختارمند یاد بگیرید و محتوای سایر دوره‌های این بسته را عمیق‌تر درک کنید.

دوره اینستاگرام: از شروع تا موفقیت

دوره ادمینی اینستاگرامهیچ دلیلی ندارد که اینجا درباره اهمیت و قدرت اینستاگرام به شما توضیح بدهیم. فقط همین را بگوییم که در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعال هستند. پس یکی از اصلی‌ترین ابزارهای ما برای کسب درآمد اینترنتی بدون شک اینستاگرام است و یادگیری آن برای ما واجب است. به خصوص که اینستاگرام یک راه رایگان، سریع و ساده برای بازاریابی و فروش است.

دوره آموزش «اینستاگرام» نوین قرار است صفر تا صد اینستاگرام را به شما آموزش بدهد. از اینکه چطور یک پیج حرفه‌ای بسازید تا اینکه چطور این پیج را به موفقیت و فروش برسانید. ما ساخت محتوای جذاب، تبلیغات حرفه‌ای، تکنیک‌های فروش، نحوه تحلیل پیج و تمام نکات ریز و درشت دیگر اینستاگرام را در این دوره یاد می‌گیریم.

دوره طراحی سایت و فروشگاه بدون کدنویسی

یک کانال مهم دیگر برای بازاریابی و فروش در اینترنت، وب‌سایت‌ها هستند. پس واجب است ساختن یک سایت حرفه‌ای را به خوبی بلد باشید. حالا شاید فکر کنید این کار خیلی سخت است و حتماً نیاز به یک متخصص دارید. اما نه! امروزه راه‌اندازی یک سایت، ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

دوره «راه‌اندازی سایت» قرار است به شما صفر تا صد ساختن یک سایت را بدون حتی یک خط کدنویسی یاد بدهد. ما طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را به کمک دو ابزار مختلف به شما یاد می‌دهیم. اولین ابزار وردپرس است که یک سرویس جهانی و رایگان برای ساختن سایت است. دومین ابزار هم پرتال است: یک سرویس ایرانی و بسیار راحت که ظرف یک روز می‌توانید با آن سایت خود را نهایی کنید.

در ویدیو زیر می‌توانید بخش‌هایی از دوره طراحی سایت نوین را تماشا کنید:

تفاوت دوره طراحی سایت نوین

دوره نوین یک تمایز بسیار مهم با سایر دوره‌های طراحی سایت دارد. چی؟ ما فقط کار با ابزار را به شما یاد نمی‌دهیم. بلکه درباره اصول طراحی سایت و نکات عمیق آن هم صحبت می‌کنیم. این یعنی در طول دوره شما درباره مبانی طراحی، رنگ‌بندی، ساخت لوگو، ساختاربندی سایت، طراحی صفحات، تجربه کاربری، انواع کدهای سایت و … هم به زبان ساده یاد خواهید گرفت.

دوره تبلیغات گوگل: فروش چند برابری در لحظه

فقط همین که شما یک سایت برای خودتان بسازید، به تنهایی کافی نیست. چرا؟‌ چون تا وقتی نتوانید برای این سایت مخاطب جذب کنید، هیچ فرقی با یک مغازه سوت و کور ندارد.

حالا چطور باید برای سایت خودمون مخاطب جذب کنیم؟ در دوره «بازاریابی و فروش اینترنتی» تمام تکنیک‌ها و روش‌های جذب مخاطب رو به شما یاد میدیم. همونجا هم توضیح میدیم که یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش فروش در یک سایت، تبلیغات گوگل است. چون کمک می‌کنه که در لحظه فروش سایت افزایش پیدا کنه و به سودآوری برسه. پس خیلی مهمه که کار با این ابزار ارزشمند رو هم بلد باشیم و برای همین هم دوره تبلیغات گوگل ما بخشی از این پکیج آموزشی هست.

در دوره آموزشی «تبلیغات گوگل» به شما یاد میدیم که یک کمپین تبلیغاتی حرفه‌ای و موثر در سرویس گوگل راه‌اندازی کنید و ظرف مدت کوتاهی درآمد سایت خودتون رو افزایش بدید.

توجه داشته باشید

تبلیغات گوگل را می‌توانیم خودمان مدیریت کنیم یا به یک شرکت دیگر بسپاریم. اما متاسفانه بسیاری از شرکت‌های ایرانی، چندان اهمیتی به پول من و شما نمی‌دهند و با مدیریت بد، میلیون‌ها تومان هزینه را از بین می‌برند. پس بهتر است خودمان این مهارت را یاد بگیریم و با بهینه‌سازی مناسب، کاری کنیم که تبلیغات ما چندین و چند برابر هزینه خود، سود داشته باشند.

کتاب اصول راه‌اندازی کسب‌و‌کار

شاید الان تصمیم نداشته باشید برای خودتان یک کسب‌و‌کار راه بیندازید. عجله‌ای هم نیست. می‌توانید با کار برای بقیه شروع کنید. اما اگر جایی تصمیم گرفتید کار خودتان را شروع کنید چه؟ خبر خوب این است که در طول این دوره، تمام مهارت‌های لازم برای اینکار را یاد گرفته‌اید. فقط می‌ماند یادگیری اصول کسب‌و‌کار.

اینجا ممکن است بگویید که مگر کسب‌و‌کار اصول دارد؟ بله!‌ شما اگر خودتان را به دانش امروز کسب‌و‌کار مجهز کنید، شانس شکستتان بسیار بسیار کمتر خواهد بود. برای همین است که تصمیم گرفتیم کتاب راه‌اندازی کسب و کار خودمان را هم در این بسته آموزشی بگنجانیم.

«راه‌اندازی کسب‌وکار» یک کتاب مختصر و مفید است که هر آنچه در طول بیش از ۱۸ سال تجربه خود یاد گرفته‌ایم را به شما یاد می‌دهد. در ارزش این کتاب همین بس که اگر خود ما نکات آن را از ابتدای کارمان بلد بودیم، بسیاری از اشتباهات را نمی‌کردیم و جلوی ضررهای میلیاردی مجموعه خودمان را می‌گرفتیم. بله! این کتاب درباره اشتباهات خود ما هم به شما می‌گوید.

دوره تولید محتوا با هوش مصنوعی

در این دوره ما کار با تمام ابزارهای مطرح هوش مصنوعی را یاد میگیریم تا دستیار شما در بخش‌های مختلف کسب و کارتان باشد. اما هوش مصنوعی به سرعت در حال پیشرفت است. پس هدف ما، به روز رسانی مداوم دوره با توجه به ابزارهای جدید دنیای هوش مصنوعی است. در واقع شما همیشه به روز خواهید بود و از پس کار با بهترین ابزارهای هوش مصنوعی بر می‌آیید.

شما می‌توانید در خیلی از کارها از هوش مصنوعی کمک بگیرید. این برنامه می‌تواند هر متنی که بخواهید برای شما تولید کند. لوگو طراحی کند، برنامه پست و استوری به شما بدهد. سناریو بنویسد، ایده برای ساخت ویدیو و پست به شما بگوید و هزاران کاربرد دیگر که واقعاً کار شما را در تولید محتوا و مدیریت کسب و کارتان راحت می‌کند.

دوره تولید محتوا با موبایل

توی کسب و کار، محتواست که کمک می‌کند شما را بشناسند، به شما اعتماد کنند و مشتری پر و پا قرص شما بشوند؛ در واقع محتوا عنصر اصلی رشد کسب و کار شماست.

این دوره هر چیزی برای خلق محتواهای بی‌نظیر لازمه رو به شما یاد میده: از اصول تولید محتوا گرفته تا عکاسی و فیلم‌برداری حرفه‌ای تا تسلط به تمام اپلیکیشن‌های بدردبخور.

 

هدیه نوین
۳ ماه پشتیبانی رایگان + 150 هزار تومان اعتبار هدیه
سقف درآمدی وجود ندارد!
از چند میلیون تا چند میلیارد

چقدر میتونم درآمد داشته باشم؟

اگر بخواهید با کار برای بقیه شروع کنید، می‌توانید انتظار درآمدی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون را داشته باشید. اما اگر سراغ راه‌اندازی کسب‌و‌کار آنلاین بروید چطور؟ طبیعتاً‌ مسیر سخت‌تری خواهید داشت. اما در عوض درآمد شما هم به همان نسبت بیشتر می‌شود و اگر ایده و اجرای شما خوب باشد، می‌توانید بین 50 میلیون تا چند میلیارد درآمد داشته باشید.

معرفی به بازار کار

ما بعد از آموزش شما رو رها نمی‌کنیم. یکی از نقاط تمایز اصلی دوره‌های نوین، بخش معرفی به کار است.

شما بعد از پایان یادگیری، دغدغه کار رو نخواهید داشت. چون در پلتفرم متخصصان نوین به عنوان متخصص معرفی و تبلیغ میشید. ما شما رو در معرض دید کارفرماها میگذاریم و کمک می‌کنیم در سریع‌ترین زمان وارد بازار کار بشید.

همین الان می‌تونید وارد صفحه  متخصصان نوین  بشید و لیست کسایی که توی این بخش معرفی شدن رو ببینید.

برای خودم کار کنم یا بقیه؟

همانطور که گفتیم، بعد از پایان دوره می‌توانید در بخش متخصصان نوین معرفی و در سریع‌ترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید.

اما این انتخاب بسته به خود شما دارد. چرا؟‌ چون مهارت‌هایی که در طول دوره یاد گرفتید، به شما اجازه می‌دهد هر کسب‌و‌کاری را در دنیای اینترنت موفق کنید. حالا این هم می‌تواند کسب‌وکار دیگران باشد، هم کسب‌و‌کار خود شما. حالا شاید ترجیح بدهید دغدغه کمتری داشته باشید و برای دیگران کار کنید، یا اینکه کمی ریسک کنید و یک بیزینس برای خودتان بزنید. نکته مهم اینجاست که شما مهارتی دارید که می‌تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد و حتی در بدترین شرایط هم، یک حاشیه امن برای شما ایجاد کند.

پیشنهاد ما چیست؟ اینکه با کار برای دیگران شروع کنید. کسب‌و‌کار آنها را رشد دهید و در این مسیر،‌ خودتان هم تجربه کسب کنید. به این ترتیب، اگر روزی هم خواستید سراغ کسب‌و‌کار خودتان بروید،‌ آمادگی لازم را دارید.

جواب جامع و کامل

در یک فصل از دوره «ایده‌ها و فرصت‌های اینترنتی» به صورت کامل در این مورد صحبت می‌کنیم تا بتوانید تصمیم خود را بهتر بگیرید و هر مسیری را انتخاب کردید، با قدرت آن را پیش ببرید.

ورود به بازار کار چقدر زمان می‌بره؟

تجربه ما با دانشجوهای قبلی نشان داده که اگر شما جدی باشید و سریع‌ آموزش را بگذرانید،‌ در کمتر از یک ماه می‌توانید از کارفرماها پروژه دریافت کنید و وارد بازار کار شوید. در ضمن، این انتخاب هم دارید که به صورت حضوری استخدام شوید یا پاره‌وقت و دورکاری.

یادگیری من چقدر طول می‌کشه؟

این دوره شامل بیش از 60 ساعت ویدیو آموزشی هست. شاید الان پیش خودتون بگید که این شاید بگید این حجم یکم زیاده و فرصت تماشای تمام این ویدیوها رو ندارید.

اما چند نکته مهم درباره زمان دوره وجود داره:

 • این دوره طولانی هست چون واقعا کامله و در نهایت از هر دوره دیگه‌ای بی‌نیاز میشید.
 • دوره یک ساختار مرتب و منظم داره. پس میتونید فقط بخش‌های مورد نظرتون رو ببینید.
 • دسترسی شما به این دوره مادام‌العمر هست و هیچوقت این ویدیوها رو از دست نمیدید.
 • یادگیری عمیق و درست هر مهارتی زمان‌بر هست. اما تخصص بالای شما درآمد میسازه.
 • اگر مصمم باشید می‌تونید نهایت ظرف یک هفته دوره رو ببینید و کسب درآمد رو شروع کنید.

چرا نوین رو انتخاب کنم؟

+10 هزار دانشجو
+18سالتجربه
معرفی بهبازار کار
+10 کسب‌وکارموفق
 1. هلدینگ نوین بیشتر از 18 ساله که توی اینترنت فعالیت داره.
 2. ما تجربه راه‌اندازی بیش از ۲۰ کسب‌و‌کار موفق و ناموفق را داشته‌ایم.
 3. این دوره یک چکیده از تجربیات ما در طول سال‌های فعالیت خودمان است.
 4. ما هم درباره موفقیت‌ها و هم شکست‌های خودمان با شما صحبت می‌کنیم.
 5. هیچ جایی پیدا نمی‌کنید که انقدر دلسوزانه، تمام نکات ریز و درشت رو بهتون بگن.
 6. افتخار اینو داشتیم که بیش از 8000 نفر توی دوره‌های دیجیتال مارکتینگ ما شرکت کنن.
 7. همیشه سعی کردیم که دوره‌هامون از نظر سرفصل‌ها و کیفیت تولید بهترین باشه.
 8. دوره‌ای که فقط نکات و اصول رو بگه، شما رو آماده انجام کار نمیکنه. دوره‌ای هم که فقط عملی باشه، بهتون کار اصولی رو یاد نمیده. اما این دوره ترکیبی از هر ۲ اینهاست.

دوره کسب درآمد اینترنتی مدرک هم داره؟

خود ما همیشه آدم‌ها رو با توانایی‌ها و مهارت‌هاشون می‌سنجیم، نه مدرکی که دارن. اما این دلیل نمیشه که مدرک گذروندن دوره رو در اختیارتون نذاریم. به رسم همه آموزش‌های نوین، بعد از گذروندن کامل دوره، اگر درخواست کنید، گواهی شرکت توی دوره براتون صادر میشه.

چه جوری توی دوره ثبت‌نام کنم؟

برای ثبت نام آنلاین توی این دوره، روی دکمه «ثبت‌نام در دوره» کلیک کنید تا مستقیماً به صفحه ثبت‌نام برید. اگر هم سوالی دارین و یا نیاز به مشاوره دارین با تلفن 63404 -021 داخلی 3 تماس بگیرین تا کارشنا‌س‌های پشتیبانی شما رو راهنمایی کنن.

میشه قسطی هم پرداخت کنم؟

بله،شما می‌تونید مبلغ آموزش کسب و کار آنلاین رو توی دو قسط به فاصله یک ماه پرداخت کنید. برای اطلاعات بیشتر به کارشناس‌های پشتیبانی تیکت بزنید یا با شماره اعلام شده تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
021-63404 داخلی 3

پیشنهاد ویژه: دوره کامل دیجیتال مارکتینگ

می‌خواهید تمام مهارت‌های کسب درآمد اینترنتی رو کامل یاد بگیرید و یک متخصص تمام عیار شوید؟ پس پیشنهاد می‌کنیم به سراغ دوره جامع دیجیتال مارکتینگ ما بروید. چرا؟

 • بسته دیجیتال مارکتینگ شامل بیش از ۲۵ آموزش و دوره تخصصی میشه.
 • هر آنچه اینجا از ما دریافت می‌کنید، در دوره دیجیتال مارکتینگ هم وجود دارد.
 • شما مهارت‌هایی مثل سئو و بازاریابی محتوا هم کامل یاد می‌گیرید.
 • با توجه به تخفیف، مبلغ نهایی دوره دیجیتال مارکتینگ، واقعاً به صرفه است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نوین سر بزنید

برای شروع کسب درآمد اینترنتی آماده هستید؟

کار امروز رو به فردا ننداز؛ اگر قصد دارید کار خودتون توی اینترنت رو شروع کنید و درآمد اینترنتی داشته باشید، بهتره همین الان شروع کنید.

ما مهمترین مهارت‌‌های اینترنتی رو به شما یاد میدیم. به کمک این مهارت‌های می‌تونید برای تمام کسب‌و‌کارهای اینترنتی کار کنید یا حتی کسب‌و‌کار خودتون رو بزنید. به علاوه، با معرفی شما به عنوان متخصص، کمک می‌کنیم که در سریع‌ترین زمان ممکن وارد بازار کار بشید. بیایید صادق باشیم. جایی نمی‌توانید چنین پیشنهاد ارزشمندی را با چنین هزینه منصفانه‌ای دریافت کنید.

سعید رهبری سعید رهبری

مدرس

سعید رهبری

مدیر عامل نوین هستم. از سال ۸۱ توی اینترنت فعالیت می‌کنم. تجربه راه‌اندازی ۶ کسب و کار مختلف رو دارم، مشاور ده‌ها برند بزرگ اینترنتی هستم و تا الان بیش از ۱۰ هزار دانشجو در دوره‌های آموزشی من شرکت کردن. هدف من جابجایی کیفیت آموزش در ایران و رسوندنش به سطح جهانیه.

سرفصل‌ها

فرصت‌های کسب درآمد از اینترنت

5 ساعت
 • معرفی دوره

  50 دقیقه
 • شروع شغلی جذاب در کار اینترنتی

  1 ساعت
 • کار کردن برای خودم (راه‌اندازی کسب و کار شخصی)

  1 ساعت و 13 دقیقه
 • انتخاب مسیر

  42 دقیقه
 • مهارت‌های لازم و مسیر یادگیری

  1 ساعت

راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی 100٪ موفق

163 صفحه
 • مزایای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

  10 صفحه
 • هزینه شروع + میزان درآمد

  7 صفحه
 • پیدا کردن ایده برای کسب و کار اینترنتی

  25 صفحه
 • چرایی کسب و کار

  9 صفحه
 • اعتبارسنجی و پیش‌بینی موفقیت ایده

  29 صفحه
 • ساخت نسخه اولیه

  12 صفحه
 • جذب سرمایه لازم برای شروع

  7 صفحه
 • قیمت گذاری محصولات

  10 صفحه
 • ساخت پایگاه‌های اینترنتی و راه‌اندازی سایت

  15 صفحه
 • تشکیل تیم

  13 صفحه
 • بازاریابی دیجیتال

  15 صفحه
 • بررسی دو نمونه از کسب و کارهای ایرانی

  12 صفحه

بازاریابی و فروش آنلاین

17.5 ساعت
 • معرفی دوره

  27 دقیقه
 • 10 واقعیت مهم در بازاریابی دیجیتال

  17 دقیقه
 • اصول و مبانی کلی بازاریابی

  35 دقیقه
 • سفر مشتری و قیف بازاریابی

  38 دقیقه
 • بازاریابی درونگرا و برونگرا

  26 دقیقه
 • تحقیقات بازار

  41 دقیقه
 • جایگاه برند

  18 دقیقه
 • طراحی پیام‌های موثر

  51 دقیقه
 • ایجاد پایگاه‌های آنلاین

  1 ساعت
 • جذب مخاطب و افزایش بازدید سایت

  2 ساعت و 17 دقیقه
 • حفظ و درگیر کردن مخاطب

  1 ساعت و 20 دقیقه
 • ایجاد فروش (نحوه متقاعد کردن مخاطب)

  1 ساعت
 • وفاداری (تکرار خرید + معرفی برند)

  1 ساعت و 30 دقیقه
 • تحلیل (آیا درست پیش می‌روم؟)

  1 ساعت و 45 دقیقه
 • مدیریت منابع (پول، زمان و نیروی انسانی)

  1 ساعت و 30 دقیقه
 • چارچوب کلی (همه چیز در یک نگاه)

  1 ساعت و 6 دقیقه
 • 10 توصیه نهایی

  12 دقیقه

آموزش راه‌اندازی سایت با چند روش ساده

10 ساعت
 • کلبات سایت (ساختار، ثبت دامنه و...)

  6 ویدیو (4 ساعت و 10 دقیقه)
 • آموزش کار با وردپرس

  8 ویدیو (3 ساعت)
 • آموزش کار با پرتال

  8 ویدیو (3 ساعت و 11 دقیقه)

کسب درآمد از اینستاگرام

25 ساعت
 • کلیات اینستاگرام

  2 ویدیو (38 دقیقه)
 • روش‌های درآمدزایی

  1 ویدیو (30 دقیقه)
 • آموزش کار با اینستاگرام

  6 ویدیو (3 ساعت و 25 دقیقه)
 • تولید محتوا در اینستاگرام

  19 ویدیو (9 ساعت)
 • افزایش فالوور

  7 ویدیو (5 ساعت)
 • استراتژی‌های فروش در اینستاگرام

  2 ویدیو (1 ساعت و 32 دقیقه)
 • وفاداری در اینستاگرام

  1 ویدیو (19 دقیقه)
 • تحلیل پیج

  1 ویدیو (45 دقیقه)
 • ابزارهای اینستاگرام

  1 ویدیو (30 دقیقه)
 • سخن نهایی

  1 ویدیو (28 دقیقه)
 • مصاحبه با پیج‌های موفق اینستاگرامی

  4 ویدیو (2 ساعت و 44 دقیقه)

تبلیغات گوگل

16 ساعت
 • اصول و کلیات گوگل ادز

  3 ویدیو (40 دقیقه)
 • نحوه کار گوگل ادز

  5 ویدیو (1 ساعت)
 • شروع کار با کمپین

  4 ویدیو (1ساعت)
 • کمپین جستجو

  25 ویدیو (13 ساعت)
قبل از هرچیزی، فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید!
درخواست مشاوره

امتیاز و دیدگاه دانشجویان

4.8 از 5
از مجموع 8 امتیاز
 • سودا بهنام

  یک هفته س که دوره رو تهیه کردم. تقریبا میتونم بگم نصف دوره رو تا الان دیدم. مطالب این دوره فصل بندی شده و واقعااااا آموزش از صفر تا صد هست و البته به هیچ وجه قرار نیس این آموزش از صفر باعث بشه که وقت زیادی رو برای مطالبی که بلدی تلف کنی این دوره یه قابلیت داره که میتونی سرعت پخش رو بالا ببری اینجوری خیالت هم راحته که مطلبی رو از دست نمیدی :)

  مطالب دوره یه منطق و تحلیلی داره که ساز و کار رو براتون شفاف میکنه. فکر میکنم اگه کلا آدمی هستید که این فضای درکِ سازوکار رو دوست داشته باشید خیلی با این دوره حال میکنید.

 • خسرو یادگار

  دوره بسیار جامع و کامل، آقای رهبری با حوصله و خیلی صبور به همه نکات توجه کرده و به طور کامل راجع به تمام نکات ریز و جزئی هم حتی توضیح داده، بیشترین چیزی که برای من اهمیت داشت در این دوره این بود که بهترین ابزارها و سایت‌ها و سورس‌های مورد نیاز هر قسمتی رو کاملا معرفی میکنه، ممنون از ایشون و تیم نوین بابت پکیج و دوره‌های خیلی خوبشون، دوره‌های ایشون و تیم نوین باعث شد من مسیر شغلیم رو تغییر بدم و به طور جدی وارد دنیای دیجیتال و تولید محتوا شم، به امید روزی که در بین ایرانیان بیشتر شاهد دوره‌های این چنین باکیفیت باشیم.

 • غزاله

  سلام. من دانشجوی این دوره هستم. میخواستم تشکر کنم بابت این دوره عالی. من تو زمینه فروش پوشاک زنانه کارم رو شروع کردم و این دوره خیلی به من کمک کرد. ممنون از تیم نوین و آقای رهبری

 • مهدی عابدینی

  با عرض سلام و ادب
  من مهدی عابدینی هستم
  از پیکج نوین آکادمی بسیار راضیم
  چرا که از صفر تا صد بازاریابی اینترنتی را یاد میدن
  بنده از تیم نوین بسیار سپاسگذارم.

 • سجاد برزگر

  من تو دوره های مختلفی شرکت کردم در طی این سالها، اما دوره کسب درآمد اینترنتی نوین واقعا لنگه‌اش نیست.
  تمامی مباحث به بهترین نحو ممکن توضیح داده شدند و پشتیبانیشون هم فوق‌العادس!

 • مریم مقتدر

  بار علمی این پکیج به شدت زیاد بود. راستش من تو دوره های مختلفی شرکت کردم اما بدون شک تدریس این مباحث انقدر روون بود که اصلاً در طی دیدنشون خسته نمیشدم.
  با شرکت تو این دوره تونستم درصد زیادی از میزان فروشم رو افزایش بدم.

 • مبین علی مردانی

  از همینجا میخوام یک تشکر ویژه از استاد رهبری بکنم که واقعاً آموزش‌ هاشون کسب و کار من رو زیر و رو کردن.
  کلیه دوره‌ های این پکیج حسابی مفید بودند. من که اندازه یه سررسید نوت برداری کردم و حالا کم کم دارم نتیجش رو هم میبینم.
  خدا قوت به همگی شما
  به خصوص استاد عزیز

 • سولماز اشتری

  با تشکر از تیم خوب نوین،
  تمامی دوره های این پکیج به شدت مفید و کاربردی بودند.
  خسته نباشید میگم به تیمتون
  خدا قوت
  انشالله به زودی منم کسب و کارم رو راه میندازم و در جریان میذارمتون.

سوالات متداول

نحوه دسترسی و مشاهده دوره به چه صورت است؟

دسترسی به دوره تنها از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر (SpotPlayer) امکان‌پذیر است. پس از ثبت سفارش، در مرحله اول باید نرم افزار اسپات پلیر را دانلود کنید. بعد از اجرای اسپات پلیر، کد لایسنسی که در اختیار شما قرار می‌گیرد را در قسمت ثبت دوره جدید وارد کنید. حالا تمامی سرفصل‌های دوره برای مشاهده آماده است. امیدواریم لذت ببرید.

آیا بهتر نیست در دوره‌های جداگانه برای هر موضوع شرکت کنم؟

شما این امکان را دارید که در دوره‌ها به صورت مجزا هم شرکت کنید اما شرکت در تمام دوره به صورت یکجا مزیت بیشتری دارد. هر کسی برای آنکه بتواند کسب و کاری موفق داشته باشد، می‌بایست درکی درست نسبت به تمام جوانب و بخش‌های یک بیزینس پیدا کند و صرفا گذراندن یک دوره ممکن است دانش شما را به صورت همه جانبه تکمیل نکند. ما در این بسته آموزشی قرار است در تمام مفاهیم عمیق شویم، همۀ آنچه باید بدانید را به شما بگوییم و به صورت عملی از هر چیزی که یاد می‌گیریم استفاده کنیم. مورد بعدی اینکه تهیه دوره به صورت پکیج، مقرون به صرفه‌تر از خرید تک تک آموزش‌ها خواهد بود.

آیا شرکت کنندگان این دوره به آپدیت‌های بعدی این پکیج دسترسی خواهند داشت؟

بله. در صورتی که دوره آپدیت شود یا بخش جدیدی به این پکیج اضافه شود، به صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار خواهد گرفت

آیا برای شرکت در این دوره نیاز به داشتن پیش‌زمینه است؟

خیر، شرکت در دورۀ آموزش کسب درآمد آنلاین به هیچ پیش‌زمینه‌ای نیاز ندارد و تمام آنچه باید یاد بگیرید از سطوح مبتدی تا پیشرفته در طول دوره به شما گفته خواهد شد. با اینحال بد نیست قبل از شرکت در کلاس، مطالب ابتدایی وبلاگ نوین را مطالعه کنید.

وقتی دوره تمام شد، باز هم به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟

بله. دسترسی شما به محتوای دوره دائمی است و شما هر وقت خواستید می‌توانید مجددا به دوره مراجعه کنید و دوباره ببینید

امکان پرداخت قسطی وجود دارد؟

بله. برای اطلاع از شرایط قسطی با شماره شماره 021-63404 داخلی 3 تماس بگیرید تا کارشناس‌های پشتیبانی شرایط پرداخت قسطی را برایتان توضیح دهند

این دوره قابلیت استفاده برای دو کاربر را دارد؟

بله دوره‌های ما قابل استفاده بر روی دو سیستم مختلف است

دسترسی به دوره‌ها چگونه انجام می‌شود؟

دوره‌های ما از طریق نرم‌افزار اسپات پلیر اجرا می‌شود. بعد از نصب این برنامه کد لایسنس خود را در برنامه وارد می‌کنید و ویدیوها برای شما نمایش داده می‌شود.

در طول دوره اگر سوال یا مشکلی داشتم چگونه بپرسم؟

شما می‌توانید در پنل کاربری خود از طریق تیکت سوالات خود را از کارشناسان پشتیبانی بپرسید یا در واتساپ پیام بگذارید

شرایط پرداخت قسطی چگونه است؟

شما می‌توانید مبلغ پکیج را طی دو قسط پرداخت کنید. بخش اول مبلغ موقع ثبت‌نام دریافت می‌شود و شما به نیمی از دوره دسترسی پیدا می‌کنید. یکماه بعد با واریز قسط دوم، دسترسی باقیمانده دوره برایتان باز می‌شود. برای پرداخت قسطی، با شماره 021-63404 داخلی 3 تماس بگیرید تا کارشناس‌های پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

پرسش و پاسخ

 • محمد علی

  13 فروردین 1403، 21:13

  مقاله خوبی بود. واقعا سایت های مثل سایت شما و سایت شفا با ذهن دوره های خوبی دارن واقعا سایت هایی مثل شمارو خدا خیرش بده

 • استاتیرا

  28 بهمن 1401، 19:51

  آیا دست رسی به صورت نامحدود هست ؟ امکان دانلود داره ؟

  • محمدرضا بهپور

   30 بهمن 1401، 11:15

   عرض ادب
   دسترسی شما محدودیت زمانی نداره و همیشه در دسترس شماست. دانلود هم میشه ولی فقط با خود نرم افزار پخش کننده دوره قابل مشاهده هست

 • مرتضی امیدی

  12 مرداد 1401، 00:33

  این دوره تخفیف نداره؟؟

  • فرانک برادران

   12 مرداد 1401، 11:58

   سلام جناب امیدی
   بله تا پایان هفته تخفیف اعمال میشه
   برای اطلاعات بیشتر به شماره ی 02167498888 در واتس اپ پیام بدین راهنماییتون کنیم

 • پرداخت اقساطی
  با اسنپ پی در 4 قسط
 • قیمت
  6.8 میلیون تومان
مشاوره رایگان تلفنی

آکادمی آموزشی نوین

برای تماس، فرم را تکمیل کنید.
تماس با کارشناسان ما: 021-63404 داخلی ۳

خرید اقساطی از نوین

برای خرید اقساطی از نوین، می‌توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید. پیشنهاد ما پرداخت با اسنپ‌پی است.
روش دوم
از طریق تلگرام
با همکاران ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید و خرید اقساطی خود را انجام دهید.
روش اول
سرویس اقساطی اسنپ‌پی سرویس اقساطی اسنپ‌پی
همین حالا می‌توانید این دوره را با استفاده از اعتباری که در اسنپ‌پی دارید، در 4 قسط به صورت کامل خریداری کنید.
روش دوم
ارتباط با پشتیبانی
کارشناسان نوین در سریع‌ترین زمان ممکن شما را در تمامی مراحل خرید اقساطی راهنمایی می‌کنند.
پرسش و پاسخ